
Adana Vasıta İlanları
98 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Fiesta1.6 LPG Urban | 2024 Ford Fiesta Urban — Az Yakan Ford Fiesta 1.6 LPG Urban Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| BMW X72.0 Turbo Urban | 2023 BMW X7 Urban — Ekspertiz Raporlu BMW X7 2.0 Turbo Urban Takasa Uygun2023 · 60.000 km · Turuncu 8.710.000 ₺ | 2023 | 60.000 km | Turuncu | 8.710.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Honda Civic2.0 PHEV Urban | 2019 Honda Civic Urban — Değişensiz Honda Civic 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2019 · 91.500 km · Beyaz 6.070.000 ₺ | 2019 | 91.500 km | Beyaz | 6.070.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Audi Q32.0 PHEV Premium | 2020 Audi Q3 Premium — Garaj Aracı Audi Q3 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 77.000 km · Mavi 2.390.000 ₺ | 2020 | 77.000 km | Mavi | 2.390.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Triumph1000 Classic | 2020 Triumph — Az Yakan Triumph 1000 Classic 2020 · 26.500 km · Yeşil 368.000 ₺ | 2020 | 26.500 km | Yeşil | 368.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Volkswagen Jetta1.8 Hybrid Titanium | 2022 Volkswagen Jetta Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Jetta 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.000 km · Turuncu 4.180.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Turuncu | 4.180.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| — | Satılık Dorse — 2021 Model, Manuel 2021 · 82.000 km · Gümüş 765.000 ₺ | 2021 | 82.000 km | Gümüş | 765.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Seat Leon2.0 TDI Design | 2017 Seat Leon Design — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.0 TDI Design Bireysel2017 · 167.000 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| BMW 3 Serisi1.4 LPG Titanium | 2025 BMW 3 Serisi Titanium — Garaj Aracı BMW 3 Serisi 1.4 LPG Titanium Hızlı Satış2025 · 18.500 km · Gümüş 1.370.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Gümüş | 1.370.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Fiat Fiorino1.4 TSI Urban | 2020 Fiat Fiorino Urban — Ekspertiz Raporlu Fiat Fiorino 1.4 TSI Urban Ekspertizli2020 · 114.000 km · Mavi 1.940.000 ₺ | 2020 | 114.000 km | Mavi | 1.940.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Porsche Taycan2.5 Hybrid Sport | 2018 Porsche Taycan Sport — Masrafsız Porsche Taycan 2.5 Hybrid Sport Takasa Uygun2018 · 147.000 km · Yeşil 3.820.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Yeşil | 3.820.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Peugeot 5082.0 d Comfort | 2016 Peugeot 508 Comfort — Garaj Aracı Peugeot 508 2.0 d Comfort Ekspertizli2016 · 188.000 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2016 | 188.000 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| BMWe-5 | 2024 BMW — Ekspertiz Raporlu BMW e-5 Takasa Uygun2024 · 13.500 km · Sarı 240.000 ₺ | 2024 | 13.500 km | Sarı | 240.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2011 Ford Kuga Style — Bakımları Yeni Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Yeni2011 · 314.000 km · Yeşil 1.730.000 ₺ | 2011 | 314.000 km | Yeşil | 1.730.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Citroën C53.0 d Style | 2011 Citroën C5 Style — Bakımları Yeni Citroën C5 3.0 d Style Ekspertizli2011 · 139.000 km · Sarı 1.150.000 ₺ | 2011 | 139.000 km | Sarı | 1.150.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2012 Seat Toledo Premium — İlk Elden Seat Toledo 1.6 LPG Premium Ekspertizli2012 · 148.500 km · Kahverengi 1.990.000 ₺ | 2012 | 148.500 km | Kahverengi | 1.990.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Kia Stinger1.8 Hybrid Prestige | 2021 Kia Stinger Prestige — Değişensiz Kia Stinger 1.8 Hybrid Prestige Hızlı Satış2021 · 105.000 km · Kahverengi 1.360.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Kahverengi | 1.360.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| — | Satılık Minibüs & Midibüs · Yüreğir — 2019 Model, Yarı Otomatik 2019 · 107.000 km · Mavi 2.790.000 ₺ | 2019 | 107.000 km | Mavi | 2.790.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| VolvoPerformance Premium | 2022 Volvo Premium — Garaj Aracı Volvo Performance Premium Fiyatı Düştü2022 · 68.500 km · Gümüş 1.770.000 ₺ | 2022 | 68.500 km | Gümüş | 1.770.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| — | Satılık Karoser & Üst Yapı · Çukurova — 2019 Model, OtomatikTakasa Uygun 2019 · 105.000 km · Kahverengi 3.820.000 ₺ | 2019 | 105.000 km | Kahverengi | 3.820.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2012 Renault Talisman Elite — Değişensiz Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 165.000 km · Yeşil 5.480.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Yeşil | 5.480.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 TDI Titanium | 2018 Rolls-Royce Phantom Titanium — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.6 TDI Titanium 2018 · 147.000 km · Siyah 2.550.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Siyah | 2.550.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Mercedes-Benz S Serisi2.0 PHEV Titanium | 2012 Mercedes-Benz S Serisi Titanium — Masrafsız Mercedes-Benz S Serisi 2.0 PHEV Titanium Fiyatı Düştü2012 · 285.500 km · Sarı 5.390.000 ₺ | 2012 | 285.500 km | Sarı | 5.390.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
Adana Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Adana genelinde şu anda 98 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.030.000 ₺. En çok ilan Seyhan (20), Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26) ve Minivan & Panelvan (7). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Adana Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Adana vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Seyhan ilçesinde (20 ilan). Ardından Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) geliyor.
Adana vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26), Minivan & Panelvan (7) ve Ticari Araçlar (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Adana vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 98 ilana göre Adana vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.930.139 ₺.
Adana vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























