Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Citroën C51.6 Elite | 2022 Citroën C5 Elite — Bakımları Yeni Citroën C5 1.6 Elite Ekspertizli2022 · 38.000 km · Lacivert 1.860.000 ₺ | 2022 | 38.000 km | Lacivert | 1.860.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Renault Laguna1.8 Hybrid Prestige | 2023 Renault Laguna Prestige — Masrafsız Renault Laguna 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2023 · 38.500 km · Siyah 1.390.000 ₺ | 2023 | 38.500 km | Siyah | 1.390.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| BMW 5 Serisi1.2 PureTech Sport | 2012 BMW 5 Serisi Sport — Az Yakan BMW 5 Serisi 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2012 · 222.500 km · Beyaz 1.220.000 ₺ | 2012 | 222.500 km | Beyaz | 1.220.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| MG MG41.5 e-Hybrid Urban | 2018 MG MG4 Urban — Ekspertiz Raporlu MG MG4 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2018 · 74.500 km · Gri 3.600.000 ₺ | 2018 | 74.500 km | Gri | 3.600.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Chery Tiggo 41.2 PureTech Style | 2014 Chery Tiggo 4 Style — Masrafsız Chery Tiggo 4 1.2 PureTech Style Bireysel2014 · 199.000 km · Bej 1.960.000 ₺ | 2014 | 199.000 km | Bej | 1.960.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Chevrolet Spark2.0 PHEV Prestige | 2011 Chevrolet Spark Prestige — Masrafsız Chevrolet Spark 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2011 · 304.000 km · Siyah 1.750.000 ₺ | 2011 | 304.000 km | Siyah | 1.750.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| PeugeotPerformance Comfort | 2024 Peugeot Comfort — Ekspertiz Raporlu Peugeot Performance Comfort Bireysel2024 · 18.500 km · Sarı 1.620.000 ₺ | 2024 | 18.500 km | Sarı | 1.620.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Aprilia1000 Touring | 2019 Aprilia — Az Yakan Aprilia 1000 Touring Takasa Uygun2019 · 48.500 km · Beyaz 151.000 ₺ | 2019 | 48.500 km | Beyaz | 151.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| 125 Touring | 2023 Diğer Markalar — Tramer Kaydı Düşük 125 Touring 2023 · 9.500 km · Lacivert 249.000 ₺ | 2023 | 9.500 km | Lacivert | 249.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Toyota Camry1.5 dCi Elite | 2018 Toyota Camry Elite · Efeler — Masrafsız Toyota Camry 1.5 dCi Elite Ekspertizli2018 · 118.000 km · Lacivert 1.300.000 ₺ | 2018 | 118.000 km | Lacivert | 1.300.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Aston Martin DBS1.8 Hybrid Urban | 2023 Aston Martin DBS Urban — Garaj Aracı Aston Martin DBS 1.8 Hybrid Urban Bireysel2023 · 36.500 km · Bordo 5.190.000 ₺ | 2023 | 36.500 km | Bordo | 5.190.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Audi A61.8 Hybrid Elite | 2015 Audi A6 Elite — Masrafsız Audi A6 1.8 Hybrid Elite Takasa Uygun2015 · 118.500 km · Siyah 3.180.000 ₺ | 2015 | 118.500 km | Siyah | 3.180.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| BMW i Serisi1.4 LPG Elite | 2025 BMW i Serisi Elite — Tramer Kaydı Düşük BMW i Serisi 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bordo 4.640.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bordo | 4.640.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| BMW X21.4 TSI Titanium | 2016 BMW X2 Titanium — Az Yakan BMW X2 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 114.000 km · Mavi 5.930.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Mavi | 5.930.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Hyundai Kona3.0 d Prestige | 2023 Hyundai Kona Prestige — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Kona 3.0 d Prestige Ekspertizli2023 · 45.500 km · Bej 4.150.000 ₺ | 2023 | 45.500 km | Bej | 4.150.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Mitsubishi L2001.4 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi L200 Prestige — İlk Elden Mitsubishi L200 1.4 LPG Prestige Bireysel2015 · 119.500 km · Lacivert 6.820.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Lacivert | 6.820.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Volkswagen Caddy1.6 LPG Titanium | 2020 Volkswagen Caddy Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Caddy 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2020 · 96.000 km · Kırmızı 1.960.000 ₺ | 2020 | 96.000 km | Kırmızı | 1.960.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Kia Picanto1.6 Style | 2012 Kia Picanto Style — Az Yakan Kia Picanto 1.6 Style Ekspertizli2012 · 206.500 km · Kırmızı 1.010.000 ₺ | 2012 | 206.500 km | Kırmızı | 1.010.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Isuzu D-Max2.0 PHEV Comfort | 2018 Isuzu D-Max Comfort — Bakımları Yeni Isuzu D-Max 2.0 PHEV Comfort Takasa Uygun2018 · 98.000 km · Bordo 1.930.000 ₺ | 2018 | 98.000 km | Bordo | 1.930.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Piaggio750 Sport | 2011 Piaggio — Masrafsız Piaggio 750 Sport Takasa Uygun2011 · 68.500 km · Lacivert 537.000 ₺ | 2011 | 68.500 km | Lacivert | 537.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Renault Trafic2.5 Hybrid Design | 2025 Renault Trafic Design — Garaj Aracı Renault Trafic 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2025 · 12.000 km · Mavi 1.080.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Mavi | 1.080.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2021 Ford Mondeo Premium — Değişensiz Ford Mondeo 2.0 d Premium Ekspertizli2021 · 78.000 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2021 | 78.000 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Jeep Avenger1.0 TSI Style | 2016 Jeep Avenger Style — İlk Elden Jeep Avenger 1.0 TSI Style Takasa Uygun2016 · 184.000 km · Lacivert 1.580.000 ₺ | 2016 | 184.000 km | Lacivert | 1.580.000 ₺ | VanErciş | ||
| — | Satılık ATV · Darıca — 2024 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2024 · 29.000 km 189.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | — | 189.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























