
Ankara Otomobil İlanları
27 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honda Jazz3.0 d Sport | 2018 Honda Jazz Sport — Değişensiz Honda Jazz 3.0 d Sport 2018 · 85.000 km · Bej 1.100.000 ₺ | 2018 | 85.000 km | Bej | 1.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Hyundai Sonata1.4 LPG Elite | 2023 Hyundai Sonata Elite — Bakımları Yeni Hyundai Sonata 1.4 LPG Elite Fiyatı Düştü2023 · 54.000 km · Yeşil 4.840.000 ₺ | 2023 | 54.000 km | Yeşil | 4.840.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Nissan Sunny1.8 Hybrid Design | 2021 Nissan Sunny Design — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2021 · 56.500 km · Lacivert 4.280.000 ₺ | 2021 | 56.500 km | Lacivert | 4.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Audi TT1.6 LPG Comfort | 2021 Audi TT Comfort — Ekspertiz Raporlu Audi TT 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2021 · 86.500 km · Yeşil 5.850.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Yeşil | 5.850.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Toyota Yaris2.0 Turbo Prestige | 2010 Toyota Yaris Prestige — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2010 · 164.500 km · Kırmızı 3.720.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Kırmızı | 3.720.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Renault Laguna1.4 LPG Prestige | 2013 Renault Laguna Prestige — Tramer Kaydı Düşük Renault Laguna 1.4 LPG Prestige Takasa Uygun2013 · 181.000 km · Lacivert 1.190.000 ₺ | 2013 | 181.000 km | Lacivert | 1.190.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Subaru BRZ1.2 PureTech Prestige | 2023 Subaru BRZ Prestige — Tramer Kaydı Düşük Subaru BRZ 1.2 PureTech Prestige Takasa Uygun2023 · 34.500 km · Kahverengi 987.000 ₺ | 2023 | 34.500 km | Kahverengi | 987.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW i Serisi2.0 Turbo Style | 2011 BMW i Serisi Style — İlk Elden BMW i Serisi 2.0 Turbo Style 2011 · 249.500 km · Mavi 1.650.000 ₺ | 2011 | 249.500 km | Mavi | 1.650.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Audi A11.5 e-Hybrid Comfort | 2012 Audi A1 Comfort — Masrafsız Audi A1 1.5 e-Hybrid Comfort 2012 · 229.000 km · Sarı 1.260.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Sarı | 1.260.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Bentley Continental1.4 TSI Comfort | 2012 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 197.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2012 | 197.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Cupra Born3.0 d Titanium | 2012 Cupra Born Titanium — Değişensiz Cupra Born 3.0 d Titanium Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Siyah 2.150.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Siyah | 2.150.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Prestige | 2025 Toyota Yaris Prestige — Bakımları Yeni Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Prestige 2025 · 9.000 km · Beyaz 793.000 ₺ | 2025 | 9.000 km | Beyaz | 793.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Mercedes-Benz CLS1.0 TSI Elite | 2025 Mercedes-Benz CLS Elite — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz CLS 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2025 · 17.500 km · Sarı 729.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Sarı | 729.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Audi TT1.5 e-Hybrid Style | 2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni Audi TT 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 284.000 km · Yeşil 772.000 ₺ | 2010 | 284.000 km | Yeşil | 772.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Jaguar XF2.0 d Executive | 2010 Jaguar XF Executive — Değişensiz Jaguar XF 2.0 d Executive Takasa Uygun2010 · 146.500 km · Mavi 1.410.000 ₺ | 2010 | 146.500 km | Mavi | 1.410.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Opel Ascona2.0 TDI Executive | 2017 Opel Ascona Executive — Değişensiz Opel Ascona 2.0 TDI Executive Ekspertizli2017 · 132.000 km · Yeşil 5.390.000 ₺ | 2017 | 132.000 km | Yeşil | 5.390.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Mercedes-Benz SL1.2 PureTech Design | 2024 Mercedes-Benz SL Design — Değişensiz Mercedes-Benz SL 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2024 · 20.500 km · Bordo 1.150.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Bordo | 1.150.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Kia Stinger1.6 LPG Urban | 2014 Kia Stinger Urban — Masrafsız Kia Stinger 1.6 LPG Urban Ekspertizli2014 · 191.500 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Kia Ceed1.8 Hybrid Design | 2010 Kia Ceed Design — Garaj Aracı Kia Ceed 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2010 · 277.500 km · Gümüş 3.080.000 ₺ | 2010 | 277.500 km | Gümüş | 3.080.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Opel Astra1.5 e-Hybrid Elite | 2014 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2014 · 242.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2014 | 242.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Aston Martin DBS1.6 TDI Executive | 2011 Aston Martin DBS Executive — Garaj Aracı Aston Martin DBS 1.6 TDI Executive 2011 · 269.000 km · Beyaz 979.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Beyaz | 979.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Peugeot 1061.8 Hybrid Design | 2023 Peugeot 106 Design — İlk Elden Peugeot 106 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.000 km · Bordo 3.200.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Bordo | 3.200.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Elite | 2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite 2017 · 106.500 km · Sarı 4.510.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Sarı | 4.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
Ankara Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 74 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.085.000 ₺. En çok ilan Sincan (20), Keçiören (16) ve Etimesgut (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Toyota (7), Audi (5) ve Mercedes-Benz (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Sincan ilçesinde (20 ilan). Ardından Keçiören (16) ve Etimesgut (15) geliyor.
Ankara otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Toyota (7), Audi (5), Mercedes-Benz (5) ve Renault (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Ankara otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.747.446 ₺.
Ankara otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























