Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz EQA1.4 LPG Sport | 2019 Mercedes-Benz EQA Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz EQA 1.4 LPG Sport Ekspertizli2019 · 110.500 km · Siyah 2.450.000 ₺ | 2019 | 110.500 km | Siyah | 2.450.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Volkswagen T-Roc1.6 Premium | 2016 Volkswagen T-Roc Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen T-Roc 1.6 Premium 2016 · 126.000 km · Bordo 4.930.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Bordo | 4.930.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Jaguar F-Type1.5 e-Hybrid Prestige | 2010 Jaguar F-Type Prestige — Az Yakan Jaguar F-Type 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2010 · 233.500 km · Turuncu 6.050.000 ₺ | 2010 | 233.500 km | Turuncu | 6.050.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Bentley Flying Spur1.6 LPG Titanium | 2021 Bentley Flying Spur Titanium — Ekspertiz Raporlu Bentley Flying Spur 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2021 · 54.500 km · Siyah 1.250.000 ₺ | 2021 | 54.500 km | Siyah | 1.250.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Maserati MC202.5 Hybrid Premium | 2018 Maserati MC20 Premium — Masrafsız Maserati MC20 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2018 · 123.500 km · Beyaz 2.290.000 ₺ | 2018 | 123.500 km | Beyaz | 2.290.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Kia Sorento3.0 d Prestige | 2019 Kia Sorento Prestige — Ekspertiz Raporlu Kia Sorento 3.0 d Prestige Ekspertizli2019 · 66.500 km · Lacivert 1.430.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | Lacivert | 1.430.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| KiaStandart Menzil Executive | 2021 Kia Executive — Masrafsız Kia Standart Menzil Executive Ekspertizli2021 · 84.500 km · Gri 1.590.000 ₺ | 2021 | 84.500 km | Gri | 1.590.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Audi Q81.0 TSI Style | 2010 Audi Q8 Style — Tramer Kaydı Düşük Audi Q8 1.0 TSI Style Bireysel2010 · 264.000 km · Siyah 5.370.000 ₺ | 2010 | 264.000 km | Siyah | 5.370.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Opel Vectra2.0 TDI Style | 2012 Opel Vectra Style — Garaj Aracı Opel Vectra 2.0 TDI Style Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Gri 5.990.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Gri | 5.990.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Mondial500 Sport | 2022 Mondial — Tramer Kaydı Düşük Mondial 500 Sport 2022 · 24.000 km · Beyaz 939.000 ₺ | 2022 | 24.000 km | Beyaz | 939.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Peugeot 5081.4 TSI Style | 2014 Peugeot 508 Style — Az Yakan Peugeot 508 1.4 TSI Style Takasa Uygun2014 · 242.000 km · Gümüş 2.760.000 ₺ | 2014 | 242.000 km | Gümüş | 2.760.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Seat Arona2.0 Turbo Sport | 2017 Seat Arona Sport — Değişensiz Seat Arona 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2017 · 153.000 km · Sarı 6.770.000 ₺ | 2017 | 153.000 km | Sarı | 6.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Hyundai i202.0 TDI Urban | 2017 Hyundai i20 Urban — Garaj Aracı Hyundai i20 2.0 TDI Urban 2017 · 109.000 km · Kırmızı 709.000 ₺ | 2017 | 109.000 km | Kırmızı | 709.000 ₺ | AydınNazilli | ||
| Citroën C3 Aircross1.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Citroën C3 Aircross Titanium — Tramer Kaydı Düşük Citroën C3 Aircross 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2019 · 70.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Fiat Uno1.6 LPG Design | 2020 Fiat Uno Design — Garaj Aracı Fiat Uno 1.6 LPG Design Ekspertizli2020 · 103.000 km · Mavi 1.980.000 ₺ | 2020 | 103.000 km | Mavi | 1.980.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ford Mustang5.0 GT | 2018 Ford Mustang 5.0 GT — Siyah İç Döşeme, Performans Paketi Ford Mustang 5.0 GT 2018 · 54.000 km · Siyah 3.250.000 ₺ | 2018 | 54.000 km | Siyah | 3.250.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 e-Hybrid Urban | 2021 Land Rover Range Rover Velar Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover Velar 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 90.500 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Bej | 1.310.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Audi A41.6 Elite | 2019 Audi A4 Elite — Bakımları Yeni Audi A4 1.6 Elite 2019 · 130.500 km · Bej 3.200.000 ₺ | 2019 | 130.500 km | Bej | 3.200.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Peugeot 2071.6 LPG Comfort | 2014 Peugeot 207 Comfort — Ekspertiz Raporlu Peugeot 207 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 185.500 km · Lacivert 1.160.000 ₺ | 2014 | 185.500 km | Lacivert | 1.160.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen Golf1.8 Hybrid Sport | 2018 Volkswagen Golf Sport — Masrafsız Volkswagen Golf 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 83.000 km · Sarı 2.980.000 ₺ | 2018 | 83.000 km | Sarı | 2.980.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Urban | 2019 Jeep Cherokee Urban — Tramer Kaydı Düşük Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 142.000 km · Bordo 8.480.000 ₺ | 2019 | 142.000 km | Bordo | 8.480.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Mitsubishi L2001.8 Hybrid Titanium | 2014 Mitsubishi L200 Titanium — Bakımları Yeni Mitsubishi L200 1.8 Hybrid Titanium Bireysel2014 · 215.000 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2014 | 215.000 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Nissan GT-R1.6 LPG Urban | 2018 Nissan GT-R Urban — Tramer Kaydı Düşük Nissan GT-R 1.6 LPG Urban Ekspertizli2018 · 96.500 km · Bej 3.820.000 ₺ | 2018 | 96.500 km | Bej | 3.820.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Style | 2012 Volkswagen Jetta Style — Bakımları Yeni Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Style 2012 · 163.500 km · Yeşil 5.200.000 ₺ | 2012 | 163.500 km | Yeşil | 5.200.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























