Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audi A41.2 PureTech Prestige | 2012 Audi A4 Prestige — Masrafsız Audi A4 1.2 PureTech Prestige Takasa Uygun2012 · 251.000 km · Beyaz 3.610.000 ₺ | 2012 | 251.000 km | Beyaz | 3.610.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Peugeot Partner1.6 TDI Design | 2011 Peugeot Partner Design — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.6 TDI Design Bireysel2011 · 233.000 km · Bej 1.180.000 ₺ | 2011 | 233.000 km | Bej | 1.180.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| BMW Z Serisi2.0 PHEV Style | 2025 BMW Z Serisi Style — Masrafsız BMW Z Serisi 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2025 · 20.500 km · Turuncu 6.330.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Turuncu | 6.330.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Jaguar XF1.4 TSI Elite | 2023 Jaguar XF Elite — Değişensiz Jaguar XF 1.4 TSI Elite Ekspertizli2023 · 35.500 km · Gümüş 2.040.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 2.040.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Renault R 122.0 PHEV Style | 2019 Renault R 12 Style — Masrafsız Renault R 12 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2019 · 69.500 km · Lacivert 1.110.000 ₺ | 2019 | 69.500 km | Lacivert | 1.110.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Elite | 2013 Ford Ranger Elite — Bakımları Yeni Ford Ranger 2.0 PHEV Elite Bireysel2013 · 122.000 km · Yeşil 3.360.000 ₺ | 2013 | 122.000 km | Yeşil | 3.360.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Toyota Yaris Cross2.5 Hybrid Titanium | 2015 Toyota Yaris Cross Titanium — Bakımları Yeni Toyota Yaris Cross 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2015 · 225.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2015 | 225.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Mercedes-Benz S Serisi1.6 LPG Prestige | 2022 Mercedes-Benz S Serisi Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz S Serisi 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2022 · 69.500 km · Bordo 1.500.000 ₺ | 2022 | 69.500 km | Bordo | 1.500.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Renault R 191.6 TDI Comfort | 2023 Renault R 19 Comfort — Az Yakan Renault R 19 1.6 TDI Comfort Hızlı Satış2023 · 48.000 km · Kırmızı 1.110.000 ₺ | 2023 | 48.000 km | Kırmızı | 1.110.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Citroën C5 Aircross2.0 Turbo Sport | 2019 Citroën C5 Aircross Sport — Tramer Kaydı Düşük Citroën C5 Aircross 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2019 · 130.500 km · Turuncu 4.010.000 ₺ | 2019 | 130.500 km | Turuncu | 4.010.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Lexus NX2.5 Hybrid Titanium | 2016 Lexus NX Titanium — Garaj Aracı Lexus NX 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2016 · 181.000 km · Mavi 1.580.000 ₺ | 2016 | 181.000 km | Mavi | 1.580.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| — | Satılık Minibüs & Midibüs · Ergani — 2019 Model, Manuel 2019 · 81.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2019 | 81.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Fiat Siena1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Fiat Siena Premium — Garaj Aracı Fiat Siena 1.5 e-Hybrid Premium 2016 · 133.500 km · Mavi 1.890.000 ₺ | 2016 | 133.500 km | Mavi | 1.890.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Executive | 2024 Ford Mondeo Executive — Tramer Kaydı Düşük Ford Mondeo 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 40.500 km · Yeşil 706.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Yeşil | 706.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Nissan X-Trail1.5 dCi Urban | 2012 Nissan X-Trail Urban — Ekspertiz Raporlu Nissan X-Trail 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 247.000 km · Yeşil 1.630.000 ₺ | 2012 | 247.000 km | Yeşil | 1.630.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Subaru XV2.5 Hybrid Elite | 2018 Subaru XV Elite — Değişensiz Subaru XV 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 124.000 km · Beyaz 2.560.000 ₺ | 2018 | 124.000 km | Beyaz | 2.560.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Hyundai Sonata2.5 Hybrid Prestige | 2023 Hyundai Sonata Prestige — Bakımları Yeni Hyundai Sonata 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2023 · 53.500 km · Beyaz 3.880.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Beyaz | 3.880.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Skoda Octavia2.0 PHEV Urban | 2025 Skoda Octavia Urban — Ekspertiz Raporlu Skoda Octavia 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2025 · 17.000 km · Kırmızı 1.600.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Kırmızı | 1.600.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Urban | 2011 BMW M Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW M Serisi 1.8 Hybrid Urban Fiyatı Düştü2011 · 280.500 km · Sarı 1.750.000 ₺ | 2011 | 280.500 km | Sarı | 1.750.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Renault Symbol1.0 TSI Urban | 2011 Renault Symbol Urban — Masrafsız Renault Symbol 1.0 TSI Urban Ekspertizli2011 · 258.000 km · Kahverengi 775.000 ₺ | 2011 | 258.000 km | Kahverengi | 775.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Ford EcoSport1.4 LPG Design | 2011 Ford EcoSport Design — Garaj Aracı Ford EcoSport 1.4 LPG Design Ekspertizli2011 · 255.000 km · Lacivert 4.460.000 ₺ | 2011 | 255.000 km | Lacivert | 4.460.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Volkswagen T-Cross2.5 Hybrid Design | 2017 Volkswagen T-Cross Design — İlk Elden Volkswagen T-Cross 2.5 Hybrid Design 2017 · 143.500 km · Gümüş 8.620.000 ₺ | 2017 | 143.500 km | Gümüş | 8.620.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| KGM (SsangYong) Korando3.0 d Titanium | 2023 KGM (SsangYong) Korando Titanium — Değişensiz KGM (SsangYong) Korando 3.0 d Titanium Takasa Uygun2023 · 44.000 km · Kırmızı 4.750.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 4.750.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























