
Mersin Vasıta İlanları
93 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 2962.0 PHEV Sport | 2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı Ferrari 296 2.0 PHEV Sport 2013 · 128.000 km · Lacivert 2.130.000 ₺ | 2013 | 128.000 km | Lacivert | 2.130.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Audi TT1.6 LPG Style | 2016 Audi TT Style — Az Yakan Audi TT 1.6 LPG Style Hızlı Satış2016 · 167.500 km · Bej 3.760.000 ₺ | 2016 | 167.500 km | Bej | 3.760.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Honda Jazz2.0 d Titanium | 2012 Honda Jazz Titanium — İlk Elden Honda Jazz 2.0 d Titanium Bireysel2012 · 212.500 km · Bordo 5.660.000 ₺ | 2012 | 212.500 km | Bordo | 5.660.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Fiat Linea1.8 Hybrid Executive | 2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 239.000 km · Mavi 5.700.000 ₺ | 2014 | 239.000 km | Mavi | 5.700.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Skoda Fabia2.0 TDI Executive | 2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız Skoda Fabia 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2022 · 67.500 km · Siyah 678.000 ₺ | 2022 | 67.500 km | Siyah | 678.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Aston Martin DBS1.6 LPG Premium | 2011 Aston Martin DBS Premium — Az Yakan Aston Martin DBS 1.6 LPG Premium Ekspertizli2011 · 173.500 km · Lacivert 3.030.000 ₺ | 2011 | 173.500 km | Lacivert | 3.030.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Ford Mustang1.0 TSI Executive | 2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.0 TSI Executive Ekspertizli2024 · 27.000 km · Mavi 955.000 ₺ | 2024 | 27.000 km | Mavi | 955.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Volkswagen T-Roc1.4 LPG Prestige | 2018 Volkswagen T-Roc Prestige — Az Yakan Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2018 · 99.000 km · Gri 2.590.000 ₺ | 2018 | 99.000 km | Gri | 2.590.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| — | Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik 2024 · 27.500 km · Bej 1.250.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 1.250.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Honda Accord2.5 Hybrid Urban | 2019 Honda Accord Urban — Değişensiz Honda Accord 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 115.000 km · Bej 3.170.000 ₺ | 2019 | 115.000 km | Bej | 3.170.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| TeslaStandart Menzil Design | 2013 Tesla Design — Tramer Kaydı Düşük Tesla Standart Menzil Design Bireysel2013 · 152.500 km · Bordo 2.690.000 ₺ | 2013 | 152.500 km | Bordo | 2.690.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Ford Mustang2.0 Turbo Comfort | 2010 Ford Mustang Comfort — Masrafsız Ford Mustang 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2010 · 274.500 km · Bordo 5.900.000 ₺ | 2010 | 274.500 km | Bordo | 5.900.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| — | Satılık Ticari Tekne · Akdeniz — 2021 Model, 11 m 2021 2.250.000 ₺ | 2021 | — | — | 2.250.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style | 2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Kırmızı 2.100.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Kırmızı | 2.100.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Volkswagen Touareg2.0 PHEV Titanium | 2022 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2022 · 78.500 km · Kahverengi 4.860.000 ₺ | 2022 | 78.500 km | Kahverengi | 4.860.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Volvo XC901.4 LPG Elite | 2021 Volvo XC90 Elite — Bakımları Yeni Volvo XC90 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2021 · 82.500 km · Sarı 7.930.000 ₺ | 2021 | 82.500 km | Sarı | 7.930.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Ford EcoSport1.6 LPG Comfort | 2013 Ford EcoSport Comfort — Bakımları Yeni Ford EcoSport 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2013 · 130.000 km · Beyaz 2.930.000 ₺ | 2013 | 130.000 km | Beyaz | 2.930.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite | 2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2022 · 79.000 km · Sarı 1.450.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Sarı | 1.450.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Chevrolet Spark1.0 TSI Sport | 2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Kahverengi 2.390.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Kahverengi | 2.390.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| BMW X51.2 PureTech Comfort | 2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni BMW X5 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2011 · 203.000 km · Beyaz 2.170.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Beyaz | 2.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| 1.6 LPG | Hasarlı Motosiklet · Akdeniz — 2018 Model, Orta Hasarlı 1.6 LPG Yeni2018 · 157.000 km 828.000 ₺ | 2018 | 157.000 km | — | 828.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Chery Tiggo 71.8 Hybrid Elite | 2019 Chery Tiggo 7 Elite — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 1.8 Hybrid Elite Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Lacivert 1.330.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Lacivert | 1.330.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Audi R82.0 d Titanium | 2021 Audi R8 Titanium — Garaj Aracı Audi R8 2.0 d Titanium Takasa Uygun2021 · 99.000 km · Gri 1.320.000 ₺ | 2021 | 99.000 km | Gri | 1.320.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| MG Marvel R2.0 Turbo Comfort | 2022 MG Marvel R Comfort — Garaj Aracı MG Marvel R 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2022 · 79.500 km · Beyaz 2.050.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Beyaz | 2.050.000 ₺ | MersinTarsus | ||
Mersin Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin genelinde şu anda 93 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Erdemli (22), Toroslar (19) ve Mezitli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Elektrikli Araçlar (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Erdemli ilçesinde (22 ilan). Ardından Toroslar (19) ve Mezitli (17) geliyor.
Mersin vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28), Elektrikli Araçlar (5) ve Motosiklet (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 93 ilana göre Mersin vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.278.376 ₺.
Mersin vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























