
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazda CX-302.0 PHEV Premium | 2023 Mazda CX-30 Premium — Az Yakan Mazda CX-30 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2023 · 35.000 km · Bej 3.230.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Bej | 3.230.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Opel Frontera1.5 dCi Comfort | 2016 Opel Frontera Comfort — Değişensiz Opel Frontera 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2016 · 160.500 km · Gri 3.870.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Gri | 3.870.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 dCi Titanium | 2015 Land Rover Range Rover Velar Titanium — Değişensiz Land Rover Range Rover Velar 1.5 dCi Titanium Fiyatı Düştü2015 · 160.500 km · Kahverengi 4.880.000 ₺ | 2015 | 160.500 km | Kahverengi | 4.880.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Mercedes-Benz GLC1.6 Sport | 2013 Mercedes-Benz GLC Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz GLC 1.6 Sport Takasa Uygun2013 · 125.000 km · Mavi 1.820.000 ₺ | 2013 | 125.000 km | Mavi | 1.820.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Skoda Kamiq2.0 TDI Urban | 2017 Skoda Kamiq Urban — İlk Elden Skoda Kamiq 2.0 TDI Urban Takasa Uygun2017 · 188.500 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 188.500 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| BMW X53.0 d Titanium | 2017 BMW X5 Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW X5 3.0 d Titanium Takasa Uygun2017 · 105.500 km · Beyaz 3.020.000 ₺ | 2017 | 105.500 km | Beyaz | 3.020.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Cupra Formentor1.6 LPG Comfort | 2013 Cupra Formentor Comfort — Tramer Kaydı Düşük Cupra Formentor 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2013 · 154.500 km · Beyaz 7.410.000 ₺ | 2013 | 154.500 km | Beyaz | 7.410.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Mazda CX-32.5 Hybrid Titanium | 2025 Mazda CX-3 Titanium — Değişensiz Mazda CX-3 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2025 · 13.000 km · Bej 1.680.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Bej | 1.680.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Seat Ateca2.0 TDI Executive | 2021 Seat Ateca Executive — Az Yakan Seat Ateca 2.0 TDI Executive Fiyatı Düştü2021 · 97.000 km · Sarı 7.950.000 ₺ | 2021 | 97.000 km | Sarı | 7.950.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Elite | 2013 Ford Ranger Elite — Bakımları Yeni Ford Ranger 2.0 PHEV Elite Bireysel2013 · 122.000 km · Yeşil 3.360.000 ₺ | 2013 | 122.000 km | Yeşil | 3.360.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Toyota Yaris Cross2.5 Hybrid Titanium | 2015 Toyota Yaris Cross Titanium — Bakımları Yeni Toyota Yaris Cross 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2015 · 225.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2015 | 225.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Citroën C5 Aircross2.0 Turbo Sport | 2019 Citroën C5 Aircross Sport — Tramer Kaydı Düşük Citroën C5 Aircross 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2019 · 130.500 km · Turuncu 4.010.000 ₺ | 2019 | 130.500 km | Turuncu | 4.010.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Lexus NX2.5 Hybrid Titanium | 2016 Lexus NX Titanium — Garaj Aracı Lexus NX 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2016 · 181.000 km · Mavi 1.580.000 ₺ | 2016 | 181.000 km | Mavi | 1.580.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Nissan X-Trail1.5 dCi Urban | 2012 Nissan X-Trail Urban — Ekspertiz Raporlu Nissan X-Trail 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 247.000 km · Yeşil 1.630.000 ₺ | 2012 | 247.000 km | Yeşil | 1.630.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Subaru XV2.5 Hybrid Elite | 2018 Subaru XV Elite — Değişensiz Subaru XV 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 124.000 km · Beyaz 2.560.000 ₺ | 2018 | 124.000 km | Beyaz | 2.560.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Ford EcoSport1.4 LPG Design | 2011 Ford EcoSport Design — Garaj Aracı Ford EcoSport 1.4 LPG Design Ekspertizli2011 · 255.000 km · Lacivert 4.460.000 ₺ | 2011 | 255.000 km | Lacivert | 4.460.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Volkswagen T-Cross2.5 Hybrid Design | 2017 Volkswagen T-Cross Design — İlk Elden Volkswagen T-Cross 2.5 Hybrid Design 2017 · 143.500 km · Gümüş 8.620.000 ₺ | 2017 | 143.500 km | Gümüş | 8.620.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| KGM (SsangYong) Korando3.0 d Titanium | 2023 KGM (SsangYong) Korando Titanium — Değişensiz KGM (SsangYong) Korando 3.0 d Titanium Takasa Uygun2023 · 44.000 km · Kırmızı 4.750.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 4.750.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Volkswagen Tiguan3.0 d Titanium | 2012 Volkswagen Tiguan Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Tiguan 3.0 d Titanium Bireysel2012 · 177.000 km · Kahverengi 4.080.000 ₺ | 2012 | 177.000 km | Kahverengi | 4.080.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Hyundai Kona2.5 Hybrid Sport | 2023 Hyundai Kona Sport — İlk Elden Hyundai Kona 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2023 · 49.000 km · Kırmızı 1.470.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Kırmızı | 1.470.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Renault Kadjar1.4 LPG Executive | 2013 Renault Kadjar Executive — İlk Elden Renault Kadjar 1.4 LPG Executive Ekspertizli2013 · 131.500 km · Sarı 1.860.000 ₺ | 2013 | 131.500 km | Sarı | 1.860.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Dacia Bigster1.2 PureTech Executive | 2021 Dacia Bigster Executive — Az Yakan Dacia Bigster 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2021 · 64.000 km · Yeşil 5.670.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Yeşil | 5.670.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Premium | 2013 Mitsubishi Outlander Premium — Az Yakan Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2013 · 125.500 km · Sarı 4.330.000 ₺ | 2013 | 125.500 km | Sarı | 4.330.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 TDI Elite | 2024 KGM (SsangYong) Tivoli Elite — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2024 · 18.000 km · Sarı 3.320.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 3.320.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























