Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opel Corsa1.6 LPG Sport | 2021 Opel Corsa Sport — Masrafsız Opel Corsa 1.6 LPG Sport 2021 · 75.500 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2021 | 75.500 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Peugeot 2061.4 TSI Titanium | 2011 Peugeot 206 Titanium — Garaj Aracı Peugeot 206 1.4 TSI Titanium Bireysel2011 · 183.000 km · Turuncu 4.920.000 ₺ | 2011 | 183.000 km | Turuncu | 4.920.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Volkswagen Passat1.6 Design | 2014 Volkswagen Passat Design — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Passat 1.6 Design Takasa Uygun2014 · 213.000 km · Mavi 2.310.000 ₺ | 2014 | 213.000 km | Mavi | 2.310.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Audi A81.5 dCi Sport | 2021 Audi A8 Sport — Tramer Kaydı Düşük Audi A8 1.5 dCi Sport Takasa Uygun2021 · 49.500 km · Yeşil 3.380.000 ₺ | 2021 | 49.500 km | Yeşil | 3.380.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Jaguar F-Type1.0 TSI Premium | 2017 Jaguar F-Type Premium — Az Yakan Jaguar F-Type 1.0 TSI Premium Ekspertizli2017 · 138.500 km · Lacivert 823.000 ₺ | 2017 | 138.500 km | Lacivert | 823.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Peugeot 2081.8 Hybrid Comfort | 2019 Peugeot 208 Comfort — Değişensiz Peugeot 208 1.8 Hybrid Comfort 2019 · 81.500 km · Kırmızı 732.000 ₺ | 2019 | 81.500 km | Kırmızı | 732.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Volvo V401.5 dCi Premium | 2024 Volvo V40 Premium — Bakımları Yeni Volvo V40 1.5 dCi Premium Ekspertizli2024 · 21.500 km · Gümüş 3.030.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Gümüş | 3.030.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Hyundai Kona1.6 LPG Elite | 2023 Hyundai Kona Elite — Garaj Aracı Hyundai Kona 1.6 LPG Elite 2023 · 43.500 km · Yeşil 2.470.000 ₺ | 2023 | 43.500 km | Yeşil | 2.470.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Aston Martin Vantage1.5 e-Hybrid Sport | 2024 Aston Martin Vantage Sport — Bakımları Yeni Aston Martin Vantage 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2024 · 30.000 km · Sarı 2.950.000 ₺ | 2024 | 30.000 km | Sarı | 2.950.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Land Rover Range Rover3.0 d Sport | 2015 Land Rover Range Rover Sport — İlk Elden Land Rover Range Rover 3.0 d Sport Ekspertizli2015 · 137.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2015 | 137.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| — | Satılık Motokaravan · Serdivan — 2019 ModelTakasa Uygun 2019 · 66.500 km 1.090.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | — | 1.090.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort | 2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort Bireysel2023 · 41.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Performance | Klasik Otomobil · Efeler — 1960 Model, Manuel Performance Takasa Uygun1960 · 658.000 km · Bej 3.520.000 ₺ | 1960 | 658.000 km | Bej | 3.520.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Audi S Serisi1.5 dCi Urban | 2025 Audi S Serisi Urban — Bakımları Yeni Audi S Serisi 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2025 · 15.000 km · Beyaz 1.690.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Beyaz | 1.690.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| Maserati Ghibli1.6 LPG Prestige | 2011 Maserati Ghibli Prestige — Ekspertiz Raporlu Maserati Ghibli 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2011 · 190.000 km · Gri 1.250.000 ₺ | 2011 | 190.000 km | Gri | 1.250.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Mercedes-Benz G Serisi1.4 LPG Design | 2018 Mercedes-Benz G Serisi Design — Az Yakan Mercedes-Benz G Serisi 1.4 LPG Design Ekspertizli2018 · 73.500 km · Kırmızı 2.220.000 ₺ | 2018 | 73.500 km | Kırmızı | 2.220.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Chery Tiggo 41.8 Hybrid Executive | 2023 Chery Tiggo 4 Executive — Masrafsız Chery Tiggo 4 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2023 · 55.500 km · Lacivert 5.690.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Lacivert | 5.690.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Ford Tourneo Courier2.5 Hybrid Urban | 2025 Ford Tourneo Courier Urban — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Courier 2.5 Hybrid Urban 2025 · 20.500 km · Gümüş 913.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gümüş | 913.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Mitsubishi Lancer1.2 PureTech Urban | 2017 Mitsubishi Lancer Urban — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Lancer 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2017 · 163.000 km · Bej 761.000 ₺ | 2017 | 163.000 km | Bej | 761.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Renault Megane1.6 Prestige | 2018 Renault Megane Prestige — Bakımları Yeni Renault Megane 1.6 Prestige Ekspertizli2018 · 152.500 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Renault R 191.6 TDI Elite | 2021 Renault R 19 Elite — Masrafsız Renault R 19 1.6 TDI Elite Ekspertizli2021 · 57.500 km · Gri 734.000 ₺ | 2021 | 57.500 km | Gri | 734.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Volkswagen Polo1.5 e-Hybrid Sport | 2022 Volkswagen Polo Sport — İlk Elden Volkswagen Polo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Gri 1.710.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Gri | 1.710.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Piaggio750 Sport | 2020 Piaggio · Vezirköprü — Az Yakan Piaggio 750 Sport 2020 · 37.000 km · Gümüş 445.000 ₺ | 2020 | 37.000 km | Gümüş | 445.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Mercedes-Benz EQE2.5 Hybrid Sport | 2023 Mercedes-Benz EQE Sport — Masrafsız Mercedes-Benz EQE 2.5 Hybrid Sport 2023 · 59.000 km · Kahverengi 3.810.000 ₺ | 2023 | 59.000 km | Kahverengi | 3.810.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























