Vasıta İlanları
841 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoda Kodiaq2.0 PHEV Premium | 2014 Skoda Kodiaq Premium — Tramer Kaydı Düşük Skoda Kodiaq 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2014 · 202.000 km · Turuncu 5.400.000 ₺ | 2014 | 202.000 km | Turuncu | 5.400.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| VolkswagenStandart Menzil Executive | 2015 Volkswagen Executive — Masrafsız Volkswagen Standart Menzil Executive Ekspertizli2015 · 148.500 km · Siyah 4.880.000 ₺ | 2015 | 148.500 km | Siyah | 4.880.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Executive | 2021 Ford Fiesta Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Fiesta 1.6 LPG Executive Ekspertizli2021 · 79.000 km · Siyah 950.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Siyah | 950.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Opel Astra1.8 Hybrid Prestige | 2016 Opel Astra Prestige — Bakımları Yeni Opel Astra 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2016 · 181.000 km · Mavi 1.620.000 ₺ | 2016 | 181.000 km | Mavi | 1.620.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Renault R 111.4 LPG Premium | 2013 Renault R 11 Premium — Ekspertiz Raporlu Renault R 11 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2013 · 194.500 km · Kırmızı 2.550.000 ₺ | 2013 | 194.500 km | Kırmızı | 2.550.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| FiatStandart Menzil Prestige | 2016 Fiat Prestige — İlk Elden Fiat Standart Menzil Prestige Takasa Uygun2016 · 160.000 km · Mavi 3.760.000 ₺ | 2016 | 160.000 km | Mavi | 3.760.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Jaguar XE2.5 Hybrid Design | 2017 Jaguar XE Design — Ekspertiz Raporlu Jaguar XE 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2017 · 104.000 km · Sarı 3.260.000 ₺ | 2017 | 104.000 km | Sarı | 3.260.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Renault Trafic2.0 PHEV Comfort | 2014 Renault Trafic Comfort — İlk Elden Renault Trafic 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2014 · 228.500 km · Turuncu 2.640.000 ₺ | 2014 | 228.500 km | Turuncu | 2.640.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Chery Tiggo 82.0 PHEV Executive | 2016 Chery Tiggo 8 Executive — Bakımları Yeni Chery Tiggo 8 2.0 PHEV Executive 2016 · 134.000 km · Kırmızı 4.370.000 ₺ | 2016 | 134.000 km | Kırmızı | 4.370.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Peugeot 20081.6 LPG Comfort | 2015 Peugeot 2008 Comfort — Bakımları Yeni Peugeot 2008 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2015 · 187.500 km · Kırmızı 1.760.000 ₺ | 2015 | 187.500 km | Kırmızı | 1.760.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| 1.5 e-Hybrid | Hasarlı Arazi & SUV · Viranşehir — 2025 Model, Motor Arızalı 1.5 e-Hybrid 2025 · 20.000 km 510.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | — | 510.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Mercedes-Benz GLC2.0 d Elite | 2020 Mercedes-Benz GLC Elite — Bakımları Yeni Mercedes-Benz GLC 2.0 d Elite Takasa Uygun2020 · 102.500 km · Sarı 5.240.000 ₺ | 2020 | 102.500 km | Sarı | 5.240.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| KiaUzun Menzil Executive | 2012 Kia Executive — Garaj Aracı Kia Uzun Menzil Executive Ekspertizli2012 · 254.500 km · Sarı 4.190.000 ₺ | 2012 | 254.500 km | Sarı | 4.190.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Executive | 2023 BMW M Serisi Executive — Az Yakan BMW M Serisi 1.8 Hybrid Executive 2023 · 46.500 km · Turuncu 6.000.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Turuncu | 6.000.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 TDI Executive | 2025 Rolls-Royce Phantom Executive — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.6 TDI Executive Takasa Uygun2025 · 16.500 km · Kahverengi 839.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Kahverengi | 839.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Comfort | 2020 Skoda Scala Comfort — Değişensiz Skoda Scala 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2020 · 55.000 km · Mavi 1.260.000 ₺ | 2020 | 55.000 km | Mavi | 1.260.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Mercedes-Benz EQB1.6 Titanium | 2013 Mercedes-Benz EQB Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz EQB 1.6 Titanium 2013 · 266.500 km · Beyaz 1.370.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Beyaz | 1.370.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Porsche Macan1.6 LPG Elite | 2013 Porsche Macan Elite — Değişensiz Porsche Macan 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 272.000 km · Bordo 7.580.000 ₺ | 2013 | 272.000 km | Bordo | 7.580.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| NissanPerformance Design | 2014 Nissan Design — Ekspertiz Raporlu Nissan Performance Design 2014 · 140.500 km · Sarı 4.980.000 ₺ | 2014 | 140.500 km | Sarı | 4.980.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Triumph1000 Sport | 2012 Triumph — İlk Elden Triumph 1000 Sport 2012 · 46.000 km · Turuncu 1.070.000 ₺ | 2012 | 46.000 km | Turuncu | 1.070.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Tesla Model 31.8 Hybrid Design | 2020 Tesla Model 3 Design — Az Yakan Tesla Model 3 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2020 · 114.500 km · Siyah 2.380.000 ₺ | 2020 | 114.500 km | Siyah | 2.380.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Honda ZR-V2.0 PHEV Design | 2014 Honda ZR-V Design — Ekspertiz Raporlu Honda ZR-V 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2014 · 249.500 km · Kırmızı 6.270.000 ₺ | 2014 | 249.500 km | Kırmızı | 6.270.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Mercedes-Benz AMG GT2.5 Hybrid Style | 2018 Mercedes-Benz AMG GT Style — Değişensiz Mercedes-Benz AMG GT 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2018 · 84.000 km · Turuncu 2.140.000 ₺ | 2018 | 84.000 km | Turuncu | 2.140.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Honda Civic1.6 LPG Executive | 2012 Honda Civic Executive — Garaj Aracı Honda Civic 1.6 LPG Executive Ekspertizli2012 · 156.500 km · Lacivert 6.290.000 ₺ | 2012 | 156.500 km | Lacivert | 6.290.000 ₺ | TrabzonOf | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























