Vasıta İlanları
841 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Fullback1.5 e-Hybrid Comfort | 2018 Fiat Fullback Comfort — İlk Elden Fiat Fullback 1.5 e-Hybrid Comfort 2018 · 141.000 km · Siyah 4.460.000 ₺ | 2018 | 141.000 km | Siyah | 4.460.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Citroën C4 X2.0 Turbo Executive | 2010 Citroën C4 X Executive — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 X 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2010 · 300.000 km · Lacivert 1.410.000 ₺ | 2010 | 300.000 km | Lacivert | 1.410.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| BMW 6 Serisi2.5 Hybrid Design | 2014 BMW 6 Serisi Design — Tramer Kaydı Düşük BMW 6 Serisi 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 151.000 km · Gümüş 3.260.000 ₺ | 2014 | 151.000 km | Gümüş | 3.260.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Rolls-Royce Phantom2.0 TDI Titanium | 2021 Rolls-Royce Phantom Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Phantom 2.0 TDI Titanium Fiyatı Düştü2021 · 71.500 km · Bordo 3.630.000 ₺ | 2021 | 71.500 km | Bordo | 3.630.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Explorer2.0 PHEV Comfort | 2025 Ford Explorer Comfort — Garaj Aracı Ford Explorer 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2025 · 10.500 km · Yeşil 5.120.000 ₺ | 2025 | 10.500 km | Yeşil | 5.120.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Vespa750 ABS | 2021 Vespa — Tramer Kaydı Düşük Vespa 750 ABS Hızlı Satış2021 · 29.000 km · Beyaz 384.000 ₺ | 2021 | 29.000 km | Beyaz | 384.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Suzuki Swift2.5 Hybrid Titanium | 2021 Suzuki Swift Titanium — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Swift 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2021 · 77.000 km · Gri 1.620.000 ₺ | 2021 | 77.000 km | Gri | 1.620.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Volkswagen Tiguan2.0 d Titanium | 2019 Volkswagen Tiguan Titanium — Az Yakan Volkswagen Tiguan 2.0 d Titanium Takasa Uygun2019 · 105.000 km · Kırmızı 1.270.000 ₺ | 2019 | 105.000 km | Kırmızı | 1.270.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Audi Q21.8 Hybrid Elite | 2020 Audi Q2 Elite — Garaj Aracı Audi Q2 1.8 Hybrid Elite 2020 · 107.000 km · Siyah 1.700.000 ₺ | 2020 | 107.000 km | Siyah | 1.700.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| ToggStandart Menzil Elite | 2022 Togg Elite — Garaj Aracı Togg Standart Menzil Elite Takasa Uygun2022 · 77.000 km · Beyaz 1.910.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Beyaz | 1.910.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Peugeot 5081.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Peugeot 508 Prestige — Garaj Aracı Peugeot 508 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2022 · 77.000 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Bej | 1.310.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| — | Satılık Motokaravan · Develi — 2025 ModelFiyatı Düştü 2025 · 18.500 km 4.500.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | — | 4.500.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Volkswagen Touareg2.0 d Titanium | 2019 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 d Titanium 2019 · 67.000 km · Gümüş 8.530.000 ₺ | 2019 | 67.000 km | Gümüş | 8.530.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Renault Austral1.6 LPG Executive | 2011 Renault Austral Executive — Az Yakan Renault Austral 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2011 · 302.000 km · Turuncu 1.810.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Turuncu | 1.810.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Ferrari Roma1.8 Hybrid Titanium | 2025 Ferrari Roma Titanium — İlk Elden Ferrari Roma 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 18.000 km · Kırmızı 2.240.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kırmızı | 2.240.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Accent2.5 Hybrid Premium | 2019 Hyundai Accent Premium — Az Yakan Hyundai Accent 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2019 · 131.000 km · Beyaz 5.350.000 ₺ | 2019 | 131.000 km | Beyaz | 5.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Citroën C-Elysée1.2 PureTech Style | 2013 Citroën C-Elysée Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C-Elysée 1.2 PureTech Style Ekspertizli2013 · 156.000 km · Siyah 4.210.000 ₺ | 2013 | 156.000 km | Siyah | 4.210.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 21.500 km · Bordo 6.050.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Bordo | 6.050.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Elite | 2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.6 LPG Elite Ekspertizli2021 · 52.000 km · Bordo 843.000 ₺ | 2021 | 52.000 km | Bordo | 843.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Toyota C-HR1.6 LPG Prestige | 2022 Toyota C-HR Prestige — Bakımları Yeni Toyota C-HR 1.6 LPG Prestige 2022 · 72.500 km · Sarı 1.520.000 ₺ | 2022 | 72.500 km | Sarı | 1.520.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Hyundai Santa Fe2.0 Turbo Prestige | 2011 Hyundai Santa Fe Prestige — Ekspertiz Raporlu Hyundai Santa Fe 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2011 · 149.000 km · Siyah 2.820.000 ₺ | 2011 | 149.000 km | Siyah | 2.820.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Kymco250 Touring | 2012 Kymco — Masrafsız Kymco 250 Touring 2012 · 81.000 km · Gri 629.000 ₺ | 2012 | 81.000 km | Gri | 629.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























