Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexus LS1.8 Hybrid Urban | 2015 Lexus LS Urban — Tramer Kaydı Düşük Lexus LS 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2015 · 230.500 km · Bej 5.020.000 ₺ | 2015 | 230.500 km | Bej | 5.020.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Skoda Superb2.0 PHEV Premium | 2020 Skoda Superb Premium — Garaj Aracı Skoda Superb 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 82.500 km · Kırmızı 5.210.000 ₺ | 2020 | 82.500 km | Kırmızı | 5.210.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Dacia Dokker1.6 LPG Sport | 2013 Dacia Dokker Sport — Ekspertiz Raporlu Dacia Dokker 1.6 LPG Sport 2013 · 257.000 km · Bordo 2.270.000 ₺ | 2013 | 257.000 km | Bordo | 2.270.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Audi A81.4 LPG Design | 2024 Audi A8 Design — Bakımları Yeni Audi A8 1.4 LPG Design Ekspertizli2024 · 26.500 km · Sarı 810.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Sarı | 810.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Honda Accord2.0 d Sport | 2023 Honda Accord Sport — Az Yakan Honda Accord 2.0 d Sport Yeni2023 · 42.000 km · Gümüş 4.720.000 ₺ | 2023 | 42.000 km | Gümüş | 4.720.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz A Serisi Elite — İlk Elden Mercedes-Benz A Serisi 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 222.000 km · Sarı 4.660.000 ₺ | 2010 | 222.000 km | Sarı | 4.660.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz GLA Elite — Masrafsız Mercedes-Benz GLA 1.6 TDI Elite Ekspertizli2010 · 192.500 km · Gümüş 2.380.000 ₺ | 2010 | 192.500 km | Gümüş | 2.380.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| RKSe-8 | 2010 RKS — Az Yakan RKS e-8 Fiyatı Düştü2010 · 56.500 km · Mavi 190.000 ₺ | 2010 | 56.500 km | Mavi | 190.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| Mitsubishi Lancer1.5 dCi Design | 2010 Mitsubishi Lancer Design — Garaj Aracı Mitsubishi Lancer 1.5 dCi Design Takasa Uygun2010 · 157.500 km · Turuncu 2.320.000 ₺ | 2010 | 157.500 km | Turuncu | 2.320.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Renault Kadjar1.6 LPG Style | 2018 Renault Kadjar Style — Tramer Kaydı Düşük Renault Kadjar 1.6 LPG Style 2018 · 125.500 km · Siyah 4.170.000 ₺ | 2018 | 125.500 km | Siyah | 4.170.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| 1.5 e-Hybrid | Hasarlı Otomobil · Oğuzeli — 2011 Model, Hafif Hasarlı 1.5 e-Hybrid Bireysel2011 · 209.500 km 554.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | — | 554.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.4 LPG Prestige | 2020 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Masrafsız Mercedes-Benz E Serisi 1.4 LPG Prestige 2020 · 112.500 km · Beyaz 1.500.000 ₺ | 2020 | 112.500 km | Beyaz | 1.500.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Opel Ascona2.0 Turbo Executive | 2021 Opel Ascona Executive — Bakımları Yeni Opel Ascona 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2021 · 47.000 km · Bej 1.430.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Bej | 1.430.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| 2.0 Turbo Prestige | 2011 Diğer Markalar Prestige · Esenyurt — İlk Elden 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2011 · 162.000 km · Lacivert 3.070.000 ₺ | 2011 | 162.000 km | Lacivert | 3.070.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Honda Accord2.5 Hybrid Urban | 2019 Honda Accord Urban — Değişensiz Honda Accord 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 115.000 km · Bej 3.170.000 ₺ | 2019 | 115.000 km | Bej | 3.170.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Dacia Duster2.0 d Elite | 2011 Dacia Duster Elite — Ekspertiz Raporlu Dacia Duster 2.0 d Elite Bireysel2011 · 255.000 km · Bordo 5.160.000 ₺ | 2011 | 255.000 km | Bordo | 5.160.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Subaru Forester1.4 LPG Titanium | 2022 Subaru Forester Titanium — Değişensiz Subaru Forester 1.4 LPG Titanium Yeni2022 · 69.500 km · Siyah 4.230.000 ₺ | 2022 | 69.500 km | Siyah | 4.230.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Hyundai Sonata2.5 Hybrid Urban | 2021 Hyundai Sonata Urban — Masrafsız Hyundai Sonata 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 51.000 km · Yeşil 1.080.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Yeşil | 1.080.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Opel Insignia1.6 LPG Style | 2020 Opel Insignia Style — Garaj Aracı Opel Insignia 1.6 LPG Style Ekspertizli2020 · 121.000 km · Yeşil 2.170.000 ₺ | 2020 | 121.000 km | Yeşil | 2.170.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Ford Escort1.6 TDI Elite | 2010 Ford Escort Elite — İlk Elden Ford Escort 1.6 TDI Elite Ekspertizli2010 · 262.000 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2010 | 262.000 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Renault Zoe1.8 Hybrid Style | 2019 Renault Zoe Style — Tramer Kaydı Düşük Renault Zoe 1.8 Hybrid Style 2019 · 90.000 km · Sarı 5.290.000 ₺ | 2019 | 90.000 km | Sarı | 5.290.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Fiat Bravo2.0 d Design | 2014 Fiat Bravo Design — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 2.0 d Design Ekspertizli2014 · 212.000 km · Kırmızı 1.010.000 ₺ | 2014 | 212.000 km | Kırmızı | 1.010.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Suzuki Baleno1.4 LPG Elite | 2023 Suzuki Baleno Elite — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 1.4 LPG Elite Ekspertizli2023 · 37.000 km · Siyah 1.470.000 ₺ | 2023 | 37.000 km | Siyah | 1.470.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Ford Bronco1.8 Hybrid Design | 2023 Ford Bronco Design — Az Yakan Ford Bronco 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2023 · 53.000 km · Lacivert 1.510.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Lacivert | 1.510.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























