Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi Lancer1.8 Hybrid Style | 2011 Mitsubishi Lancer Style — İlk Elden Mitsubishi Lancer 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2011 · 189.500 km · Kahverengi 1.340.000 ₺ | 2011 | 189.500 km | Kahverengi | 1.340.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| CitroënUzun Menzil Sport | 2020 Citroën Sport — Garaj Aracı Citroën Uzun Menzil Sport Ekspertizli2020 · 79.500 km · Bordo 1.770.000 ₺ | 2020 | 79.500 km | Bordo | 1.770.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Ioniq1.4 LPG Comfort | 2014 Hyundai Ioniq Comfort — İlk Elden Hyundai Ioniq 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 116.500 km · Lacivert 868.000 ₺ | 2014 | 116.500 km | Lacivert | 868.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Maserati GranTurismo1.5 e-Hybrid Elite | 2010 Maserati GranTurismo Elite — Az Yakan Maserati GranTurismo 1.5 e-Hybrid Elite 2010 · 252.500 km · Bordo 4.390.000 ₺ | 2010 | 252.500 km | Bordo | 4.390.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Kia Stonic2.5 Hybrid Urban | 2015 Kia Stonic Urban — Ekspertiz Raporlu Kia Stonic 2.5 Hybrid Urban Bireysel2015 · 183.000 km · Bej 3.160.000 ₺ | 2015 | 183.000 km | Bej | 3.160.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Aprilia500 Adventure | 2016 Aprilia — Garaj Aracı Aprilia 500 Adventure 2016 · 60.000 km · Sarı 195.000 ₺ | 2016 | 60.000 km | Sarı | 195.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| — | Satılık Minibüs & Midibüs · Gemlik — 2013 Model, ManuelTakasa Uygun 2013 · 253.000 km · Bej 813.000 ₺ | 2013 | 253.000 km | Bej | 813.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| — | Satılık Planör · Selçuklu — 2019 Model, 785 uçuş saatiBireysel 2019 25.200.000 ₺ | 2019 | — | — | 25.200.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Toyota Proace City2.5 Hybrid Prestige | 2023 Toyota Proace City Prestige — Masrafsız Toyota Proace City 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 54.000 km · Gri 2.910.000 ₺ | 2023 | 54.000 km | Gri | 2.910.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Citroën Xsara1.8 Hybrid Design | 2016 Citroën Xsara Design — Bakımları Yeni Citroën Xsara 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2016 · 133.000 km · Kırmızı 1.780.000 ₺ | 2016 | 133.000 km | Kırmızı | 1.780.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Jaguar F-Type1.6 Executive | 2016 Jaguar F-Type Executive — İlk Elden Jaguar F-Type 1.6 Executive Hızlı Satış2016 · 159.000 km · Gri 2.820.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Gri | 2.820.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Nissan Sunny2.0 d Urban | 2014 Nissan Sunny Urban — Değişensiz Nissan Sunny 2.0 d Urban Takasa Uygun2014 · 241.500 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2014 | 241.500 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Audi R82.0 d Titanium | 2021 Audi R8 Titanium — Garaj Aracı Audi R8 2.0 d Titanium Takasa Uygun2021 · 99.000 km · Gri 1.320.000 ₺ | 2021 | 99.000 km | Gri | 1.320.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Chevrolet Kalos2.0 Turbo Elite | 2020 Chevrolet Kalos Elite — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Kalos 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2020 · 104.500 km · Kahverengi 2.760.000 ₺ | 2020 | 104.500 km | Kahverengi | 2.760.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Mazda Mazda 31.4 TSI Urban | 2023 Mazda Mazda 3 Urban — İlk Elden Mazda Mazda 3 1.4 TSI Urban Ekspertizli2023 · 46.000 km · Siyah 2.270.000 ₺ | 2023 | 46.000 km | Siyah | 2.270.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Seat Tarraco1.5 e-Hybrid Sport | 2012 Seat Tarraco Sport — Bakımları Yeni Seat Tarraco 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2012 · 219.000 km · Kırmızı 1.690.000 ₺ | 2012 | 219.000 km | Kırmızı | 1.690.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Lexus LS1.4 TSI Urban | 2016 Lexus LS Urban — Değişensiz Lexus LS 1.4 TSI Urban Fiyatı Düştü2016 · 149.500 km · Gümüş 3.410.000 ₺ | 2016 | 149.500 km | Gümüş | 3.410.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Rolls-Royce Ghost2.0 Turbo Elite | 2019 Rolls-Royce Ghost Elite — İlk Elden Rolls-Royce Ghost 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2019 · 144.500 km · Bordo 2.050.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Bordo | 2.050.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Land Rover Discovery2.0 Turbo Style | 2012 Land Rover Discovery Style — Az Yakan Land Rover Discovery 2.0 Turbo Style Fiyatı Düştü2012 · 170.500 km · Bej 2.140.000 ₺ | 2012 | 170.500 km | Bej | 2.140.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Porsche Macan1.6 LPG Urban | 2012 Porsche Macan Urban — İlk Elden Porsche Macan 1.6 LPG Urban Ekspertizli2012 · 260.500 km · Kahverengi 4.930.000 ₺ | 2012 | 260.500 km | Kahverengi | 4.930.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| DS Automobiles DS 41.6 LPG Urban | 2023 DS Automobiles DS 4 Urban — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 4 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Gümüş 1.730.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Gümüş | 1.730.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Opel Insignia2.0 Turbo Premium | 2021 Opel Insignia Premium — Masrafsız Opel Insignia 2.0 Turbo Premium Ekspertizli2021 · 46.500 km · Yeşil 2.440.000 ₺ | 2021 | 46.500 km | Yeşil | 2.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Peugeot 4071.5 dCi Style | 2019 Peugeot 407 Style — Değişensiz Peugeot 407 1.5 dCi Style Ekspertizli2019 · 128.500 km · Kırmızı 1.370.000 ₺ | 2019 | 128.500 km | Kırmızı | 1.370.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Seat Toledo1.5 e-Hybrid Design | 2025 Seat Toledo Design — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 10.000 km · Beyaz 2.580.000 ₺ | 2025 | 10.000 km | Beyaz | 2.580.000 ₺ | DenizliTavas | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























