Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajaj50 Sport | 2011 Bajaj — İlk Elden Bajaj 50 Sport Takasa Uygun2011 · 51.500 km · Beyaz 396.000 ₺ | 2011 | 51.500 km | Beyaz | 396.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| BMW X71.4 LPG Premium | 2016 BMW X7 Premium — Değişensiz BMW X7 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bordo 7.350.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bordo | 7.350.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Chery Tiggo 73.0 d Design | 2018 Chery Tiggo 7 Design — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 3.0 d Design Ekspertizli2018 · 91.500 km · Gri 1.400.000 ₺ | 2018 | 91.500 km | Gri | 1.400.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Fiat Fullback2.0 PHEV Design | 2022 Fiat Fullback Design — Ekspertiz Raporlu Fiat Fullback 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2022 · 62.500 km · Kahverengi 7.360.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Kahverengi | 7.360.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Isuzu D-Max1.5 dCi Prestige | 2014 Isuzu D-Max Prestige — İlk Elden Isuzu D-Max 1.5 dCi Prestige Fiyatı Düştü2014 · 142.500 km · Siyah 1.810.000 ₺ | 2014 | 142.500 km | Siyah | 1.810.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Seat Tarraco1.4 LPG Style | 2025 Seat Tarraco Style — Masrafsız Seat Tarraco 1.4 LPG Style Hızlı Satış2025 · 12.000 km · Turuncu 3.220.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Turuncu | 3.220.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Lamborghini Revuelto2.0 TDI Elite | 2016 Lamborghini Revuelto Elite — Garaj Aracı Lamborghini Revuelto 2.0 TDI Elite Ekspertizli2016 · 108.500 km · Beyaz 2.870.000 ₺ | 2016 | 108.500 km | Beyaz | 2.870.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Volvo S402.5 Hybrid Titanium | 2015 Volvo S40 Titanium — Garaj Aracı Volvo S40 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2015 · 155.500 km · Bej 786.000 ₺ | 2015 | 155.500 km | Bej | 786.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Peugeot 50081.0 TSI Sport | 2017 Peugeot 5008 Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.0 TSI Sport 2017 · 129.000 km · Kahverengi 7.730.000 ₺ | 2017 | 129.000 km | Kahverengi | 7.730.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Nissan X-Trail1.4 LPG Titanium | 2016 Nissan X-Trail Titanium — Masrafsız Nissan X-Trail 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2016 · 135.500 km · Kırmızı 4.240.000 ₺ | 2016 | 135.500 km | Kırmızı | 4.240.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| — | Satılık Çekici — 2013 Model, ManuelBireysel 2013 · 208.000 km · Beyaz 1.140.000 ₺ | 2013 | 208.000 km | Beyaz | 1.140.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2012 Citroën C3 Executive · Edremit — Garaj Aracı Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2012 · 171.000 km · Sarı 1.540.000 ₺ | 2012 | 171.000 km | Sarı | 1.540.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Audi A32.5 Hybrid Style | 2018 Audi A3 Style — İlk Elden Audi A3 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 121.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2018 | 121.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| MG HS2.0 Turbo Style | 2012 MG HS Style — Tramer Kaydı Düşük MG HS 2.0 Turbo Style 2012 · 155.500 km · Beyaz 1.920.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Beyaz | 1.920.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Peugeot Partner1.5 e-Hybrid Executive | 2024 Peugeot Partner Executive — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 41.500 km · Turuncu 1.060.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Turuncu | 1.060.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| — | Kiralık SUV · Bandırma — 2015 Model, Yarı Otomatik 2015 1.510 ₺ | 2015 | — | — | 1.510 ₺ | BalıkesirBandırma | ||
| Hyundai i201.4 TSI Elite | 2023 Hyundai i20 Elite — İlk Elden Hyundai i20 1.4 TSI Elite Ekspertizli2023 · 58.500 km · Turuncu 3.280.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Turuncu | 3.280.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Cupra Born1.5 e-Hybrid Prestige | 2013 Cupra Born Prestige — İlk Elden Cupra Born 1.5 e-Hybrid Prestige Hızlı Satış2013 · 233.500 km · Gri 1.090.000 ₺ | 2013 | 233.500 km | Gri | 1.090.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Renault Twingo1.5 e-Hybrid Sport | 2013 Renault Twingo Sport — Değişensiz Renault Twingo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2013 · 209.500 km · Gümüş 832.000 ₺ | 2013 | 209.500 km | Gümüş | 832.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| PeugeotUzun Menzil Premium | 2022 Peugeot Premium — Bakımları Yeni Peugeot Uzun Menzil Premium Bireysel2022 · 36.000 km · Mavi 2.260.000 ₺ | 2022 | 36.000 km | Mavi | 2.260.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Citroën C11.6 TDI Titanium | 2011 Citroën C1 Titanium — Az Yakan Citroën C1 1.6 TDI Titanium 2011 · 166.500 km · Kırmızı 3.930.000 ₺ | 2011 | 166.500 km | Kırmızı | 3.930.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Volvo XC401.6 Titanium | 2020 Volvo XC40 Titanium — Ekspertiz Raporlu Volvo XC40 1.6 Titanium Ekspertizli2020 · 58.000 km · Yeşil 2.120.000 ₺ | 2020 | 58.000 km | Yeşil | 2.120.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Piaggio50 Sport | 2016 Piaggio — Tramer Kaydı Düşük Piaggio 50 Sport Takasa Uygun2016 · 47.500 km · Sarı 100.000 ₺ | 2016 | 47.500 km | Sarı | 100.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Ford Focus1.6 LPG Sport | 2022 Ford Focus Sport — Garaj Aracı Ford Focus 1.6 LPG Sport 2022 · 79.000 km · Beyaz 2.940.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Beyaz | 2.940.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























