Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maserati Quattroporte1.4 TSI Premium | 2024 Maserati Quattroporte Premium — Bakımları Yeni Maserati Quattroporte 1.4 TSI Premium Bireysel2024 · 32.000 km · Kırmızı 857.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Kırmızı | 857.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Nissan Note1.5 e-Hybrid Design | 2019 Nissan Note Design — Bakımları Yeni Nissan Note 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Gri 4.790.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Gri | 4.790.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Togg T10F1.6 Prestige | 2013 Togg T10F Prestige — Ekspertiz Raporlu Togg T10F 1.6 Prestige Ekspertizli2013 · 127.000 km · Siyah 5.970.000 ₺ | 2013 | 127.000 km | Siyah | 5.970.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Mazda CX-51.0 TSI Sport | 2015 Mazda CX-5 Sport — Garaj Aracı Mazda CX-5 1.0 TSI Sport 2015 · 157.500 km · Beyaz 5.420.000 ₺ | 2015 | 157.500 km | Beyaz | 5.420.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| PorschePerformance Comfort | 2012 Porsche Comfort — Değişensiz Porsche Performance Comfort Ekspertizli2012 · 159.000 km · Beyaz 1.690.000 ₺ | 2012 | 159.000 km | Beyaz | 1.690.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| NissanUzun Menzil Design | 2016 Nissan Design — Masrafsız Nissan Uzun Menzil Design Ekspertizli2016 · 129.500 km · Turuncu 3.560.000 ₺ | 2016 | 129.500 km | Turuncu | 3.560.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan · Çukurova — 2013 Model, ManuelBireysel 2013 1.450 ₺ | 2013 | — | — | 1.450 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.8 Hybrid Titanium | 2017 Mercedes-Benz E Serisi Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz E Serisi 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2017 · 95.500 km · Sarı 4.210.000 ₺ | 2017 | 95.500 km | Sarı | 4.210.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mercedes-BenzStandart Menzil Prestige | 2021 Mercedes-Benz Prestige — Az Yakan Mercedes-Benz Standart Menzil Prestige 2021 · 83.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2021 | 83.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Kia Rio2.5 Hybrid Sport | 2025 Kia Rio Sport — Az Yakan Kia Rio 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2025 · 21.000 km · Bej 1.110.000 ₺ | 2025 | 21.000 km | Bej | 1.110.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Opel Mokka2.5 Hybrid Design | 2010 Opel Mokka Design — İlk Elden Opel Mokka 2.5 Hybrid Design Takasa Uygun2010 · 268.000 km · Mavi 1.600.000 ₺ | 2010 | 268.000 km | Mavi | 1.600.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| MINI Clubman1.4 LPG Elite | 2015 MINI Clubman Elite — Ekspertiz Raporlu MINI Clubman 1.4 LPG Elite Hızlı Satış2015 · 200.000 km · Beyaz 4.380.000 ₺ | 2015 | 200.000 km | Beyaz | 4.380.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| MGUzun Menzil Prestige | 2013 MG Prestige — Garaj Aracı MG Uzun Menzil Prestige Fiyatı Düştü2013 · 138.500 km · Mavi 2.930.000 ₺ | 2013 | 138.500 km | Mavi | 2.930.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Maserati GranTurismo1.6 LPG Executive | 2013 Maserati GranTurismo Executive — Az Yakan Maserati GranTurismo 1.6 LPG Executive Ekspertizli2013 · 142.500 km · Gri 814.000 ₺ | 2013 | 142.500 km | Gri | 814.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| MINI Cabrio2.5 Hybrid Comfort | 2016 MINI Cabrio Comfort — Ekspertiz Raporlu MINI Cabrio 2.5 Hybrid Comfort Takasa Uygun2016 · 174.500 km · Siyah 4.150.000 ₺ | 2016 | 174.500 km | Siyah | 4.150.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| BYD Tang1.6 LPG Style | 2018 BYD Tang Style — Ekspertiz Raporlu BYD Tang 1.6 LPG Style Takasa Uygun2018 · 152.500 km · Yeşil 2.280.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Yeşil | 2.280.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Renault Austral2.0 PHEV Executive | 2017 Renault Austral Executive — Tramer Kaydı Düşük Renault Austral 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2017 · 101.000 km · Turuncu 4.010.000 ₺ | 2017 | 101.000 km | Turuncu | 4.010.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Citroën C31.6 LPG Elite | 2019 Citroën C3 Elite — Az Yakan Citroën C3 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2019 · 144.500 km · Gümüş 985.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Gümüş | 985.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Citroën Saxo3.0 d Elite | 2021 Citroën Saxo Elite — İlk Elden Citroën Saxo 3.0 d Elite 2021 · 57.000 km · Sarı 3.910.000 ₺ | 2021 | 57.000 km | Sarı | 3.910.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| 2.0 PHEV | 2017 Toyota Minivan — Engelli Plakalı, Direksiyon Topuzu 2.0 PHEV Takasa Uygun2017 · 165.500 km · Turuncu 1.430.000 ₺ | 2017 | 165.500 km | Turuncu | 1.430.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Skoda Fabia2.0 Turbo Titanium | 2022 Skoda Fabia Titanium — Garaj Aracı Skoda Fabia 2.0 Turbo Titanium 2022 · 63.500 km · Mavi 5.040.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 5.040.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Dacia Jogger2.0 PHEV Urban | 2012 Dacia Jogger Urban — Tramer Kaydı Düşük Dacia Jogger 2.0 PHEV Urban 2012 · 244.000 km · Bordo 2.980.000 ₺ | 2012 | 244.000 km | Bordo | 2.980.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Hyundai Elantra1.6 LPG Executive | 2014 Hyundai Elantra Executive — Bakımları Yeni Hyundai Elantra 1.6 LPG Executive 2014 · 124.500 km · Mavi 3.060.000 ₺ | 2014 | 124.500 km | Mavi | 3.060.000 ₺ | TekirdağSaray | ||
| Mazda CX-51.6 LPG Executive | 2018 Mazda CX-5 Executive — İlk Elden Mazda CX-5 1.6 LPG Executive Ekspertizli2018 · 146.500 km · Kahverengi 2.090.000 ₺ | 2018 | 146.500 km | Kahverengi | 2.090.000 ₺ | MersinMezitli | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























