İçeriğe geç

Bursa Mudanya Otomobil İlanları

15 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Subaru BRZ1.5 e-Hybrid Elite2025 Subaru BRZ Elite — Garaj Aracı

Subaru BRZ 1.5 e-Hybrid Elite

Ekspertizli

2025 · 17.500 km · Mavi

1.200.000 ₺

Mudanya, Bursa · 27 Ağustos

202517.500 kmMavi1.200.000 ₺BursaMudanya
Citroën C-Elysée1.4 LPG Executive2020 Citroën C-Elysée Executive — Az Yakan

Citroën C-Elysée 1.4 LPG Executive

Ekspertizli

2020 · 100.000 km · Beyaz

4.260.000 ₺

Mudanya, Bursa · 18 Ağustos

2020100.000 kmBeyaz4.260.000 ₺BursaMudanya
Rolls-Royce Phantom2.0 TDI Titanium2021 Rolls-Royce Phantom Titanium — Garaj Aracı

Rolls-Royce Phantom 2.0 TDI Titanium

Fiyatı Düştü

2021 · 71.500 km · Bordo

3.630.000 ₺

Mudanya, Bursa · 02 Ekim

202171.500 kmBordo3.630.000 ₺BursaMudanya
Nissan Almera1.6 Titanium2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden

Nissan Almera 1.6 Titanium

Takasa Uygun

2013 · 230.000 km · Lacivert

752.000 ₺

Mudanya, Bursa · 28 Eylül

2013230.000 kmLacivert752.000 ₺BursaMudanya
Volvo V602.0 TDI Prestige2017 Volvo V60 Prestige — Az Yakan

Volvo V60 2.0 TDI Prestige

2017 · 132.000 km · Kırmızı

1.050.000 ₺

Mudanya, Bursa · 27 Eylül

2017132.000 kmKırmızı1.050.000 ₺BursaMudanya
Nissan 370Z1.8 Hybrid Style2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı

Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style

Hızlı Satış

2019 · 143.500 km · Turuncu

4.110.000 ₺

Mudanya, Bursa · 25 Eylül

2019143.500 kmTuruncu4.110.000 ₺BursaMudanya
DS Automobiles DS 51.2 PureTech Sport2014 DS Automobiles DS 5 Sport — Tramer Kaydı Düşük

DS Automobiles DS 5 1.2 PureTech Sport

2014 · 155.000 km · Bej

1.200.000 ₺

Mudanya, Bursa · 23 Eylül

2014155.000 kmBej1.200.000 ₺BursaMudanya
Skoda Rapid1.5 dCi Sport2010 Skoda Rapid Sport — Tramer Kaydı Düşük

Skoda Rapid 1.5 dCi Sport

Takasa Uygun

2010 · 287.500 km · Bej

2.580.000 ₺

Mudanya, Bursa · 23 Eylül

2010287.500 kmBej2.580.000 ₺BursaMudanya
Opel Insignia2.0 d Prestige2025 Opel Insignia Prestige — Ekspertiz Raporlu

Opel Insignia 2.0 d Prestige

Fiyatı Düştü

2025 · 11.000 km · Kırmızı

4.030.000 ₺

Mudanya, Bursa · 17 Eylül

202511.000 kmKırmızı4.030.000 ₺BursaMudanya
Volkswagen Jetta1.4 LPG Titanium2013 Volkswagen Jetta Titanium — Ekspertiz Raporlu

Volkswagen Jetta 1.4 LPG Titanium

Ekspertizli

2013 · 262.500 km · Bordo

4.270.000 ₺

Mudanya, Bursa · 14 Eylül

2013262.500 kmBordo4.270.000 ₺BursaMudanya
Ford Mustang1.6 TDI Design2010 Ford Mustang Design — Ekspertiz Raporlu

Ford Mustang 1.6 TDI Design

Ekspertizli

2010 · 167.500 km · Kahverengi

808.000 ₺

Mudanya, Bursa · 06 Eylül

2010167.500 kmKahverengi808.000 ₺BursaMudanya
DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Premium2010 DS Automobiles DS 3 Premium — Masrafsız

DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Premium

Ekspertizli

2010 · 236.500 km · Gri

4.230.000 ₺

Mudanya, Bursa · 01 Eylül

2010236.500 kmGri4.230.000 ₺BursaMudanya
Volkswagen Polo1.8 Hybrid Design2016 Volkswagen Polo Design — Masrafsız

Volkswagen Polo 1.8 Hybrid Design

Ekspertizli

2016 · 104.000 km · Turuncu

2.960.000 ₺

Mudanya, Bursa · 01 Eylül

2016104.000 kmTuruncu2.960.000 ₺BursaMudanya
Peugeot 1061.0 TSI Elite2024 Peugeot 106 Elite — Ekspertiz Raporlu

Peugeot 106 1.0 TSI Elite

Ekspertizli

2024 · 38.500 km · Mavi

1.280.000 ₺

Mudanya, Bursa · 25 Ağustos

202438.500 kmMavi1.280.000 ₺BursaMudanya
Nissan Note1.5 e-Hybrid Design2019 Nissan Note Design — Bakımları Yeni

Nissan Note 1.5 e-Hybrid Design

Takasa Uygun

2019 · 132.000 km · Gri

4.790.000 ₺

Mudanya, Bursa · 23 Ağustos

2019132.000 kmGri4.790.000 ₺BursaMudanya

Bursa Mudanya Otomobil Rehberi

Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Bursa Mudanya genelinde şu anda 15 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 752.000 ₺ ile 4.790.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.960.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Nissan (3), DS Automobiles (2) ve Volkswagen (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Bursa Mudanya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Bursa Mudanya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Nissan (3), DS Automobiles (2), Volkswagen (2) ve Citroën (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Bursa Mudanya otomobil fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 15 ilana göre Bursa Mudanya otomobil fiyatları 752.000 ₺ ile 4.790.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.743.333 ₺.

Bursa Mudanya otomobil ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.