Vasıta İlanları
841 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai Accent Era2.5 Hybrid Design | 2013 Hyundai Accent Era Design — Az Yakan Hyundai Accent Era 2.5 Hybrid Design 2013 · 172.500 km · Siyah 1.390.000 ₺ | 2013 | 172.500 km | Siyah | 1.390.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Jaguar XF1.6 Sport | 2024 Jaguar XF Sport — Garaj Aracı Jaguar XF 1.6 Sport Ekspertizli2024 · 19.500 km · Lacivert 5.420.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Lacivert | 5.420.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Fiat Egea Cross1.4 LPG Executive | 2025 Fiat Egea Cross Executive — Az Yakan Fiat Egea Cross 1.4 LPG Executive Fiyatı Düştü2025 · 17.500 km · Bej 4.610.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Bej | 4.610.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Seat Leon2.5 Hybrid Sport | 2013 Seat Leon Sport — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2013 · 127.000 km · Yeşil 1.590.000 ₺ | 2013 | 127.000 km | Yeşil | 1.590.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Suzuki Vitara1.5 e-Hybrid Design | 2015 Suzuki Vitara Design — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Vitara 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2015 · 106.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Audi A72.0 Turbo Prestige | 2024 Audi A7 Prestige — İlk Elden Audi A7 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2024 · 40.000 km · Kırmızı 1.030.000 ₺ | 2024 | 40.000 km | Kırmızı | 1.030.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Suzuki SX41.4 LPG Prestige | 2016 Suzuki SX4 Prestige — Ekspertiz Raporlu Suzuki SX4 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2016 · 126.500 km · Bej 6.480.000 ₺ | 2016 | 126.500 km | Bej | 6.480.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| — | Satılık Otobüs · Kuşadası — 2010 Model, Yarı Otomatik 2010 · 292.000 km · Siyah 877.000 ₺ | 2010 | 292.000 km | Siyah | 877.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Volkswagen Taigo1.4 TSI Sport | 2024 Volkswagen Taigo Sport — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Taigo 1.4 TSI Sport 2024 · 32.000 km · Lacivert 5.910.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 5.910.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Mercedes-Benz CLA1.2 PureTech Urban | 2010 Mercedes-Benz CLA Urban — İlk Elden Mercedes-Benz CLA 1.2 PureTech Urban 2010 · 327.000 km · Kahverengi 2.660.000 ₺ | 2010 | 327.000 km | Kahverengi | 2.660.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Hyundai Accent Blue3.0 d Urban | 2025 Hyundai Accent Blue Urban — Garaj Aracı Hyundai Accent Blue 3.0 d Urban 2025 · 11.500 km · Bordo 5.970.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Bordo | 5.970.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Volvo S802.0 PHEV Design | 2015 Volvo S80 Design — Az Yakan Volvo S80 2.0 PHEV Design 2015 · 201.500 km · Lacivert 1.170.000 ₺ | 2015 | 201.500 km | Lacivert | 1.170.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Peugeot 20081.5 dCi Titanium | 2020 Peugeot 2008 Titanium — Değişensiz Peugeot 2008 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2020 · 83.500 km · Turuncu 2.730.000 ₺ | 2020 | 83.500 km | Turuncu | 2.730.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| BYD Atto 32.0 Turbo Elite | 2021 BYD Atto 3 Elite — Bakımları Yeni BYD Atto 3 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2021 · 94.000 km · Sarı 2.030.000 ₺ | 2021 | 94.000 km | Sarı | 2.030.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 LPG Titanium | 2021 KGM (SsangYong) Tivoli Titanium — İlk Elden KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2021 · 66.500 km · Kahverengi 5.870.000 ₺ | 2021 | 66.500 km | Kahverengi | 5.870.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Opel Combo1.6 Style | 2023 Opel Combo Style — Az Yakan Opel Combo 1.6 Style 2023 · 40.000 km · Beyaz 3.360.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Beyaz | 3.360.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Hyundai i301.4 LPG Premium | 2023 Hyundai i30 Premium — Masrafsız Hyundai i30 1.4 LPG Premium Ekspertizli2023 · 44.000 km · Kırmızı 963.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 963.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Volkswagen Bora1.6 LPG Titanium | 2015 Volkswagen Bora Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Bora 1.6 LPG Titanium 2015 · 106.500 km · Gri 3.280.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 3.280.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| ToggStandart Menzil Premium | 2016 Togg Premium — Tramer Kaydı Düşük Togg Standart Menzil Premium 2016 · 169.000 km · Yeşil 2.160.000 ₺ | 2016 | 169.000 km | Yeşil | 2.160.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| MINI Clubman1.5 dCi Design | 2019 MINI Clubman Design — Bakımları Yeni MINI Clubman 1.5 dCi Design Ekspertizli2019 · 85.000 km · Turuncu 1.000.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Turuncu | 1.000.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| — | Satılık Otobüs — 2018 Model, ManuelTakasa Uygun 2018 · 125.500 km · Kahverengi 1.590.000 ₺ | 2018 | 125.500 km | Kahverengi | 1.590.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Skoda Superb2.0 TDI Prestige | 2016 Skoda Superb Prestige — Masrafsız Skoda Superb 2.0 TDI Prestige Ekspertizli2016 · 209.500 km · Kırmızı 6.350.000 ₺ | 2016 | 209.500 km | Kırmızı | 6.350.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Husqvarna1000 ABS | 2025 Husqvarna — Bakımları Yeni Husqvarna 1000 ABS 2025 · 4.500 km · Yeşil 140.000 ₺ | 2025 | 4.500 km | Yeşil | 140.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Aston Martin DB111.5 dCi Executive | 2012 Aston Martin DB11 Executive — Tramer Kaydı Düşük Aston Martin DB11 1.5 dCi Executive Ekspertizli2012 · 278.500 km · Gri 6.220.000 ₺ | 2012 | 278.500 km | Gri | 6.220.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























