Vasıta İlanları
832 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BMW1000 Classic | 2015 BMW — Tramer Kaydı Düşük BMW 1000 Classic 2015 · 69.000 km · Lacivert 1.030.000 ₺ | 2015 | 69.000 km | Lacivert | 1.030.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Skoda Scala1.8 Hybrid Comfort | 2016 Skoda Scala Comfort — Az Yakan Skoda Scala 1.8 Hybrid Comfort Hızlı Satış2016 · 122.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Lexus LS1.8 Hybrid Design | 2022 Lexus LS Design — Tramer Kaydı Düşük Lexus LS 1.8 Hybrid Design 2022 · 65.000 km · Turuncu 1.400.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Turuncu | 1.400.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| BMW iX2.5 Hybrid Premium | 2025 BMW iX Premium — Garaj Aracı BMW iX 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2025 · 15.000 km · Gri 3.380.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Gri | 3.380.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Toyota RAV41.8 Hybrid Elite | 2010 Toyota RAV4 Elite — Değişensiz Toyota RAV4 1.8 Hybrid Elite Takasa Uygun2010 · 298.500 km · Mavi 1.300.000 ₺ | 2010 | 298.500 km | Mavi | 1.300.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Nissan Note2.0 d Elite | 2016 Nissan Note Elite — Tramer Kaydı Düşük Nissan Note 2.0 d Elite Yeni2016 · 176.000 km · Yeşil 1.670.000 ₺ | 2016 | 176.000 km | Yeşil | 1.670.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Mondial1000 Classic | 2018 Mondial — Az Yakan Mondial 1000 Classic 2018 · 46.500 km · Kahverengi 228.000 ₺ | 2018 | 46.500 km | Kahverengi | 228.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Renault Captur1.8 Hybrid Premium | 2019 Renault Captur Premium — Garaj Aracı Renault Captur 1.8 Hybrid Premium 2019 · 117.000 km · Gümüş 4.780.000 ₺ | 2019 | 117.000 km | Gümüş | 4.780.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Hyundai Santa Fe1.4 TSI Style | 2010 Hyundai Santa Fe Style — Az Yakan Hyundai Santa Fe 1.4 TSI Style 2010 · 217.000 km · Bej 7.280.000 ₺ | 2010 | 217.000 km | Bej | 7.280.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Suzuki Jimny2.0 Turbo Premium | 2017 Suzuki Jimny Premium — Az Yakan Suzuki Jimny 2.0 Turbo Premium Takasa Uygun2017 · 175.000 km · Turuncu 1.920.000 ₺ | 2017 | 175.000 km | Turuncu | 1.920.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Volkswagen Amarok2.0 Turbo Titanium | 2023 Volkswagen Amarok Titanium — Masrafsız Volkswagen Amarok 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2023 · 46.500 km · Gümüş 2.740.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gümüş | 2.740.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Renault Captur1.5 e-Hybrid Prestige | 2021 Renault Captur Prestige — Masrafsız Renault Captur 1.5 e-Hybrid Prestige Yeni2021 · 74.000 km · Sarı 9.020.000 ₺ | 2021 | 74.000 km | Sarı | 9.020.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Kia Ceed1.0 TSI Urban | 2023 Kia Ceed Urban — Değişensiz Kia Ceed 1.0 TSI Urban Ekspertizli2023 · 30.500 km · Yeşil 4.140.000 ₺ | 2023 | 30.500 km | Yeşil | 4.140.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Bajaj1000 ABS | 2022 Bajaj — Masrafsız Bajaj 1000 ABS Takasa Uygun2022 · 13.000 km · Lacivert 355.000 ₺ | 2022 | 13.000 km | Lacivert | 355.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Skoda Karoq2.0 Turbo Sport | 2012 Skoda Karoq Sport — Masrafsız Skoda Karoq 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2012 · 148.500 km · Kahverengi 1.770.000 ₺ | 2012 | 148.500 km | Kahverengi | 1.770.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Ford Tourneo Courier1.6 Premium | 2019 Ford Tourneo Courier Premium — İlk Elden Ford Tourneo Courier 1.6 Premium Takasa Uygun2019 · 129.500 km · Lacivert 1.020.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Lacivert | 1.020.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Subaru Forester2.5 Hybrid Sport | 2024 Subaru Forester Sport — Değişensiz Subaru Forester 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2024 · 41.500 km · Lacivert 5.850.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Lacivert | 5.850.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault Austral1.6 LPG Prestige | 2024 Renault Austral Prestige — Bakımları Yeni Renault Austral 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Turuncu 8.640.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Turuncu | 8.640.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| MINI Cooper3.0 d Sport | 2013 MINI Cooper Sport — Değişensiz MINI Cooper 3.0 d Sport Takasa Uygun2013 · 132.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2013 | 132.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Volkswagen Multivan1.5 dCi Elite | 2015 Volkswagen Multivan Elite — İlk Elden Volkswagen Multivan 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Yeşil 1.690.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Yeşil | 1.690.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Style | 2022 Renault Talisman Style — Az Yakan Renault Talisman 2.0 PHEV Style Ekspertizli2022 · 82.000 km · Gümüş 2.030.000 ₺ | 2022 | 82.000 km | Gümüş | 2.030.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Volkswagen Polo1.0 TSI Titanium | 2011 Volkswagen Polo Titanium — Bakımları Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI Titanium Takasa Uygun2011 · 185.000 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2011 | 185.000 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Ford Transit Connect1.8 Hybrid Executive | 2014 Ford Transit Connect Executive — Masrafsız Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Executive Hızlı Satış2014 · 185.000 km · Gümüş 2.280.000 ₺ | 2014 | 185.000 km | Gümüş | 2.280.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Lexus ES1.6 LPG Sport | 2022 Lexus ES Sport — Masrafsız Lexus ES 1.6 LPG Sport 2022 · 57.000 km · Yeşil 4.550.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Yeşil | 4.550.000 ₺ | AdanaKozan | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























