
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoda Kamiq1.8 Hybrid Urban | 2010 Skoda Kamiq Urban — Garaj Aracı Skoda Kamiq 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 290.500 km · Bej 8.200.000 ₺ | 2010 | 290.500 km | Bej | 8.200.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Mazda CX-301.5 dCi Titanium | 2019 Mazda CX-30 Titanium — İlk Elden Mazda CX-30 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2019 · 88.500 km · Bordo 3.660.000 ₺ | 2019 | 88.500 km | Bordo | 3.660.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Mazda CX-601.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Mazda CX-60 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-60 1.5 e-Hybrid Titanium Takasa Uygun2018 · 162.500 km · Yeşil 4.280.000 ₺ | 2018 | 162.500 km | Yeşil | 4.280.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| MG HS1.0 TSI Prestige | 2019 MG HS Prestige — Az Yakan MG HS 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2019 · 121.500 km · Siyah 7.790.000 ₺ | 2019 | 121.500 km | Siyah | 7.790.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Hyundai Ioniq 51.2 PureTech Executive | 2025 Hyundai Ioniq 5 Executive — Masrafsız Hyundai Ioniq 5 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2025 · 16.000 km · Gri 5.560.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Gri | 5.560.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Mazda CX-52.0 PHEV Urban | 2015 Mazda CX-5 Urban — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-5 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2015 · 138.000 km · Kahverengi 6.480.000 ₺ | 2015 | 138.000 km | Kahverengi | 6.480.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Honda HR-V2.5 Hybrid Elite | 2016 Honda HR-V Elite — İlk Elden Honda HR-V 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 146.500 km · Bej 4.010.000 ₺ | 2016 | 146.500 km | Bej | 4.010.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Lexus UX2.0 PHEV Elite | 2016 Lexus UX Elite — Bakımları Yeni Lexus UX 2.0 PHEV Elite Takasa Uygun2016 · 166.500 km · Turuncu 2.210.000 ₺ | 2016 | 166.500 km | Turuncu | 2.210.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 TDI Titanium | 2024 Mercedes-Benz GLA Titanium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLA 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2024 · 33.500 km · Gümüş 2.810.000 ₺ | 2024 | 33.500 km | Gümüş | 2.810.000 ₺ | HatayDefne | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.5 Hybrid Style | 2014 KGM (SsangYong) Rexton Style — Masrafsız KGM (SsangYong) Rexton 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2014 · 125.500 km · Sarı 2.750.000 ₺ | 2014 | 125.500 km | Sarı | 2.750.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.2 PureTech Prestige | 2025 KGM (SsangYong) Musso Prestige — İlk Elden KGM (SsangYong) Musso 1.2 PureTech Prestige Yeni2025 · 17.000 km · Kırmızı 1.880.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Kırmızı | 1.880.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| BMW X42.0 Turbo Urban | 2019 BMW X4 Urban — Garaj Aracı BMW X4 2.0 Turbo Urban Ekspertizli2019 · 108.500 km · Beyaz 1.640.000 ₺ | 2019 | 108.500 km | Beyaz | 1.640.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Mercedes-Benz GLC2.0 Turbo Elite | 2012 Mercedes-Benz GLC Elite — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLC 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2012 · 246.000 km · Gri 4.920.000 ₺ | 2012 | 246.000 km | Gri | 4.920.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Togg T10X1.5 e-Hybrid Sport | 2015 Togg T10X Sport — Masrafsız Togg T10X 1.5 e-Hybrid Sport Bireysel2015 · 116.000 km · Beyaz 1.460.000 ₺ | 2015 | 116.000 km | Beyaz | 1.460.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Skoda Kamiq2.0 PHEV Style | 2012 Skoda Kamiq Style — İlk Elden Skoda Kamiq 2.0 PHEV Style 2012 · 208.500 km · Kahverengi 4.390.000 ₺ | 2012 | 208.500 km | Kahverengi | 4.390.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Audi Q81.6 TDI Elite | 2022 Audi Q8 Elite — Garaj Aracı Audi Q8 1.6 TDI Elite Bireysel2022 · 61.000 km · Beyaz 2.810.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Beyaz | 2.810.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Land Rover Discovery1.4 LPG Executive | 2020 Land Rover Discovery Executive — Değişensiz Land Rover Discovery 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 76.500 km · Kahverengi 6.100.000 ₺ | 2020 | 76.500 km | Kahverengi | 6.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Porsche Cayenne1.5 dCi Comfort | 2024 Porsche Cayenne Comfort — İlk Elden Porsche Cayenne 1.5 dCi Comfort Bireysel2024 · 36.000 km · Lacivert 6.390.000 ₺ | 2024 | 36.000 km | Lacivert | 6.390.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Nissan Qashqai1.2 PureTech Titanium | 2024 Nissan Qashqai Titanium — Tramer Kaydı Düşük Nissan Qashqai 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2024 · 38.500 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot 30081.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Peugeot 3008 Titanium — Garaj Aracı Peugeot 3008 1.5 e-Hybrid Titanium Bireysel2019 · 140.000 km · Lacivert 2.710.000 ₺ | 2019 | 140.000 km | Lacivert | 2.710.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Land Rover Range Rover Evoque1.0 TSI Style | 2024 Land Rover Range Rover Evoque Style — Ekspertiz Raporlu Land Rover Range Rover Evoque 1.0 TSI Style 2024 · 20.000 km · Kırmızı 4.290.000 ₺ | 2024 | 20.000 km | Kırmızı | 4.290.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Seat Arona2.0 PHEV Titanium | 2025 Seat Arona Titanium — Bakımları Yeni Seat Arona 2.0 PHEV Titanium Takasa Uygun2025 · 18.500 km · Beyaz 7.720.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Beyaz | 7.720.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Skoda Karoq1.8 Hybrid Style | 2013 Skoda Karoq Style — Tramer Kaydı Düşük Skoda Karoq 1.8 Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 206.500 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2013 | 206.500 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| BYD Atto 31.2 PureTech Urban | 2014 BYD Atto 3 Urban — Tramer Kaydı Düşük BYD Atto 3 1.2 PureTech Urban Ekspertizli2014 · 134.000 km · Lacivert 1.910.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Lacivert | 1.910.000 ₺ | MersinErdemli | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























