Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chevrolet Aveo1.4 LPG Sport | 2014 Chevrolet Aveo Sport — İlk Elden Chevrolet Aveo 1.4 LPG Sport Ekspertizli2014 · 134.500 km · Turuncu 2.360.000 ₺ | 2014 | 134.500 km | Turuncu | 2.360.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Mercedes-Benz EQS2.0 Turbo Urban | 2014 Mercedes-Benz EQS Urban — Masrafsız Mercedes-Benz EQS 2.0 Turbo Urban Ekspertizli2014 · 173.500 km · Gümüş 662.000 ₺ | 2014 | 173.500 km | Gümüş | 662.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Volvo EX301.4 LPG Urban | 2015 Volvo EX30 Urban · Yüreğir — Değişensiz Volvo EX30 1.4 LPG Urban Ekspertizli2015 · 127.500 km · Sarı 7.580.000 ₺ | 2015 | 127.500 km | Sarı | 7.580.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Renault Trafic2.5 Hybrid Titanium | 2023 Renault Trafic Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault Trafic 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2023 · 31.500 km · Kırmızı 1.560.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Kırmızı | 1.560.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Dacia Jogger2.0 PHEV Executive | 2013 Dacia Jogger Executive — Değişensiz Dacia Jogger 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2013 · 190.000 km · Gri 2.410.000 ₺ | 2013 | 190.000 km | Gri | 2.410.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Jaguar XJ1.0 TSI Comfort | 2022 Jaguar XJ Comfort — Ekspertiz Raporlu Jaguar XJ 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2022 · 75.000 km · Gümüş 1.420.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Gümüş | 1.420.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Lada Samara1.5 e-Hybrid Comfort | 2014 Lada Samara Comfort — Değişensiz Lada Samara 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2014 · 232.500 km · Gümüş 1.080.000 ₺ | 2014 | 232.500 km | Gümüş | 1.080.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mazda Mazda 31.6 Comfort | 2016 Mazda Mazda 3 Comfort — Garaj Aracı Mazda Mazda 3 1.6 Comfort Ekspertizli2016 · 102.000 km · Turuncu 5.730.000 ₺ | 2016 | 102.000 km | Turuncu | 5.730.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Nissan GT-R2.0 PHEV Titanium | 2020 Nissan GT-R Titanium — Az Yakan Nissan GT-R 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2020 · 80.000 km · Siyah 4.100.000 ₺ | 2020 | 80.000 km | Siyah | 4.100.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Volvo S602.0 PHEV Comfort | 2021 Volvo S60 Comfort — Masrafsız Volvo S60 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2021 · 57.000 km · Siyah 1.160.000 ₺ | 2021 | 57.000 km | Siyah | 1.160.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Audi e-tron GT2.0 d Sport | 2017 Audi e-tron GT Sport — Bakımları Yeni Audi e-tron GT 2.0 d Sport Ekspertizli2017 · 146.000 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2017 | 146.000 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Lamborghini Huracan1.4 LPG Comfort | 2014 Lamborghini Huracan Comfort — Az Yakan Lamborghini Huracan 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 175.000 km · Bej 904.000 ₺ | 2014 | 175.000 km | Bej | 904.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Cupra Formentor1.4 TSI Urban | 2019 Cupra Formentor Urban — İlk Elden Cupra Formentor 1.4 TSI Urban 2019 · 95.500 km · Beyaz 6.490.000 ₺ | 2019 | 95.500 km | Beyaz | 6.490.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Toyota Avensis1.4 TSI Premium | 2013 Toyota Avensis Premium — Az Yakan Toyota Avensis 1.4 TSI Premium 2013 · 147.500 km · Bordo 1.090.000 ₺ | 2013 | 147.500 km | Bordo | 1.090.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| Audi A61.4 LPG Elite | 2010 Audi A6 Elite — Değişensiz Audi A6 1.4 LPG Elite Ekspertizli2010 · 157.000 km · Bej 875.000 ₺ | 2010 | 157.000 km | Bej | 875.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Fiat Marea1.2 PureTech Urban | 2010 Fiat Marea Urban — Garaj Aracı Fiat Marea 1.2 PureTech Urban Fiyatı Düştü2010 · 203.500 km · Mavi 2.250.000 ₺ | 2010 | 203.500 km | Mavi | 2.250.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| BMW iX1.4 LPG Urban | 2019 BMW iX Urban — Masrafsız BMW iX 1.4 LPG Urban Hızlı Satış2019 · 85.000 km · Beyaz 5.820.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Beyaz | 5.820.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Ford Transit Connect2.0 d Premium | 2023 Ford Transit Connect Premium — Değişensiz Ford Transit Connect 2.0 d Premium Takasa Uygun2023 · 57.500 km · Beyaz 579.000 ₺ | 2023 | 57.500 km | Beyaz | 579.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Mitsubishi Lancer1.8 Hybrid Prestige | 2024 Mitsubishi Lancer Prestige — Değişensiz Mitsubishi Lancer 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 31.000 km · Siyah 3.390.000 ₺ | 2024 | 31.000 km | Siyah | 3.390.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Opel Vectra1.4 LPG Urban | 2016 Opel Vectra Urban — Masrafsız Opel Vectra 1.4 LPG Urban Ekspertizli2016 · 125.000 km · Mavi 3.140.000 ₺ | 2016 | 125.000 km | Mavi | 3.140.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Volkswagen Taigo1.4 LPG Executive | 2015 Volkswagen Taigo Executive — Masrafsız Volkswagen Taigo 1.4 LPG Executive Fiyatı Düştü2015 · 172.000 km · Mavi 2.260.000 ₺ | 2015 | 172.000 km | Mavi | 2.260.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Apriliae-6 | 2010 Aprilia — Değişensiz Aprilia e-6 Takasa Uygun2010 · 62.500 km · Yeşil 134.000 ₺ | 2010 | 62.500 km | Yeşil | 134.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Alfa Romeo 1561.4 LPG Style | 2015 Alfa Romeo 156 Style — Bakımları Yeni Alfa Romeo 156 1.4 LPG Style Yeni2015 · 139.000 km · Kırmızı 1.380.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Kırmızı | 1.380.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Chevrolet Aveo1.4 LPG Comfort | 2014 Chevrolet Aveo Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Aveo 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 118.500 km · Yeşil 956.000 ₺ | 2014 | 118.500 km | Yeşil | 956.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























