Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Avenger1.5 dCi Urban | 2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden Jeep Avenger 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2015 · 106.500 km · Kırmızı 2.630.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Kırmızı | 2.630.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Dacia Logan1.8 Hybrid Titanium | 2017 Dacia Logan Titanium — Tramer Kaydı Düşük Dacia Logan 1.8 Hybrid Titanium 2017 · 175.000 km · Turuncu 4.690.000 ₺ | 2017 | 175.000 km | Turuncu | 4.690.000 ₺ | TrabzonOf | ||
| OpelStandart Menzil Elite | 2021 Opel Elite — Az Yakan Opel Standart Menzil Elite Takasa Uygun2021 · 83.000 km · Siyah 2.430.000 ₺ | 2021 | 83.000 km | Siyah | 2.430.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Peugeot 2071.6 LPG Executive | 2014 Peugeot 207 Executive — Masrafsız Peugeot 207 1.6 LPG Executive Yeni2014 · 196.000 km · Lacivert 1.030.000 ₺ | 2014 | 196.000 km | Lacivert | 1.030.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Toyota Auris1.6 LPG Elite | 2017 Toyota Auris Elite — Bakımları Yeni Toyota Auris 1.6 LPG Elite Ekspertizli2017 · 125.000 km · Kahverengi 3.130.000 ₺ | 2017 | 125.000 km | Kahverengi | 3.130.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Cerato1.8 Hybrid Design | 2014 Kia Cerato Design — Az Yakan Kia Cerato 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 157.000 km · Yeşil 5.730.000 ₺ | 2014 | 157.000 km | Yeşil | 5.730.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Prestige | 2010 Seat Cordoba Prestige — Az Yakan Seat Cordoba 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 262.500 km · Sarı 2.240.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Sarı | 2.240.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Lamborghini Aventador2.0 PHEV Urban | 2021 Lamborghini Aventador Urban — Değişensiz Lamborghini Aventador 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2021 · 70.000 km · Bej 4.110.000 ₺ | 2021 | 70.000 km | Bej | 4.110.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Renault Clio1.2 PureTech Sport | 2020 Renault Clio Sport — Masrafsız Renault Clio 1.2 PureTech Sport 2020 · 81.500 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2020 | 81.500 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Ford Explorer1.5 e-Hybrid Design | 2025 Ford Explorer Design — Garaj Aracı Ford Explorer 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 11.000 km · Kırmızı 3.570.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 3.570.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Executive | 2013 Ford Taunus Executive — Bakımları Yeni Ford Taunus 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2013 · 151.500 km · Siyah 5.440.000 ₺ | 2013 | 151.500 km | Siyah | 5.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Peugeot Rifter1.8 Hybrid Prestige | 2025 Peugeot Rifter Prestige — Bakımları Yeni Peugeot Rifter 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2025 · 12.000 km · Gri 2.450.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Gri | 2.450.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Citroën C51.4 LPG Design | 2011 Citroën C5 Design — Garaj Aracı Citroën C5 1.4 LPG Design Ekspertizli2011 · 220.500 km · Lacivert 971.000 ₺ | 2011 | 220.500 km | Lacivert | 971.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Nissan Micra1.8 Hybrid Prestige | 2018 Nissan Micra Prestige — İlk Elden Nissan Micra 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2018 · 85.000 km · Siyah 3.290.000 ₺ | 2018 | 85.000 km | Siyah | 3.290.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Peugeot 2071.4 LPG Executive | 2010 Peugeot 207 Executive — Masrafsız Peugeot 207 1.4 LPG Executive Ekspertizli2010 · 297.000 km · Siyah 2.860.000 ₺ | 2010 | 297.000 km | Siyah | 2.860.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Chery Tiggo 42.0 PHEV Design | 2021 Chery Tiggo 4 Design — İlk Elden Chery Tiggo 4 2.0 PHEV Design Fiyatı Düştü2021 · 57.500 km · Bej 4.560.000 ₺ | 2021 | 57.500 km | Bej | 4.560.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Toyota Corolla Cross2.0 TDI Urban | 2017 Toyota Corolla Cross Urban — Masrafsız Toyota Corolla Cross 2.0 TDI Urban Ekspertizli2017 · 87.000 km · Gri 5.490.000 ₺ | 2017 | 87.000 km | Gri | 5.490.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Mitsubishi Pajero1.4 TSI Style | 2010 Mitsubishi Pajero Style — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Pajero 1.4 TSI Style Bireysel2010 · 286.500 km · Lacivert 1.500.000 ₺ | 2010 | 286.500 km | Lacivert | 1.500.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Nissan Qashqai2.0 TDI Sport | 2022 Nissan Qashqai Sport — İlk Elden Nissan Qashqai 2.0 TDI Sport Fiyatı Düştü2022 · 77.000 km · Bej 3.480.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Bej | 3.480.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Peugeot Partner1.6 LPG Urban | 2021 Peugeot Partner Urban — Değişensiz Peugeot Partner 1.6 LPG Urban Fiyatı Düştü2021 · 96.500 km · Yeşil 1.380.000 ₺ | 2021 | 96.500 km | Yeşil | 1.380.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Fiat Egea1.0 TSI Elite | 2023 Fiat Egea Elite — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.0 TSI Elite Hızlı Satış2023 · 41.500 km · Mavi 2.330.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Mavi | 2.330.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Stinger1.6 LPG Urban | 2014 Kia Stinger Urban — Masrafsız Kia Stinger 1.6 LPG Urban Ekspertizli2014 · 191.500 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Peugeot 30082.0 d Executive | 2024 Peugeot 3008 Executive — Değişensiz Peugeot 3008 2.0 d Executive Takasa Uygun2024 · 33.500 km · Siyah 1.690.000 ₺ | 2024 | 33.500 km | Siyah | 1.690.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Dacia Lodgy1.5 dCi Sport | 2014 Dacia Lodgy Sport — Değişensiz Dacia Lodgy 1.5 dCi Sport Ekspertizli2014 · 132.500 km · Kahverengi 1.500.000 ₺ | 2014 | 132.500 km | Kahverengi | 1.500.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























