Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style | 2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Kırmızı 2.100.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Kırmızı | 2.100.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Toyota Yaris Cross1.5 e-Hybrid Style | 2012 Toyota Yaris Cross Style — Ekspertiz Raporlu Toyota Yaris Cross 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2012 · 226.000 km · Sarı 7.990.000 ₺ | 2012 | 226.000 km | Sarı | 7.990.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Volkswagen T-Cross2.0 PHEV Prestige | 2013 Volkswagen T-Cross Prestige — Bakımları Yeni Volkswagen T-Cross 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2013 · 266.500 km · Bordo 1.960.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Bordo | 1.960.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Prestige | 2011 Citroën C3 Prestige — Az Yakan Citroën C3 1.5 e-Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2011 · 259.500 km · Mavi 5.710.000 ₺ | 2011 | 259.500 km | Mavi | 5.710.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Alfa Romeo MiTo1.2 PureTech Design | 2018 Alfa Romeo MiTo Design — Az Yakan Alfa Romeo MiTo 1.2 PureTech Design Ekspertizli2018 · 79.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Kia Cerato2.5 Hybrid Executive | 2014 Kia Cerato Executive — Bakımları Yeni Kia Cerato 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 113.000 km · Bordo 1.440.000 ₺ | 2014 | 113.000 km | Bordo | 1.440.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Lada Vesta1.6 LPG Premium | 2025 Lada Vesta Premium — Bakımları Yeni Lada Vesta 1.6 LPG Premium Ekspertizli2025 · 13.000 km · Sarı 2.070.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Sarı | 2.070.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Peugeot 5081.8 Hybrid Elite | 2021 Peugeot 508 Elite — İlk Elden Peugeot 508 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2021 · 51.000 km · Yeşil 6.070.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Yeşil | 6.070.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Volkswagen ID.31.6 Sport | 2021 Volkswagen ID.3 Sport — Az Yakan Volkswagen ID.3 1.6 Sport Takasa Uygun2021 · 88.000 km · Turuncu 3.670.000 ₺ | 2021 | 88.000 km | Turuncu | 3.670.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 LPG Premium | 2023 Mercedes-Benz GLA Premium — Değişensiz Mercedes-Benz GLA 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2023 · 37.500 km · Bordo 1.530.000 ₺ | 2023 | 37.500 km | Bordo | 1.530.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Mercedes-Benz EQB2.0 PHEV Comfort | 2019 Mercedes-Benz EQB Comfort — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz EQB 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2019 · 124.500 km · Kırmızı 1.410.000 ₺ | 2019 | 124.500 km | Kırmızı | 1.410.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Prestige | 2022 Mitsubishi Outlander Prestige — Değişensiz Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Prestige Hızlı Satış2022 · 70.000 km · Sarı 6.440.000 ₺ | 2022 | 70.000 km | Sarı | 6.440.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Volkswagen Touareg2.0 PHEV Titanium | 2022 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2022 · 78.500 km · Kahverengi 4.860.000 ₺ | 2022 | 78.500 km | Kahverengi | 4.860.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Volvo XC901.4 LPG Elite | 2021 Volvo XC90 Elite — Bakımları Yeni Volvo XC90 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2021 · 82.500 km · Sarı 7.930.000 ₺ | 2021 | 82.500 km | Sarı | 7.930.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| 1.5 e-Hybrid | Hasarlı Otomobil · Esenyurt — 2015 Model, Ağır Hasarlı 1.5 e-Hybrid 2015 · 142.000 km 708.000 ₺ | 2015 | 142.000 km | — | 708.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Ceed1.8 Hybrid Design | 2010 Kia Ceed Design — Garaj Aracı Kia Ceed 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2010 · 277.500 km · Gümüş 3.080.000 ₺ | 2010 | 277.500 km | Gümüş | 3.080.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Opel Kadett1.5 e-Hybrid Style | 2014 Opel Kadett Style — Değişensiz Opel Kadett 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 216.000 km · Bordo 786.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Bordo | 786.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Porsche Panamera1.6 LPG Urban | 2025 Porsche Panamera Urban — Değişensiz Porsche Panamera 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2025 · 19.500 km · Mavi 863.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Mavi | 863.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| VolkswagenStandart Menzil Prestige | 2016 Volkswagen Prestige — Garaj Aracı Volkswagen Standart Menzil Prestige Takasa Uygun2016 · 118.000 km · Beyaz 1.720.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Beyaz | 1.720.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Nissan Navara1.6 LPG Style | 2019 Nissan Navara Style — Tramer Kaydı Düşük Nissan Navara 1.6 LPG Style Ekspertizli2019 · 127.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2019 | 127.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| BMW X42.0 d Sport | 2022 BMW X4 Sport — Masrafsız BMW X4 2.0 d Sport Ekspertizli2022 · 53.500 km · Turuncu 1.290.000 ₺ | 2022 | 53.500 km | Turuncu | 1.290.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Hyundai Kona1.4 TSI Elite | 2014 Hyundai Kona Elite — Az Yakan Hyundai Kona 1.4 TSI Elite Ekspertizli2014 · 120.000 km · Beyaz 1.540.000 ₺ | 2014 | 120.000 km | Beyaz | 1.540.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| BYD Seal U1.4 LPG Sport | 2011 BYD Seal U Sport — Masrafsız BYD Seal U 1.4 LPG Sport Ekspertizli2011 · 264.500 km · Bej 4.860.000 ₺ | 2011 | 264.500 km | Bej | 4.860.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Kawasaki500 Adventure | 2010 Kawasaki — Az Yakan Kawasaki 500 Adventure Takasa Uygun2010 · 100.000 km · Sarı 842.000 ₺ | 2010 | 100.000 km | Sarı | 842.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























