Vasıta İlanları
234 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Dacia Duster1.4 LPG Design | 2022 Dacia Duster Design — İlk Elden Dacia Duster 1.4 LPG Design Ekspertizli2022 · 53.500 km · Bordo 1.250.000 ₺ | 2022 | 53.500 km | Bordo | 1.250.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Mitsubishi Space Star1.0 TSI Comfort | 2023 Mitsubishi Space Star Comfort — İlk Elden Mitsubishi Space Star 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2023 · 31.500 km · Sarı 3.980.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Sarı | 3.980.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Harley-Davidson1000 Adventure | 2015 Harley-Davidson — İlk Elden Harley-Davidson 1000 Adventure Takasa Uygun2015 · 61.500 km · Kahverengi 229.000 ₺ | 2015 | 61.500 km | Kahverengi | 229.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Volkswagen Arteon2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Arteon Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Arteon 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2022 · 63.500 km · Mavi 1.220.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mercedes-Benz CLA1.2 PureTech Urban | 2010 Mercedes-Benz CLA Urban — İlk Elden Mercedes-Benz CLA 1.2 PureTech Urban 2010 · 327.000 km · Kahverengi 2.660.000 ₺ | 2010 | 327.000 km | Kahverengi | 2.660.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Performance Premium | 2021 Diğer Markalar Premium — Bakımları Yeni Performance Premium Takasa Uygun2021 · 58.500 km · Gümüş 1.890.000 ₺ | 2021 | 58.500 km | Gümüş | 1.890.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Fiat Panda1.4 LPG Premium | 2015 Fiat Panda Premium — Masrafsız Fiat Panda 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2015 · 218.500 km · Yeşil 5.340.000 ₺ | 2015 | 218.500 km | Yeşil | 5.340.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Subaru BRZ2.5 Hybrid Prestige | 2010 Subaru BRZ Prestige — Tramer Kaydı Düşük Subaru BRZ 2.5 Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2010 · 206.000 km · Kahverengi 3.730.000 ₺ | 2010 | 206.000 km | Kahverengi | 3.730.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Hyundai Accent Blue3.0 d Urban | 2025 Hyundai Accent Blue Urban — Garaj Aracı Hyundai Accent Blue 3.0 d Urban 2025 · 11.500 km · Bordo 5.970.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Bordo | 5.970.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Volvo S802.0 PHEV Design | 2015 Volvo S80 Design — Az Yakan Volvo S80 2.0 PHEV Design 2015 · 201.500 km · Lacivert 1.170.000 ₺ | 2015 | 201.500 km | Lacivert | 1.170.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Peugeot 20081.5 dCi Titanium | 2020 Peugeot 2008 Titanium — Değişensiz Peugeot 2008 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2020 · 83.500 km · Turuncu 2.730.000 ₺ | 2020 | 83.500 km | Turuncu | 2.730.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| BYD Atto 32.0 Turbo Elite | 2021 BYD Atto 3 Elite — Bakımları Yeni BYD Atto 3 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2021 · 94.000 km · Sarı 2.030.000 ₺ | 2021 | 94.000 km | Sarı | 2.030.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Executive | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Executive — Az Yakan Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Executive Hızlı Satış2013 · 228.500 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 228.500 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Opel Mokka1.5 dCi Elite | 2024 Opel Mokka Elite — Bakımları Yeni Opel Mokka 1.5 dCi Elite Fiyatı Düştü2024 · 41.500 km · Turuncu 7.930.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Turuncu | 7.930.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Performance Style | 2010 Diğer Markalar Style — Tramer Kaydı Düşük Performance Style Ekspertizli2010 · 199.000 km · Mavi 3.910.000 ₺ | 2010 | 199.000 km | Mavi | 3.910.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Citroën C-Elysée1.4 LPG Executive | 2020 Citroën C-Elysée Executive — Az Yakan Citroën C-Elysée 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 100.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2020 | 100.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 LPG Titanium | 2021 KGM (SsangYong) Tivoli Titanium — İlk Elden KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2021 · 66.500 km · Kahverengi 5.870.000 ₺ | 2021 | 66.500 km | Kahverengi | 5.870.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

















