Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi Eclipse Cross1.6 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi Eclipse Cross Prestige — Değişensiz Mitsubishi Eclipse Cross 1.6 LPG Prestige Bireysel2015 · 130.000 km · Bordo 1.890.000 ₺ | 2015 | 130.000 km | Bordo | 1.890.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Tesla Model Y1.5 dCi Executive | 2020 Tesla Model Y Executive — Ekspertiz Raporlu Tesla Model Y 1.5 dCi Executive Bireysel2020 · 102.500 km · Kahverengi 1.300.000 ₺ | 2020 | 102.500 km | Kahverengi | 1.300.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Citroën C4 X2.0 d Titanium | 2011 Citroën C4 X Titanium — İlk Elden Citroën C4 X 2.0 d Titanium Ekspertizli2011 · 193.000 km · Gümüş 5.100.000 ₺ | 2011 | 193.000 km | Gümüş | 5.100.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Dacia Sandero1.8 Hybrid Comfort | 2025 Dacia Sandero Comfort — İlk Elden Dacia Sandero 1.8 Hybrid Comfort 2025 · 20.500 km · Bej 2.890.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Bej | 2.890.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| CFMotoEV 9 | 2021 CFMoto — Ekspertiz Raporlu CFMoto EV 9 Takasa Uygun2021 · 18.500 km · Turuncu 309.000 ₺ | 2021 | 18.500 km | Turuncu | 309.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Alfa Romeo MiTo1.4 LPG Urban | 2018 Alfa Romeo MiTo Urban — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo MiTo 1.4 LPG Urban Ekspertizli2018 · 120.000 km · Kırmızı 3.030.000 ₺ | 2018 | 120.000 km | Kırmızı | 3.030.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Urban | 2016 DS Automobiles DS 3 Urban — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 202.500 km · Yeşil 3.340.000 ₺ | 2016 | 202.500 km | Yeşil | 3.340.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Skoda Fabia1.0 TSI Premium | 2012 Skoda Fabia Premium — Garaj Aracı Skoda Fabia 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2012 · 165.000 km · Beyaz 1.170.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Beyaz | 1.170.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Citroën Jumpy2.5 Hybrid Comfort | 2011 Citroën Jumpy Comfort — Ekspertiz Raporlu Citroën Jumpy 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2011 · 307.500 km · Yeşil 1.370.000 ₺ | 2011 | 307.500 km | Yeşil | 1.370.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı · Buca — 2020 Model, OtomatikBireysel 2020 · 56.500 km · Mavi 925.000 ₺ | 2020 | 56.500 km | Mavi | 925.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Design | 2025 Kia Stonic Design — Ekspertiz Raporlu Kia Stonic 2.0 Turbo Design Ekspertizli2025 · 11.500 km · Sarı 2.460.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Sarı | 2.460.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| MG HS1.6 TDI Design | 2013 MG HS Design — Ekspertiz Raporlu MG HS 1.6 TDI Design Yeni2013 · 178.500 km · Kahverengi 1.850.000 ₺ | 2013 | 178.500 km | Kahverengi | 1.850.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mercedes-Benz SLK1.6 LPG Urban | 2018 Mercedes-Benz SLK Urban — Az Yakan Mercedes-Benz SLK 1.6 LPG Urban Ekspertizli2018 · 161.000 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2018 | 161.000 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| FiatPerformance Prestige | 2014 Fiat Prestige — Az Yakan Fiat Performance Prestige Ekspertizli2014 · 115.000 km · Lacivert 1.350.000 ₺ | 2014 | 115.000 km | Lacivert | 1.350.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Opel Combo1.5 e-Hybrid Design | 2015 Opel Combo Design — Az Yakan Opel Combo 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 105.500 km · Yeşil 584.000 ₺ | 2015 | 105.500 km | Yeşil | 584.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| — | Satılık Ultralight · Yomra — 1993 Model, 3.617 uçuş saatiBireysel 1993 6.320.000 ₺ | 1993 | — | — | 6.320.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Renault Megane1.5 e-Hybrid Executive | 2018 Renault Megane Executive — Garaj Aracı Renault Megane 1.5 e-Hybrid Executive 2018 · 166.000 km · Gri 3.730.000 ₺ | 2018 | 166.000 km | Gri | 3.730.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| DS Automobiles DS 92.0 PHEV Executive | 2023 DS Automobiles DS 9 Executive · Yenişehir — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 9 2.0 PHEV Executive Bireysel2023 · 59.000 km · Beyaz 1.380.000 ₺ | 2023 | 59.000 km | Beyaz | 1.380.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Tofaş Şahin2.5 Hybrid Urban | 2013 Tofaş Şahin Urban — İlk Elden Tofaş Şahin 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2013 · 137.500 km · Gri 1.570.000 ₺ | 2013 | 137.500 km | Gri | 1.570.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Volvo XC902.5 Hybrid Design | 2016 Volvo XC90 Design — Garaj Aracı Volvo XC90 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 146.000 km · Turuncu 8.460.000 ₺ | 2016 | 146.000 km | Turuncu | 8.460.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Yamaha125 ABS | 2016 Yamaha — Garaj Aracı Yamaha 125 ABS 2016 · 67.000 km · Mavi 519.000 ₺ | 2016 | 67.000 km | Mavi | 519.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Benelli750 ABS | 2014 Benelli — Bakımları Yeni Benelli 750 ABS Takasa Uygun2014 · 42.000 km · Gümüş 379.000 ₺ | 2014 | 42.000 km | Gümüş | 379.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| BYD TangUzun Menzil Comfort | 2013 BYD Tang Comfort — Bakımları Yeni BYD Tang Uzun Menzil Comfort Takasa Uygun2013 · 268.500 km · Yeşil 7.520.000 ₺ | 2013 | 268.500 km | Yeşil | 7.520.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Lexus RX2.0 PHEV Sport | 2011 Lexus RX Sport — Az Yakan Lexus RX 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2011 · 178.500 km · Beyaz 3.100.000 ₺ | 2011 | 178.500 km | Beyaz | 3.100.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























