
Manisa Vasıta İlanları
73 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tofaş Murat 1311.4 TSI Comfort | 2017 Tofaş Murat 131 Comfort — Tramer Kaydı Düşük Tofaş Murat 131 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2017 · 106.000 km · Gri 1.440.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Gri | 1.440.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Fiat Egea1.4 LPG Comfort | 2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2019 · 139.000 km · Siyah 6.200.000 ₺ | 2019 | 139.000 km | Siyah | 6.200.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Opel Frontera1.6 TDI Sport | 2021 Opel Frontera Sport — Değişensiz Opel Frontera 1.6 TDI Sport Ekspertizli2021 · 63.000 km · Gümüş 8.300.000 ₺ | 2021 | 63.000 km | Gümüş | 8.300.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Audi Q51.5 dCi Urban | 2015 Audi Q5 Urban — Değişensiz Audi Q5 1.5 dCi Urban Fiyatı Düştü2015 · 156.500 km · Gri 2.440.000 ₺ | 2015 | 156.500 km | Gri | 2.440.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Renault Captur2.0 TDI Executive | 2010 Renault Captur Executive — Garaj Aracı Renault Captur 2.0 TDI Executive Ekspertizli2010 · 245.000 km · Gümüş 8.970.000 ₺ | 2010 | 245.000 km | Gümüş | 8.970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 TSI Titanium | 2016 Jeep Grand Cherokee Titanium — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 137.500 km · Kahverengi 3.570.000 ₺ | 2016 | 137.500 km | Kahverengi | 3.570.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Kuba1000 Adventure | 2013 Kuba · Yunusemre — Değişensiz Kuba 1000 Adventure Hızlı Satış2013 · 59.000 km · Yeşil 264.000 ₺ | 2013 | 59.000 km | Yeşil | 264.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Toyota C-HR1.0 TSI Prestige | 2013 Toyota C-HR Prestige — Değişensiz Toyota C-HR 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2013 · 153.000 km · Yeşil 2.290.000 ₺ | 2013 | 153.000 km | Yeşil | 2.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| MG MG42.5 Hybrid Elite | 2011 MG MG4 Elite — Değişensiz MG MG4 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2011 · 209.500 km · Bordo 970.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | Bordo | 970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| — | Kiralık SUV · Soma — 2016 Model, ManuelFiyatı Düştü 2016 3.110 ₺ | 2016 | — | — | 3.110 ₺ | ManisaSoma | ||
| Fiat 500X1.5 dCi Executive | 2018 Fiat 500X Executive — Değişensiz Fiat 500X 1.5 dCi Executive Ekspertizli2018 · 99.000 km · Lacivert 4.840.000 ₺ | 2018 | 99.000 km | Lacivert | 4.840.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| — | Satılık Kamyon & Kamyonet · Soma — 2025 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2025 · 12.500 km · Lacivert 1.140.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Lacivert | 1.140.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Peugeot Partner1.6 LPG Comfort | 2018 Peugeot Partner Comfort — Tramer Kaydı Düşük Peugeot Partner 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2018 · 88.000 km · Turuncu 758.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Turuncu | 758.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Citroën Nemo1.8 Hybrid Urban | 2023 Citroën Nemo Urban — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2023 · 36.500 km · Kahverengi 2.910.000 ₺ | 2023 | 36.500 km | Kahverengi | 2.910.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Tourneo Courier1.6 Prestige | 2021 Ford Tourneo Courier Prestige — Az Yakan Ford Tourneo Courier 1.6 Prestige Ekspertizli2021 · 78.500 km · Bej 2.920.000 ₺ | 2021 | 78.500 km | Bej | 2.920.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Jeep Wrangler1.5 e-Hybrid Prestige | 2016 Jeep Wrangler Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2016 · 159.000 km · Lacivert 2.240.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Lacivert | 2.240.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Lexus RX3.0 d Elite | 2023 Lexus RX Elite — Bakımları Yeni Lexus RX 3.0 d Elite Hızlı Satış2023 · 43.000 km · Gümüş 1.300.000 ₺ | 2023 | 43.000 km | Gümüş | 1.300.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 TDI Sport | 2015 Volkswagen Scirocco Sport — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 TDI Sport Ekspertizli2015 · 134.000 km · Bordo 1.090.000 ₺ | 2015 | 134.000 km | Bordo | 1.090.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Opel Frontera1.6 LPG Elite | 2014 Opel Frontera Elite — Değişensiz Opel Frontera 1.6 LPG Elite Ekspertizli2014 · 212.500 km · Lacivert 1.230.000 ₺ | 2014 | 212.500 km | Lacivert | 1.230.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Peugeot Expert1.4 TSI Executive | 2023 Peugeot Expert Executive — Garaj Aracı Peugeot Expert 1.4 TSI Executive 2023 · 52.500 km · Gri 1.030.000 ₺ | 2023 | 52.500 km | Gri | 1.030.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| — | Satılık Helikopter · Turgutlu — 2012 Model, 225 uçuş saati 2012 13.200.000 ₺ | 2012 | — | — | 13.200.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Lexus IS1.6 Premium | 2024 Lexus IS Premium — Ekspertiz Raporlu Lexus IS 1.6 Premium Ekspertizli2024 · 38.500 km · Sarı 2.230.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Sarı | 2.230.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Rolls-Royce Wraith1.2 PureTech Executive | 2012 Rolls-Royce Wraith Executive — Masrafsız Rolls-Royce Wraith 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Mazda CX-32.5 Hybrid Style | 2012 Mazda CX-3 Style — Masrafsız Mazda CX-3 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2012 · 208.500 km · Gümüş 6.620.000 ₺ | 2012 | 208.500 km | Gümüş | 6.620.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
Manisa Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa genelinde şu anda 73 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.790.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (20), Yunusemre (14) ve Akhisar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Şehzadeler ilçesinde (20 ilan). Ardından Yunusemre (14) ve Akhisar (12) geliyor.
Manisa vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24), Minivan & Panelvan (4) ve Kiralık Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 73 ilana göre Manisa vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.566.287 ₺.
Manisa vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























