
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MG Marvel R2.0 Turbo Comfort | 2022 MG Marvel R Comfort — Garaj Aracı MG Marvel R 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2022 · 79.500 km · Beyaz 2.050.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Beyaz | 2.050.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Renault Captur1.6 TDI Elite | 2022 Renault Captur Elite — Garaj Aracı Renault Captur 1.6 TDI Elite Ekspertizli2022 · 41.000 km · Turuncu 6.820.000 ₺ | 2022 | 41.000 km | Turuncu | 6.820.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Chery Tiggo 81.6 LPG Elite | 2013 Chery Tiggo 8 Elite — Garaj Aracı Chery Tiggo 8 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 215.500 km · Siyah 1.270.000 ₺ | 2013 | 215.500 km | Siyah | 1.270.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Suzuki Vitara1.2 PureTech Design | 2025 Suzuki Vitara Design — Bakımları Yeni Suzuki Vitara 1.2 PureTech Design Ekspertizli2025 · 18.500 km · Gümüş 1.430.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Gümüş | 1.430.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Land Rover Range Rover2.0 PHEV Urban | 2012 Land Rover Range Rover Urban — Tramer Kaydı Düşük Land Rover Range Rover 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2012 · 267.000 km · Beyaz 1.230.000 ₺ | 2012 | 267.000 km | Beyaz | 1.230.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Kia Sportage1.5 dCi Sport | 2015 Kia Sportage Design — Masrafsız Kia Sportage 1.5 dCi Sport 2015 · 196.000 km · Sarı 1.670.000 ₺ | 2015 | 196.000 km | Sarı | 1.670.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Toyota Yaris Cross1.6 LPG Elite | 2013 Toyota Yaris Cross Elite — Bakımları Yeni Toyota Yaris Cross 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 151.500 km · Gri 3.010.000 ₺ | 2013 | 151.500 km | Gri | 3.010.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Volvo EX302.0 PHEV Urban | 2015 Volvo EX30 Urban — Garaj Aracı Volvo EX30 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2015 · 100.500 km · Bej 2.250.000 ₺ | 2015 | 100.500 km | Bej | 2.250.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Mazda CX-601.5 dCi Sport | 2013 Mazda CX-60 Sport — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-60 1.5 dCi Sport Ekspertizli2013 · 158.500 km · Yeşil 2.130.000 ₺ | 2013 | 158.500 km | Yeşil | 2.130.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Honda CR-V1.6 TDI Executive | 2014 Honda CR-V Executive — Masrafsız Honda CR-V 1.6 TDI Executive 2014 · 189.000 km · Sarı 1.360.000 ₺ | 2014 | 189.000 km | Sarı | 1.360.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Prestige | 2018 Cupra Ateca Prestige — İlk Elden Cupra Ateca 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2018 · 74.000 km · Lacivert 6.800.000 ₺ | 2018 | 74.000 km | Lacivert | 6.800.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Renault Koleos2.5 Hybrid Style | 2016 Renault Koleos Style — İlk Elden Renault Koleos 2.5 Hybrid Style 2016 · 177.500 km · Mavi 5.520.000 ₺ | 2016 | 177.500 km | Mavi | 5.520.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Jeep Avenger3.0 d Style | 2016 Jeep Avenger Style · Körfez — Garaj Aracı Jeep Avenger 3.0 d Style 2016 · 144.500 km · Gri 1.320.000 ₺ | 2016 | 144.500 km | Gri | 1.320.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| MINI Countryman1.5 e-Hybrid Premium | 2010 MINI Countryman Premium — Garaj Aracı MINI Countryman 1.5 e-Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 196.000 km · Mavi 4.330.000 ₺ | 2010 | 196.000 km | Mavi | 4.330.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| BMW X72.0 PHEV Prestige | 2016 BMW X7 Prestige — Ekspertiz Raporlu BMW X7 2.0 PHEV Prestige Yeni2016 · 152.500 km · Mavi 6.320.000 ₺ | 2016 | 152.500 km | Mavi | 6.320.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Chery Omoda 52.0 PHEV Sport | 2019 Chery Omoda 5 Sport — Değişensiz Chery Omoda 5 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2019 · 63.500 km · Turuncu 8.430.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Turuncu | 8.430.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Chery Tiggo 82.0 PHEV Elite | 2020 Chery Tiggo 8 Elite — Az Yakan Chery Tiggo 8 2.0 PHEV Elite Takasa Uygun2020 · 57.000 km · Bej 2.110.000 ₺ | 2020 | 57.000 km | Bej | 2.110.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Niro1.4 LPG Comfort | 2020 Kia Niro Comfort — Az Yakan Kia Niro 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 57.500 km · Sarı 5.280.000 ₺ | 2020 | 57.500 km | Sarı | 5.280.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Togg T10X1.6 LPG Comfort | 2010 Togg T10X Comfort — Az Yakan Togg T10X 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2010 · 281.000 km · Gümüş 5.770.000 ₺ | 2010 | 281.000 km | Gümüş | 5.770.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Toyota Land Cruiser2.0 Turbo Design | 2018 Toyota Land Cruiser Design — Değişensiz Toyota Land Cruiser 2.0 Turbo Design Ekspertizli2018 · 88.000 km · Lacivert 3.640.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Lacivert | 3.640.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Volkswagen ID.42.0 Turbo Design | 2021 Volkswagen ID.4 Design — İlk Elden Volkswagen ID.4 2.0 Turbo Design 2021 · 97.000 km · Gri 3.730.000 ₺ | 2021 | 97.000 km | Gri | 3.730.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Sport | 2022 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Bordo 2.910.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Bordo | 2.910.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Subaru Forester2.5 Hybrid Premium | 2023 Subaru Forester Premium — Az Yakan Subaru Forester 2.5 Hybrid Premium Fiyatı Düştü2023 · 43.000 km · Kahverengi 4.460.000 ₺ | 2023 | 43.000 km | Kahverengi | 4.460.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Lexus NX1.6 LPG Elite | 2021 Lexus NX Elite — Değişensiz Lexus NX 1.6 LPG Elite Yeni2021 · 50.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2021 | 50.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























