
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo XC601.6 LPG Prestige | 2017 Volvo XC60 Prestige — Değişensiz Volvo XC60 1.6 LPG Prestige 2017 · 124.500 km · Turuncu 1.480.000 ₺ | 2017 | 124.500 km | Turuncu | 1.480.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Mercedes-Benz GLS2.5 Hybrid Prestige | 2025 Mercedes-Benz GLS Prestige — Değişensiz Mercedes-Benz GLS 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2025 · 9.500 km · Beyaz 3.500.000 ₺ | 2025 | 9.500 km | Beyaz | 3.500.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Jeep Wrangler1.8 Hybrid Design | 2012 Jeep Wrangler Design — Bakımları Yeni Jeep Wrangler 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2012 · 193.500 km · Turuncu 7.440.000 ₺ | 2012 | 193.500 km | Turuncu | 7.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.2 PureTech Urban | 2020 Mitsubishi Eclipse Cross Urban — Bakımları Yeni Mitsubishi Eclipse Cross 1.2 PureTech Urban Ekspertizli2020 · 106.000 km · Yeşil 1.570.000 ₺ | 2020 | 106.000 km | Yeşil | 1.570.000 ₺ | AydınDidim | ||
| BYD Atto 31.2 PureTech Prestige | 2021 BYD Atto 3 Prestige — Masrafsız BYD Atto 3 1.2 PureTech Prestige Ekspertizli2021 · 96.000 km · Siyah 3.610.000 ₺ | 2021 | 96.000 km | Siyah | 3.610.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Land Rover Range Rover1.4 LPG Prestige | 2017 Land Rover Range Rover Prestige — Değişensiz Land Rover Range Rover 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2017 · 161.500 km · Gümüş 1.700.000 ₺ | 2017 | 161.500 km | Gümüş | 1.700.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Peugeot 50083.0 d Titanium | 2012 Peugeot 5008 Titanium — Az Yakan Peugeot 5008 3.0 d Titanium Ekspertizli2012 · 190.500 km · Lacivert 1.370.000 ₺ | 2012 | 190.500 km | Lacivert | 1.370.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Honda ZR-V1.6 LPG Titanium | 2021 Honda ZR-V Titanium — Az Yakan Honda ZR-V 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2021 · 49.000 km · Bordo 1.740.000 ₺ | 2021 | 49.000 km | Bordo | 1.740.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Suzuki S-Cross1.6 LPG Premium | 2014 Suzuki S-Cross Premium — Değişensiz Suzuki S-Cross 1.6 LPG Premium Hızlı Satış2014 · 180.500 km · Sarı 2.470.000 ₺ | 2014 | 180.500 km | Sarı | 2.470.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Chery Tiggo 81.4 LPG Sport | 2017 Chery Tiggo 8 Sport — İlk Elden Chery Tiggo 8 1.4 LPG Sport Hızlı Satış2017 · 144.000 km · Bej 2.150.000 ₺ | 2017 | 144.000 km | Bej | 2.150.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Volkswagen Tiguan1.4 LPG Prestige | 2012 Volkswagen Tiguan Prestige — Az Yakan Volkswagen Tiguan 1.4 LPG Prestige Takasa Uygun2012 · 276.500 km · Bej 5.650.000 ₺ | 2012 | 276.500 km | Bej | 5.650.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Lexus RX2.0 TDI Sport | 2019 Lexus RX Sport — Ekspertiz Raporlu Lexus RX 2.0 TDI Sport 2019 · 91.500 km · Gümüş 1.460.000 ₺ | 2019 | 91.500 km | Gümüş | 1.460.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Lexus RX1.5 e-Hybrid Comfort | 2023 Lexus RX Comfort — Masrafsız Lexus RX 1.5 e-Hybrid Comfort Hızlı Satış2023 · 28.500 km · Lacivert 1.330.000 ₺ | 2023 | 28.500 km | Lacivert | 1.330.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| MG Marvel R1.5 dCi Style | 2025 MG Marvel R Style — Değişensiz MG Marvel R 1.5 dCi Style Bireysel2025 · 21.000 km · Kırmızı 4.040.000 ₺ | 2025 | 21.000 km | Kırmızı | 4.040.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Skoda Kodiaq1.5 e-Hybrid Prestige | 2023 Skoda Kodiaq Prestige — Az Yakan Skoda Kodiaq 1.5 e-Hybrid Prestige 2023 · 29.500 km · Kahverengi 4.820.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Kahverengi | 4.820.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Hyundai Tucson1.6 Urban | 2021 Hyundai Tucson Urban — Az Yakan Hyundai Tucson 1.6 Urban Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Gümüş 3.840.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Gümüş | 3.840.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Jeep Renegade1.2 PureTech Style | 2018 Jeep Renegade Style — Masrafsız Jeep Renegade 1.2 PureTech Style 2018 · 104.500 km · Gümüş 6.900.000 ₺ | 2018 | 104.500 km | Gümüş | 6.900.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Hyundai Bayon2.5 Hybrid Titanium | 2023 Hyundai Bayon Titanium — İlk Elden Hyundai Bayon 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 59.500 km · Gümüş 4.200.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Gümüş | 4.200.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Toyota RAV42.0 PHEV Elite | 2016 Toyota RAV4 Elite — İlk Elden Toyota RAV4 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2016 · 97.500 km · Bordo 3.570.000 ₺ | 2016 | 97.500 km | Bordo | 3.570.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Mercedes-Benz GLB1.4 LPG Titanium | 2022 Mercedes-Benz GLB Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz GLB 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 61.000 km · Gümüş 1.960.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Gümüş | 1.960.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| Ford EcoSport1.6 TDI Prestige | 2021 Ford EcoSport Prestige — Değişensiz Ford EcoSport 1.6 TDI Prestige 2021 · 64.000 km · Gri 7.500.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Gri | 7.500.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Lexus NX Titanium — Bakımları Yeni Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2018 · 154.000 km · Kahverengi 2.890.000 ₺ | 2018 | 154.000 km | Kahverengi | 2.890.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Renault Austral1.8 Hybrid Titanium | 2018 Renault Austral Titanium — Değişensiz Renault Austral 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2018 · 138.000 km · Beyaz 3.390.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Beyaz | 3.390.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Ford Kuga1.5 e-Hybrid Urban | 2018 Ford Kuga Urban — Masrafsız Ford Kuga 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2018 · 89.000 km · Gri 1.310.000 ₺ | 2018 | 89.000 km | Gri | 1.310.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























