
Bursa Mudanya Otomobil İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Subaru BRZ1.5 e-Hybrid Elite | 2025 Subaru BRZ Elite — Garaj Aracı Subaru BRZ 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2025 · 17.500 km · Mavi 1.200.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Mavi | 1.200.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Citroën C-Elysée1.4 LPG Executive | 2020 Citroën C-Elysée Executive — Az Yakan Citroën C-Elysée 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 100.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2020 | 100.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Rolls-Royce Phantom2.0 TDI Titanium | 2021 Rolls-Royce Phantom Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Phantom 2.0 TDI Titanium Fiyatı Düştü2021 · 71.500 km · Bordo 3.630.000 ₺ | 2021 | 71.500 km | Bordo | 3.630.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Almera1.6 Titanium | 2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.6 Titanium Takasa Uygun2013 · 230.000 km · Lacivert 752.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Lacivert | 752.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Volvo V602.0 TDI Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige — Az Yakan Volvo V60 2.0 TDI Prestige 2017 · 132.000 km · Kırmızı 1.050.000 ₺ | 2017 | 132.000 km | Kırmızı | 1.050.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Turuncu 4.110.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 4.110.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| DS Automobiles DS 51.2 PureTech Sport | 2014 DS Automobiles DS 5 Sport — Tramer Kaydı Düşük DS Automobiles DS 5 1.2 PureTech Sport 2014 · 155.000 km · Bej 1.200.000 ₺ | 2014 | 155.000 km | Bej | 1.200.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Skoda Rapid1.5 dCi Sport | 2010 Skoda Rapid Sport — Tramer Kaydı Düşük Skoda Rapid 1.5 dCi Sport Takasa Uygun2010 · 287.500 km · Bej 2.580.000 ₺ | 2010 | 287.500 km | Bej | 2.580.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Opel Insignia2.0 d Prestige | 2025 Opel Insignia Prestige — Ekspertiz Raporlu Opel Insignia 2.0 d Prestige Fiyatı Düştü2025 · 11.000 km · Kırmızı 4.030.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 4.030.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Volkswagen Jetta1.4 LPG Titanium | 2013 Volkswagen Jetta Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Jetta 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 262.500 km · Bordo 4.270.000 ₺ | 2013 | 262.500 km | Bordo | 4.270.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Mustang1.6 TDI Design | 2010 Ford Mustang Design — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 167.500 km · Kahverengi 808.000 ₺ | 2010 | 167.500 km | Kahverengi | 808.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Premium | 2010 DS Automobiles DS 3 Premium — Masrafsız DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2010 · 236.500 km · Gri 4.230.000 ₺ | 2010 | 236.500 km | Gri | 4.230.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Volkswagen Polo1.8 Hybrid Design | 2016 Volkswagen Polo Design — Masrafsız Volkswagen Polo 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 104.000 km · Turuncu 2.960.000 ₺ | 2016 | 104.000 km | Turuncu | 2.960.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Peugeot 1061.0 TSI Elite | 2024 Peugeot 106 Elite — Ekspertiz Raporlu Peugeot 106 1.0 TSI Elite Ekspertizli2024 · 38.500 km · Mavi 1.280.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Mavi | 1.280.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Note1.5 e-Hybrid Design | 2019 Nissan Note Design — Bakımları Yeni Nissan Note 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Gri 4.790.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Gri | 4.790.000 ₺ | BursaMudanya | ||
Bursa Mudanya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Bursa Mudanya genelinde şu anda 15 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 752.000 ₺ ile 4.790.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.960.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Nissan (3), DS Automobiles (2) ve Volkswagen (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Bursa Mudanya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Bursa Mudanya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Nissan (3), DS Automobiles (2), Volkswagen (2) ve Citroën (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Bursa Mudanya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 15 ilana göre Bursa Mudanya otomobil fiyatları 752.000 ₺ ile 4.790.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.743.333 ₺.
Bursa Mudanya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.














