
Adana Vasıta İlanları
98 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai Getz2.0 Turbo Comfort | 2011 Hyundai Getz Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Getz 2.0 Turbo Comfort Ekspertizli2011 · 304.500 km · Siyah 1.610.000 ₺ | 2011 | 304.500 km | Siyah | 1.610.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Mercedes-Benz GLE1.8 Hybrid Premium | 2016 Mercedes-Benz GLE Premium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLE 1.8 Hybrid Premium 2016 · 126.000 km · Lacivert 4.330.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Lacivert | 4.330.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| BMW 2 Serisi1.4 LPG Titanium | 2012 BMW 2 Serisi Titanium — Ekspertiz Raporlu BMW 2 Serisi 1.4 LPG Titanium Fiyatı Düştü2012 · 229.500 km · Siyah 1.930.000 ₺ | 2012 | 229.500 km | Siyah | 1.930.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Opel Crossland1.6 Elite | 2024 Opel Crossland Elite — İlk Elden Opel Crossland 1.6 Elite Takasa Uygun2024 · 35.000 km · Bej 2.190.000 ₺ | 2024 | 35.000 km | Bej | 2.190.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Opel Combo1.4 TSI Prestige | 2019 Opel Combo Prestige — Masrafsız Opel Combo 1.4 TSI Prestige Ekspertizli2019 · 72.000 km · Bordo 561.000 ₺ | 2019 | 72.000 km | Bordo | 561.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Fiat Scudo1.6 LPG Prestige | 2021 Fiat Scudo Prestige — Tramer Kaydı Düşük Fiat Scudo 1.6 LPG Prestige Bireysel2021 · 101.500 km · Kırmızı 982.000 ₺ | 2021 | 101.500 km | Kırmızı | 982.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| — | Satılık Şişme Bot & RIB · Çukurova — 2011 Model, 16 mBireysel 2011 1.640.000 ₺ | 2011 | — | — | 1.640.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Rolls-Royce Ghost1.4 LPG Executive | 2015 Rolls-Royce Ghost Executive — İlk Elden Rolls-Royce Ghost 1.4 LPG Executive Ekspertizli2015 · 131.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2015 | 131.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Honda Jazz2.0 Turbo Prestige | 2016 Honda Jazz Prestige — Masrafsız Honda Jazz 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2016 · 112.500 km · Lacivert 1.690.000 ₺ | 2016 | 112.500 km | Lacivert | 1.690.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Honda CR-V1.8 Hybrid Urban | 2016 Honda CR-V Urban — Bakımları Yeni Honda CR-V 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2016 · 123.000 km · Lacivert 2.570.000 ₺ | 2016 | 123.000 km | Lacivert | 2.570.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Mazda CX-31.4 LPG Design | 2011 Mazda CX-3 Design — Ekspertiz Raporlu Mazda CX-3 1.4 LPG Design 2011 · 261.000 km · Bordo 2.350.000 ₺ | 2011 | 261.000 km | Bordo | 2.350.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Zafira1.0 TSI Comfort | 2012 Opel Zafira Comfort — İlk Elden Opel Zafira 1.0 TSI Comfort 2012 · 132.500 km · Mavi 5.110.000 ₺ | 2012 | 132.500 km | Mavi | 5.110.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Ascona2.0 Turbo Executive | 2021 Opel Ascona Executive — Bakımları Yeni Opel Ascona 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2021 · 47.000 km · Bej 1.430.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Bej | 1.430.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| BMW 5 Serisi1.8 Hybrid Urban | 2010 BMW 5 Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW 5 Serisi 1.8 Hybrid Urban Bireysel2010 · 273.500 km · Yeşil 1.700.000 ₺ | 2010 | 273.500 km | Yeşil | 1.700.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Mitsubishi Pajero1.4 TSI Design | 2010 Mitsubishi Pajero Design — Az Yakan Mitsubishi Pajero 1.4 TSI Design Takasa Uygun2010 · 183.000 km · Siyah 2.030.000 ₺ | 2010 | 183.000 km | Siyah | 2.030.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Lamborghini Aventador2.0 PHEV Urban | 2021 Lamborghini Aventador Urban — Değişensiz Lamborghini Aventador 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2021 · 70.000 km · Bej 4.110.000 ₺ | 2021 | 70.000 km | Bej | 4.110.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| BYD Seal U1.4 LPG Sport | 2011 BYD Seal U Sport — Masrafsız BYD Seal U 1.4 LPG Sport Ekspertizli2011 · 264.500 km · Bej 4.860.000 ₺ | 2011 | 264.500 km | Bej | 4.860.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Toyota Prius2.5 Hybrid Premium | 2016 Toyota Prius Premium — Az Yakan Toyota Prius 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2016 · 164.000 km · Kahverengi 4.770.000 ₺ | 2016 | 164.000 km | Kahverengi | 4.770.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Renault Austral2.0 PHEV Premium | 2020 Renault Austral Premium — Masrafsız Renault Austral 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2020 · 91.500 km · Sarı 2.280.000 ₺ | 2020 | 91.500 km | Sarı | 2.280.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| BMW 7 Serisi1.5 e-Hybrid Urban | 2017 BMW 7 Serisi Urban — Bakımları Yeni BMW 7 Serisi 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 108.000 km · Kırmızı 4.040.000 ₺ | 2017 | 108.000 km | Kırmızı | 4.040.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ferrari California1.5 dCi Design | 2025 Ferrari California Design — Değişensiz Ferrari California 1.5 dCi Design Ekspertizli2025 · 14.000 km · Kırmızı 6.050.000 ₺ | 2025 | 14.000 km | Kırmızı | 6.050.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| — | Satılık Çekici · Ceyhan — 2022 Model, ManuelTakasa Uygun 2022 · 41.500 km · Sarı 784.000 ₺ | 2022 | 41.500 km | Sarı | 784.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Renault R 122.0 PHEV Executive | 2012 Renault R 12 Executive · Kozan — Garaj Aracı Renault R 12 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 207.000 km · Siyah 1.130.000 ₺ | 2012 | 207.000 km | Siyah | 1.130.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Jeep Compass2.0 d Elite | 2015 Jeep Compass Elite — Masrafsız Jeep Compass 2.0 d Elite Hızlı Satış2015 · 181.000 km · Sarı 6.640.000 ₺ | 2015 | 181.000 km | Sarı | 6.640.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
Adana Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Adana genelinde şu anda 98 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.030.000 ₺. En çok ilan Seyhan (20), Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26) ve Minivan & Panelvan (7). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Adana Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Adana vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Seyhan ilçesinde (20 ilan). Ardından Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) geliyor.
Adana vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26), Minivan & Panelvan (7) ve Ticari Araçlar (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Adana vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 98 ilana göre Adana vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.930.139 ₺.
Adana vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























