Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo S402.0 PHEV Style | 2010 Volvo S40 Style — Tramer Kaydı Düşük Volvo S40 2.0 PHEV Style Ekspertizli2010 · 180.500 km · Lacivert 4.860.000 ₺ | 2010 | 180.500 km | Lacivert | 4.860.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Chery Omoda 52.0 PHEV Sport | 2019 Chery Omoda 5 Sport — Değişensiz Chery Omoda 5 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2019 · 63.500 km · Turuncu 8.430.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Turuncu | 8.430.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Chery Tiggo 82.0 PHEV Elite | 2020 Chery Tiggo 8 Elite — Az Yakan Chery Tiggo 8 2.0 PHEV Elite Takasa Uygun2020 · 57.000 km · Bej 2.110.000 ₺ | 2020 | 57.000 km | Bej | 2.110.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Niro1.4 LPG Comfort | 2020 Kia Niro Comfort — Az Yakan Kia Niro 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 57.500 km · Sarı 5.280.000 ₺ | 2020 | 57.500 km | Sarı | 5.280.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| — | Satılık ATV · Manavgat · No 8595 — 2019 Model, ManuelTakasa Uygun 2019 · 95.500 km 785.000 ₺ | 2019 | 95.500 km | — | 785.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat Punto1.0 TSI Titanium | 2022 Fiat Punto Titanium — Bakımları Yeni Fiat Punto 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2022 · 39.000 km · Yeşil 2.970.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Yeşil | 2.970.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Fiat Siena3.0 d Titanium | 2023 Fiat Siena Titanium — Az Yakan Fiat Siena 3.0 d Titanium Ekspertizli2023 · 50.500 km · Yeşil 2.210.000 ₺ | 2023 | 50.500 km | Yeşil | 2.210.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Togg T10X1.6 LPG Comfort | 2010 Togg T10X Comfort — Az Yakan Togg T10X 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2010 · 281.000 km · Gümüş 5.770.000 ₺ | 2010 | 281.000 km | Gümüş | 5.770.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Mercedes-Benz CLS1.8 Hybrid Style | 2025 Mercedes-Benz CLS Style — Masrafsız Mercedes-Benz CLS 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2025 · 10.000 km · Kahverengi 2.580.000 ₺ | 2025 | 10.000 km | Kahverengi | 2.580.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Toyota Land Cruiser2.0 Turbo Design | 2018 Toyota Land Cruiser Design — Değişensiz Toyota Land Cruiser 2.0 Turbo Design Ekspertizli2018 · 88.000 km · Lacivert 3.640.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Lacivert | 3.640.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| — | Kiralık Motosiklet · Yenişehir — 2018 Model, Manuel 2018 4.500 ₺ | 2018 | — | — | 4.500 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Ferrari F81.6 LPG Executive | 2010 Ferrari F8 Executive — Değişensiz Ferrari F8 1.6 LPG Executive 2010 · 173.500 km · Kırmızı 4.740.000 ₺ | 2010 | 173.500 km | Kırmızı | 4.740.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Volvo S601.6 LPG Elite | 2018 Volvo S60 Elite — Az Yakan Volvo S60 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2018 · 118.500 km · Yeşil 1.110.000 ₺ | 2018 | 118.500 km | Yeşil | 1.110.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Toyota Yaris1.4 LPG Executive | 2017 Toyota Yaris Executive — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 1.4 LPG Executive Bireysel2017 · 155.500 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2017 | 155.500 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volkswagen ID.42.0 Turbo Design | 2021 Volkswagen ID.4 Design — İlk Elden Volkswagen ID.4 2.0 Turbo Design 2021 · 97.000 km · Gri 3.730.000 ₺ | 2021 | 97.000 km | Gri | 3.730.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Sport | 2022 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Bordo 2.910.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Bordo | 2.910.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Subaru Forester2.5 Hybrid Premium | 2023 Subaru Forester Premium — Az Yakan Subaru Forester 2.5 Hybrid Premium Fiyatı Düştü2023 · 43.000 km · Kahverengi 4.460.000 ₺ | 2023 | 43.000 km | Kahverengi | 4.460.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Lexus NX1.6 LPG Elite | 2021 Lexus NX Elite — Değişensiz Lexus NX 1.6 LPG Elite Yeni2021 · 50.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2021 | 50.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| — | Satılık Kamyon & Kamyonet · Yıldırım — 2017 Model, Yarı Otomatik 2017 · 169.000 km · Bej 1.830.000 ₺ | 2017 | 169.000 km | Bej | 1.830.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| BMW 2 Serisi2.0 PHEV Premium | 2015 BMW 2 Serisi Premium — Tramer Kaydı Düşük BMW 2 Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2015 · 198.000 km · Lacivert 5.450.000 ₺ | 2015 | 198.000 km | Lacivert | 5.450.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| BYD Seal U2.5 Hybrid Premium | 2024 BYD Seal U Premium — Ekspertiz Raporlu BYD Seal U 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2024 · 19.500 km · Siyah 5.290.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Siyah | 5.290.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| BMW 7 Serisi2.0 TDI Elite | 2011 BMW 7 Serisi Elite — İlk Elden BMW 7 Serisi 2.0 TDI Elite Fiyatı Düştü2011 · 162.000 km · Gri 4.000.000 ₺ | 2011 | 162.000 km | Gri | 4.000.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Opel Insignia1.5 dCi Elite | 2017 Opel Insignia Elite — Masrafsız Opel Insignia 1.5 dCi Elite Ekspertizli2017 · 138.000 km · Beyaz 3.650.000 ₺ | 2017 | 138.000 km | Beyaz | 3.650.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Volkswagen ID.42.0 d Design | 2022 Volkswagen ID.4 Design — Masrafsız Volkswagen ID.4 2.0 d Design Ekspertizli2022 · 36.000 km · Bej 1.960.000 ₺ | 2022 | 36.000 km | Bej | 1.960.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























