
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Captur2.0 TDI Executive | 2010 Renault Captur Executive — Garaj Aracı Renault Captur 2.0 TDI Executive Ekspertizli2010 · 245.000 km · Gümüş 8.970.000 ₺ | 2010 | 245.000 km | Gümüş | 8.970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Jeep Renegade2.5 Hybrid Prestige | 2024 Jeep Renegade Prestige — Garaj Aracı Jeep Renegade 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 19.500 km · Siyah 1.260.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Siyah | 1.260.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| BMW X71.8 Hybrid Urban | 2022 BMW X7 Urban — Az Yakan BMW X7 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 63.500 km · Sarı 2.280.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Sarı | 2.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Cupra Formentor1.6 TDI Comfort | 2015 Cupra Formentor Comfort — Bakımları Yeni Cupra Formentor 1.6 TDI Comfort Takasa Uygun2015 · 109.000 km · Gri 6.250.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Gri | 6.250.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.0 d Comfort | 2012 KGM (SsangYong) Rexton Comfort — Değişensiz KGM (SsangYong) Rexton 2.0 d Comfort Takasa Uygun2012 · 230.000 km · Sarı 2.270.000 ₺ | 2012 | 230.000 km | Sarı | 2.270.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Togg T10X2.0 PHEV Design | 2015 Togg T10X Design — Bakımları Yeni Togg T10X 2.0 PHEV Design Ekspertizli2015 · 105.500 km · Kırmızı 6.650.000 ₺ | 2015 | 105.500 km | Kırmızı | 6.650.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium | 2021 Lexus NX Titanium — Az Yakan Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium Hızlı Satış2021 · 53.000 km · Gri 1.220.000 ₺ | 2021 | 53.000 km | Gri | 1.220.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Cupra Formentor2.5 Hybrid Comfort | 2020 Cupra Formentor Comfort — Masrafsız Cupra Formentor 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 87.000 km · Siyah 8.120.000 ₺ | 2020 | 87.000 km | Siyah | 8.120.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Mitsubishi Outlander2.5 Hybrid Elite | 2022 Mitsubishi Outlander Elite — Bakımları Yeni Mitsubishi Outlander 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2022 · 45.500 km · Gümüş 3.410.000 ₺ | 2022 | 45.500 km | Gümüş | 3.410.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Chery Tiggo 41.5 e-Hybrid Style | 2010 Chery Tiggo 4 Style — Az Yakan Chery Tiggo 4 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 292.500 km · Kahverengi 3.380.000 ₺ | 2010 | 292.500 km | Kahverengi | 3.380.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Fiat Fullback2.0 d Titanium | 2022 Fiat Fullback Titanium — Bakımları Yeni Fiat Fullback 2.0 d Titanium Bireysel2022 · 59.500 km · Sarı 1.400.000 ₺ | 2022 | 59.500 km | Sarı | 1.400.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 LPG Prestige | 2013 Jeep Grand Cherokee Prestige — Az Yakan Jeep Grand Cherokee 1.4 LPG Prestige Takasa Uygun2013 · 124.500 km · Kırmızı 7.850.000 ₺ | 2013 | 124.500 km | Kırmızı | 7.850.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Hyundai Ioniq 51.5 e-Hybrid Design | 2022 Hyundai Ioniq 5 Design — Az Yakan Hyundai Ioniq 5 1.5 e-Hybrid Design Bireysel2022 · 66.000 km · Siyah 7.280.000 ₺ | 2022 | 66.000 km | Siyah | 7.280.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Jeep Grand Cherokee1.2 PureTech Executive | 2013 Jeep Grand Cherokee Executive — Az Yakan Jeep Grand Cherokee 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2013 · 178.000 km · Gri 8.080.000 ₺ | 2013 | 178.000 km | Gri | 8.080.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 TSI Titanium | 2016 Jeep Grand Cherokee Titanium — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 137.500 km · Kahverengi 3.570.000 ₺ | 2016 | 137.500 km | Kahverengi | 3.570.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Kia EV61.5 dCi Premium | 2017 Kia EV6 Premium — Garaj Aracı Kia EV6 1.5 dCi Premium 2017 · 139.500 km · Yeşil 6.380.000 ₺ | 2017 | 139.500 km | Yeşil | 6.380.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Volvo XC601.6 LPG Style | 2024 Volvo XC60 Style — İlk Elden Volvo XC60 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 22.000 km · Bordo 2.030.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Bordo | 2.030.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.0 PHEV Executive | 2018 KGM (SsangYong) Rexton Executive — Garaj Aracı KGM (SsangYong) Rexton 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2018 · 149.000 km · Kırmızı 1.920.000 ₺ | 2018 | 149.000 km | Kırmızı | 1.920.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Citroën C3 Aircross2.0 d Sport | 2012 Citroën C3 Aircross Sport — Az Yakan Citroën C3 Aircross 2.0 d Sport Ekspertizli2012 · 153.500 km · Bordo 2.100.000 ₺ | 2012 | 153.500 km | Bordo | 2.100.000 ₺ | TrabzonArsin | ||
| Ford Puma2.5 Hybrid Executive | 2010 Ford Puma Executive — Masrafsız Ford Puma 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2010 · 254.000 km · Gri 2.290.000 ₺ | 2010 | 254.000 km | Gri | 2.290.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Audi Q32.0 PHEV Premium | 2020 Audi Q3 Premium — Garaj Aracı Audi Q3 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 77.000 km · Mavi 2.390.000 ₺ | 2020 | 77.000 km | Mavi | 2.390.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Mokka1.5 e-Hybrid Design | 2016 Opel Mokka Design — Garaj Aracı Opel Mokka 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2016 · 117.500 km · Bej 3.730.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Bej | 3.730.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Porsche Cayenne2.0 d Urban | 2020 Porsche Cayenne Urban — Az Yakan Porsche Cayenne 2.0 d Urban Bireysel2020 · 75.000 km · Gümüş 3.150.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Gümüş | 3.150.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























