Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Arteon2.0 Turbo Prestige | 2025 Volkswagen Arteon Prestige · Konyaaltı — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Arteon 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2025 · 19.000 km · Gri 6.500.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gri | 6.500.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Honda HR-V1.6 LPG Elite | 2015 Honda HR-V Elite — Değişensiz Honda HR-V 1.6 LPG Elite Fiyatı Düştü2015 · 227.500 km · Beyaz 5.480.000 ₺ | 2015 | 227.500 km | Beyaz | 5.480.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| BMW 1 Serisi3.0 d Elite | 2024 BMW 1 Serisi Elite — Garaj Aracı BMW 1 Serisi 3.0 d Elite Ekspertizli2024 · 19.000 km · Mavi 1.340.000 ₺ | 2024 | 19.000 km | Mavi | 1.340.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Mercedes-Benz AMG GT1.8 Hybrid Sport | 2016 Mercedes-Benz AMG GT Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz AMG GT 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 178.500 km · Turuncu 1.020.000 ₺ | 2016 | 178.500 km | Turuncu | 1.020.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Suzuki S-Cross3.0 d Urban | 2025 Suzuki S-Cross Urban — Masrafsız Suzuki S-Cross 3.0 d Urban Ekspertizli2025 · 16.500 km · Turuncu 2.430.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Turuncu | 2.430.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| — | Kiralık Ticari Araç · Keçiören — 2010 Model, Yarı OtomatikBireysel 2010 4.250 ₺ | 2010 | — | — | 4.250 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Hyundai Accent Era1.4 TSI Elite | 2025 Hyundai Accent Era Elite — Masrafsız Hyundai Accent Era 1.4 TSI Elite Fiyatı Düştü2025 · 18.000 km · Kahverengi 1.770.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kahverengi | 1.770.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Renault Twingo1.4 TSI Urban | 2024 Renault Twingo Urban — Az Yakan Renault Twingo 1.4 TSI Urban Ekspertizli2024 · 20.500 km · Sarı 3.250.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Sarı | 3.250.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Toyota Proace City1.6 Style | 2012 Toyota Proace City Style — İlk Elden Toyota Proace City 1.6 Style Bireysel2012 · 218.500 km · Lacivert 580.000 ₺ | 2012 | 218.500 km | Lacivert | 580.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| DS Automobiles DS 92.0 TDI Executive | 2020 DS Automobiles DS 9 Executive — Az Yakan DS Automobiles DS 9 2.0 TDI Executive Ekspertizli2020 · 120.500 km · Turuncu 4.920.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Turuncu | 4.920.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Tofaş Murat 1243.0 d Comfort | 2025 Tofaş Murat 124 Comfort — Masrafsız Tofaş Murat 124 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2025 · 12.000 km · Beyaz 671.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Beyaz | 671.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Hyundai Accent Blue2.0 TDI Style | 2025 Hyundai Accent Blue Style — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Accent Blue 2.0 TDI Style Ekspertizli2025 · 16.000 km · Beyaz 776.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Beyaz | 776.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Mercedes-Benz EQS1.6 Style | 2019 Mercedes-Benz EQS Style — İlk Elden Mercedes-Benz EQS 1.6 Style Fiyatı Düştü2019 · 88.000 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2019 | 88.000 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Kia XCeed1.4 TSI Style | 2022 Kia XCeed Style — Garaj Aracı Kia XCeed 1.4 TSI Style Takasa Uygun2022 · 53.000 km · Kırmızı 1.600.000 ₺ | 2022 | 53.000 km | Kırmızı | 1.600.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Fiat Doblo1.6 LPG Sport | 2025 Fiat Doblo Sport — İlk Elden Fiat Doblo 1.6 LPG Sport Ekspertizli2025 · 15.000 km · Mavi 2.770.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Mavi | 2.770.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Audi Q83.0 d Sport | 2018 Audi Q8 Sport · Esenyurt — Değişensiz Audi Q8 3.0 d Sport Takasa Uygun2018 · 128.500 km · Bordo 6.360.000 ₺ | 2018 | 128.500 km | Bordo | 6.360.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Peugeot 3011.5 e-Hybrid Design | 2022 Peugeot 301 Design — Masrafsız Peugeot 301 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2022 · 41.500 km · Siyah 5.050.000 ₺ | 2022 | 41.500 km | Siyah | 5.050.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Skoda Octavia1.5 e-Hybrid Design | 2014 Skoda Octavia Design — Az Yakan Skoda Octavia 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2014 · 243.000 km · Kahverengi 2.370.000 ₺ | 2014 | 243.000 km | Kahverengi | 2.370.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Kia EV63.0 d Executive | 2011 Kia EV6 Executive — Tramer Kaydı Düşük Kia EV6 3.0 d Executive Bireysel2011 · 232.000 km · Beyaz 1.770.000 ₺ | 2011 | 232.000 km | Beyaz | 1.770.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| MG Marvel R2.0 Turbo Comfort | 2022 MG Marvel R Comfort — Garaj Aracı MG Marvel R 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2022 · 79.500 km · Beyaz 2.050.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Beyaz | 2.050.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Renault Captur1.6 TDI Elite | 2022 Renault Captur Elite — Garaj Aracı Renault Captur 1.6 TDI Elite Ekspertizli2022 · 41.000 km · Turuncu 6.820.000 ₺ | 2022 | 41.000 km | Turuncu | 6.820.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Ford Transit Courier1.5 dCi Elite | 2022 Ford Transit Courier Elite — Masrafsız Ford Transit Courier 1.5 dCi Elite Ekspertizli2022 · 47.500 km · Siyah 692.000 ₺ | 2022 | 47.500 km | Siyah | 692.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| 2.0 d Elite | 2015 Diğer Markalar Elite — Garaj Aracı 2.0 d Elite Hızlı Satış2015 · 177.500 km · Kırmızı 599.000 ₺ | 2015 | 177.500 km | Kırmızı | 599.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Audi RS Serisi1.6 LPG Comfort | 2022 Audi RS Serisi Comfort — Garaj Aracı Audi RS Serisi 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2022 · 63.000 km · Siyah 884.000 ₺ | 2022 | 63.000 km | Siyah | 884.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























