İçeriğe geç

Mersin Vasıta İlanları

93 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Ferrari 2962.0 PHEV Sport2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı

Ferrari 296 2.0 PHEV Sport

2013 · 128.000 km · Lacivert

2.130.000 ₺

Mezitli, Mersin · 11 Eylül

2013128.000 kmLacivert2.130.000 ₺MersinMezitli
Audi TT1.6 LPG Style2016 Audi TT Style — Az Yakan

Audi TT 1.6 LPG Style

Hızlı Satış

2016 · 167.500 km · Bej

3.760.000 ₺

Tarsus, Mersin · 11 Eylül

2016167.500 kmBej3.760.000 ₺MersinTarsus
Honda Jazz2.0 d Titanium2012 Honda Jazz Titanium — İlk Elden

Honda Jazz 2.0 d Titanium

Bireysel

2012 · 212.500 km · Bordo

5.660.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 10 Eylül

2012212.500 kmBordo5.660.000 ₺MersinYenişehir
Fiat Linea1.8 Hybrid Executive2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu

Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive

Ekspertizli

2014 · 239.000 km · Mavi

5.700.000 ₺

Erdemli, Mersin · 09 Eylül

2014239.000 kmMavi5.700.000 ₺MersinErdemli
Skoda Fabia2.0 TDI Executive2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız

Skoda Fabia 2.0 TDI Executive

Takasa Uygun

2022 · 67.500 km · Siyah

678.000 ₺

Mezitli, Mersin · 08 Eylül

202267.500 kmSiyah678.000 ₺MersinMezitli
Aston Martin DBS1.6 LPG Premium2011 Aston Martin DBS Premium — Az Yakan

Aston Martin DBS 1.6 LPG Premium

Ekspertizli

2011 · 173.500 km · Lacivert

3.030.000 ₺

Mezitli, Mersin · 08 Eylül

2011173.500 kmLacivert3.030.000 ₺MersinMezitli
Ford Mustang1.0 TSI Executive2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu

Ford Mustang 1.0 TSI Executive

Ekspertizli

2024 · 27.000 km · Mavi

955.000 ₺

Erdemli, Mersin · 08 Eylül

202427.000 kmMavi955.000 ₺MersinErdemli
Volkswagen T-Roc1.4 LPG Prestige2018 Volkswagen T-Roc Prestige — Az Yakan

Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Prestige

Ekspertizli

2018 · 99.000 km · Gri

2.590.000 ₺

Erdemli, Mersin · 07 Eylül

201899.000 kmGri2.590.000 ₺MersinErdemli
—Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik

2024 · 27.500 km · Bej

1.250.000 ₺

Toroslar, Mersin · 07 Eylül

202427.500 kmBej1.250.000 ₺MersinToroslar
Honda Accord2.5 Hybrid Urban2019 Honda Accord Urban — Değişensiz

Honda Accord 2.5 Hybrid Urban

Takasa Uygun

2019 · 115.000 km · Bej

3.170.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 07 Eylül

2019115.000 kmBej3.170.000 ₺MersinAkdeniz
TeslaStandart Menzil Design2013 Tesla Design — Tramer Kaydı Düşük

Tesla Standart Menzil Design

Bireysel

2013 · 152.500 km · Bordo

2.690.000 ₺

Mezitli, Mersin · 06 Eylül

2013152.500 kmBordo2.690.000 ₺MersinMezitli
Ford Mustang2.0 Turbo Comfort2010 Ford Mustang Comfort — Masrafsız

Ford Mustang 2.0 Turbo Comfort

Takasa Uygun

2010 · 274.500 km · Bordo

5.900.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 06 Eylül

2010274.500 kmBordo5.900.000 ₺MersinYenişehir
—Satılık Ticari Tekne · Akdeniz — 2021 Model, 11 m

2021

2.250.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 05 Eylül

2021——2.250.000 ₺MersinAkdeniz
Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük

Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style

Takasa Uygun

2015 · 117.500 km · Kırmızı

2.100.000 ₺

Tarsus, Mersin · 04 Eylül

2015117.500 kmKırmızı2.100.000 ₺MersinTarsus
Volkswagen Touareg2.0 PHEV Titanium2022 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz

Volkswagen Touareg 2.0 PHEV Titanium

Ekspertizli

2022 · 78.500 km · Kahverengi

4.860.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 04 Eylül

202278.500 kmKahverengi4.860.000 ₺MersinYenişehir
Volvo XC901.4 LPG Elite2021 Volvo XC90 Elite — Bakımları Yeni

Volvo XC90 1.4 LPG Elite

Takasa Uygun

2021 · 82.500 km · Sarı

7.930.000 ₺

Erdemli, Mersin · 04 Eylül

202182.500 kmSarı7.930.000 ₺MersinErdemli
Ford EcoSport1.6 LPG Comfort2013 Ford EcoSport Comfort — Bakımları Yeni

Ford EcoSport 1.6 LPG Comfort

Takasa Uygun

2013 · 130.000 km · Beyaz

2.930.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 03 Eylül

2013130.000 kmBeyaz2.930.000 ₺MersinYenişehir
Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan

Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite

Ekspertizli

2022 · 79.000 km · Sarı

1.450.000 ₺

Toroslar, Mersin · 03 Eylül

202279.000 kmSarı1.450.000 ₺MersinToroslar
Chevrolet Spark1.0 TSI Sport2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan

Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport

Takasa Uygun

2019 · 132.000 km · Kahverengi

2.390.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 03 Eylül

2019132.000 kmKahverengi2.390.000 ₺MersinYenişehir
BMW X51.2 PureTech Comfort2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni

BMW X5 1.2 PureTech Comfort

Takasa Uygun

2011 · 203.000 km · Beyaz

2.170.000 ₺

Toroslar, Mersin · 02 Eylül

2011203.000 kmBeyaz2.170.000 ₺MersinToroslar
1.6 LPGHasarlı Motosiklet · Akdeniz — 2018 Model, Orta Hasarlı

1.6 LPG

Yeni

2018 · 157.000 km

828.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 01 Eylül

2018157.000 km—828.000 ₺MersinAkdeniz
Chery Tiggo 71.8 Hybrid Elite2019 Chery Tiggo 7 Elite — Bakımları Yeni

Chery Tiggo 7 1.8 Hybrid Elite

Hızlı Satış

2019 · 143.500 km · Lacivert

1.330.000 ₺

Toroslar, Mersin · 01 Eylül

2019143.500 kmLacivert1.330.000 ₺MersinToroslar
Audi R82.0 d Titanium2021 Audi R8 Titanium — Garaj Aracı

Audi R8 2.0 d Titanium

Takasa Uygun

2021 · 99.000 km · Gri

1.320.000 ₺

Mezitli, Mersin · 31 Ağustos

202199.000 kmGri1.320.000 ₺MersinMezitli
MG Marvel R2.0 Turbo Comfort2022 MG Marvel R Comfort — Garaj Aracı

MG Marvel R 2.0 Turbo Comfort

Takasa Uygun

2022 · 79.500 km · Beyaz

2.050.000 ₺

Tarsus, Mersin · 30 Ağustos

202279.500 kmBeyaz2.050.000 ₺MersinTarsus

Mersin Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin genelinde şu anda 93 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Erdemli (22), Toroslar (19) ve Mezitli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Elektrikli Araçlar (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin vasıta ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Erdemli ilçesinde (22 ilan). Ardından Toroslar (19) ve Mezitli (17) geliyor.

Mersin vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28), Elektrikli Araçlar (5) ve Motosiklet (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 93 ilana göre Mersin vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.278.376 ₺.

Mersin vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.