
Diyarbakır Vasıta İlanları
74 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peugeot 4061.5 e-Hybrid Urban | 2023 Peugeot 406 Urban — Az Yakan Peugeot 406 1.5 e-Hybrid Urban 2023 · 29.500 km · Sarı 3.540.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Sarı | 3.540.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Bentley Flying Spur1.8 Hybrid Sport | 2013 Bentley Flying Spur Sport — Tramer Kaydı Düşük Bentley Flying Spur 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2013 · 196.000 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2013 | 196.000 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Peugeot 5081.8 Hybrid Elite | 2021 Peugeot 508 Elite — İlk Elden Peugeot 508 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2021 · 51.000 km · Yeşil 6.070.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Yeşil | 6.070.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Opel Kadett1.5 e-Hybrid Style | 2014 Opel Kadett Style — Değişensiz Opel Kadett 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 216.000 km · Bordo 786.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Bordo | 786.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Volvo S801.8 Hybrid Urban | 2012 Volvo S80 Urban — Bakımları Yeni Volvo S80 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 155.500 km · Kahverengi 3.770.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Kahverengi | 3.770.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Mercedes-Benz CLA1.2 PureTech Comfort | 2019 Mercedes-Benz CLA Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz CLA 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2019 · 106.000 km · Lacivert 1.390.000 ₺ | 2019 | 106.000 km | Lacivert | 1.390.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Citroën Saxo1.5 e-Hybrid Executive | 2024 Citroën Saxo Executive — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 e-Hybrid Executive Hızlı Satış2024 · 31.500 km · Sarı 3.460.000 ₺ | 2024 | 31.500 km | Sarı | 3.460.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tofaş Murat 1243.0 d Comfort | 2025 Tofaş Murat 124 Comfort — Masrafsız Tofaş Murat 124 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2025 · 12.000 km · Beyaz 671.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Beyaz | 671.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Fiat Qubo1.6 TDI Comfort | 2016 Fiat Qubo Comfort — İlk Elden Fiat Qubo 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2016 · 105.000 km · Lacivert 852.000 ₺ | 2016 | 105.000 km | Lacivert | 852.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Chery Omoda 52.0 PHEV Sport | 2019 Chery Omoda 5 Sport — Değişensiz Chery Omoda 5 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2019 · 63.500 km · Turuncu 8.430.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Turuncu | 8.430.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| — | Kiralık Motosiklet · Yenişehir — 2018 Model, Manuel 2018 4.500 ₺ | 2018 | — | — | 4.500 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Mazda Mazda 33.0 d Prestige | 2024 Mazda Mazda 3 Prestige — Ekspertiz Raporlu Mazda Mazda 3 3.0 d Prestige Ekspertizli2024 · 21.500 km · Gri 1.340.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Gri | 1.340.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Bajaj50 Sport | 2011 Bajaj — İlk Elden Bajaj 50 Sport Takasa Uygun2011 · 51.500 km · Beyaz 396.000 ₺ | 2011 | 51.500 km | Beyaz | 396.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Hyundai Kona3.0 d Prestige | 2023 Hyundai Kona Prestige — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Kona 3.0 d Prestige Ekspertizli2023 · 45.500 km · Bej 4.150.000 ₺ | 2023 | 45.500 km | Bej | 4.150.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Volkswagen Tiguan2.0 PHEV Premium | 2012 Volkswagen Tiguan Premium — Bakımları Yeni Volkswagen Tiguan 2.0 PHEV Premium Bireysel2012 · 267.000 km · Beyaz 2.460.000 ₺ | 2012 | 267.000 km | Beyaz | 2.460.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Mercedes-Benz GLC1.6 Sport | 2013 Mercedes-Benz GLC Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz GLC 1.6 Sport Takasa Uygun2013 · 125.000 km · Mavi 1.820.000 ₺ | 2013 | 125.000 km | Mavi | 1.820.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Cupra Formentor1.6 LPG Comfort | 2013 Cupra Formentor Comfort — Tramer Kaydı Düşük Cupra Formentor 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2013 · 154.500 km · Beyaz 7.410.000 ₺ | 2013 | 154.500 km | Beyaz | 7.410.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| — | Satılık Minibüs & Midibüs · Ergani — 2019 Model, Manuel 2019 · 81.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2019 | 81.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Nissan X-Trail1.5 dCi Urban | 2012 Nissan X-Trail Urban — Ekspertiz Raporlu Nissan X-Trail 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 247.000 km · Yeşil 1.630.000 ₺ | 2012 | 247.000 km | Yeşil | 1.630.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Dacia Jogger2.0 PHEV Urban | 2012 Dacia Jogger Urban — Tramer Kaydı Düşük Dacia Jogger 2.0 PHEV Urban 2012 · 244.000 km · Bordo 2.980.000 ₺ | 2012 | 244.000 km | Bordo | 2.980.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| — | Kiralık Ticari Araç · Yenişehir — 2025 Model, Manuel 2025 4.390 ₺ | 2025 | — | — | 4.390 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Seat Toledo1.2 PureTech Elite | 2025 Seat Toledo Elite — Masrafsız Seat Toledo 1.2 PureTech Elite Yeni2025 · 19.500 km · Gümüş 1.340.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Gümüş | 1.340.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| 1000 Sport | 2014 Diğer Markalar — Değişensiz 1000 Sport Takasa Uygun2014 · 33.500 km · Bej 358.000 ₺ | 2014 | 33.500 km | Bej | 358.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Volkswagen Golf1.6 LPG Premium | 2014 Volkswagen Golf Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Golf 1.6 LPG Premium Ekspertizli2014 · 170.500 km · Gümüş 4.030.000 ₺ | 2014 | 170.500 km | Gümüş | 4.030.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
Diyarbakır Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 74 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.870.000 ₺. En çok ilan Yenişehir (16), Ergani (13) ve Kayapınar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Motosiklet (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Yenişehir ilçesinde (16 ilan). Ardından Ergani (13) ve Kayapınar (12) geliyor.
Diyarbakır vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23), Motosiklet (8) ve Minivan & Panelvan (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Diyarbakır vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.536.863 ₺.
Diyarbakır vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























