
Diyarbakır Vasıta İlanları
74 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tofaş Kartal2.5 Hybrid Sport | 2018 Tofaş Kartal Sport — Garaj Aracı Tofaş Kartal 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 166.000 km · Lacivert 809.000 ₺ | 2018 | 166.000 km | Lacivert | 809.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Nissan GT-R1.4 LPG Elite | 2011 Nissan GT-R Elite — Garaj Aracı Nissan GT-R 1.4 LPG Elite Ekspertizli2011 · 203.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Royal Enfield500 Sport | 2016 Royal Enfield — Bakımları Yeni Royal Enfield 500 Sport Bireysel2016 · 41.000 km · Lacivert 737.000 ₺ | 2016 | 41.000 km | Lacivert | 737.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot 3071.8 Hybrid Executive | 2023 Peugeot 307 Executive — Az Yakan Peugeot 307 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2023 · 54.500 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| 2.0 d | Hasarlı Arazi & SUV · Kayapınar — 2018 Model, Motor Arızalı 2.0 d 2018 · 79.000 km 558.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | — | 558.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tesla Model Y2.0 d Design | 2016 Tesla Model Y Design — Bakımları Yeni Tesla Model Y 2.0 d Design Hızlı Satış2016 · 114.000 km · Gri 5.010.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Gri | 5.010.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| BMW X41.6 LPG Prestige | 2014 BMW X4 Prestige — İlk Elden BMW X4 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2014 · 118.000 km · Yeşil 2.240.000 ₺ | 2014 | 118.000 km | Yeşil | 2.240.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Ford Tourneo Connect1.5 e-Hybrid Design | 2015 Ford Tourneo Connect Design — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Connect 1.5 e-Hybrid Design 2015 · 218.500 km · Mavi 2.080.000 ₺ | 2015 | 218.500 km | Mavi | 2.080.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot Bipper1.4 LPG Premium | 2023 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 1.4 LPG Premium 2023 · 53.000 km · Kahverengi 1.790.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Kahverengi | 1.790.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Porsche Cayenne1.5 dCi Comfort | 2024 Porsche Cayenne Comfort — İlk Elden Porsche Cayenne 1.5 dCi Comfort Bireysel2024 · 36.000 km · Lacivert 6.390.000 ₺ | 2024 | 36.000 km | Lacivert | 6.390.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Nissan Qashqai1.2 PureTech Titanium | 2024 Nissan Qashqai Titanium — Tramer Kaydı Düşük Nissan Qashqai 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2024 · 38.500 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot 30081.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Peugeot 3008 Titanium — Garaj Aracı Peugeot 3008 1.5 e-Hybrid Titanium Bireysel2019 · 140.000 km · Lacivert 2.710.000 ₺ | 2019 | 140.000 km | Lacivert | 2.710.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Citroën Berlingo2.5 Hybrid Style | 2016 Citroën Berlingo Style — Bakımları Yeni Citroën Berlingo 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2016 · 194.500 km · Beyaz 2.080.000 ₺ | 2016 | 194.500 km | Beyaz | 2.080.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Ford Kuga1.5 e-Hybrid Urban | 2018 Ford Kuga Urban — Masrafsız Ford Kuga 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2018 · 89.000 km · Gri 1.310.000 ₺ | 2018 | 89.000 km | Gri | 1.310.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Toyota Hilux2.0 PHEV Sport | 2014 Toyota Hilux Sport — Tramer Kaydı Düşük Toyota Hilux 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2014 · 197.500 km · Gri 1.570.000 ₺ | 2014 | 197.500 km | Gri | 1.570.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Volvo XC601.0 TSI Titanium | 2014 Volvo XC60 Titanium — Garaj Aracı Volvo XC60 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2014 · 159.000 km · Lacivert 7.980.000 ₺ | 2014 | 159.000 km | Lacivert | 7.980.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| RKSe-3 | 2024 RKS · Ergani — Masrafsız RKS e-3 Hızlı Satış2024 · 10.500 km · Gri 1.040.000 ₺ | 2024 | 10.500 km | Gri | 1.040.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Chevrolet Impala2.0 PHEV Prestige | 2022 Chevrolet Impala Prestige — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 2.0 PHEV Prestige 2022 · 83.000 km · Siyah 2.850.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Siyah | 2.850.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| BMW Z Serisi2.0 PHEV Premium | 2018 BMW Z Serisi Premium — İlk Elden BMW Z Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2018 · 79.500 km · Turuncu 2.590.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Turuncu | 2.590.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Citroën Xsara1.6 LPG Urban | 2019 Citroën Xsara Urban — Masrafsız Citroën Xsara 1.6 LPG Urban Ekspertizli2019 · 72.000 km · Bordo 2.610.000 ₺ | 2019 | 72.000 km | Bordo | 2.610.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Audi A52.5 Hybrid Titanium | 2022 Audi A5 Titanium — Garaj Aracı Audi A5 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2022 · 46.500 km · Mavi 2.100.000 ₺ | 2022 | 46.500 km | Mavi | 2.100.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| — | Satılık Uçak — 2003 Model, 4.145 uçuş saatiFiyatı Düştü 2003 9.770.000 ₺ | 2003 | — | — | 9.770.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| RKS1000 ABS | 2024 RKS — İlk Elden RKS 1000 ABS Bireysel2024 · 9.500 km · Gümüş 597.000 ₺ | 2024 | 9.500 km | Gümüş | 597.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| 1000 ABS | 2017 Diğer Markalar — Değişensiz 1000 ABS 2017 · 60.000 km · Sarı 761.000 ₺ | 2017 | 60.000 km | Sarı | 761.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
Diyarbakır Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 74 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.870.000 ₺. En çok ilan Yenişehir (16), Ergani (13) ve Kayapınar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Motosiklet (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Yenişehir ilçesinde (16 ilan). Ardından Ergani (13) ve Kayapınar (12) geliyor.
Diyarbakır vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23), Motosiklet (8) ve Minivan & Panelvan (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Diyarbakır vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.536.863 ₺.
Diyarbakır vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























