
Bursa Nilüfer Otomobil İlanları
14 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suzuki Baleno1.5 e-Hybrid Executive | 2020 Suzuki Baleno Executive — İlk Elden Suzuki Baleno 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2020 · 121.000 km · Kahverengi 769.000 ₺ | 2020 | 121.000 km | Kahverengi | 769.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Jaguar XF2.0 d Urban | 2021 Jaguar XF Urban — Tramer Kaydı Düşük Jaguar XF 2.0 d Urban Ekspertizli2021 · 69.500 km · Yeşil 3.390.000 ₺ | 2021 | 69.500 km | Yeşil | 3.390.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Chevrolet Corvette3.0 d Urban | 2018 Chevrolet Corvette Urban — Az Yakan Chevrolet Corvette 3.0 d Urban 2018 · 92.000 km · Mavi 891.000 ₺ | 2018 | 92.000 km | Mavi | 891.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Chevrolet Corvette1.6 LPG Style | 2025 Chevrolet Corvette Style — Bakımları Yeni Chevrolet Corvette 1.6 LPG Style Ekspertizli2025 · 12.500 km · Bej 1.140.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Bej | 1.140.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Subaru Impreza1.6 LPG Comfort | 2010 Subaru Impreza Comfort — Bakımları Yeni Subaru Impreza 1.6 LPG Comfort Bireysel2010 · 272.500 km · Bordo 948.000 ₺ | 2010 | 272.500 km | Bordo | 948.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Subaru WRX1.5 e-Hybrid Urban | 2019 Subaru WRX Urban — Garaj Aracı Subaru WRX 1.5 e-Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 99.000 km · Beyaz 948.000 ₺ | 2019 | 99.000 km | Beyaz | 948.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| BMW 4 Serisi2.0 PHEV Elite | 2011 BMW 4 Serisi Elite — Masrafsız BMW 4 Serisi 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2011 · 290.000 km · Siyah 4.850.000 ₺ | 2011 | 290.000 km | Siyah | 4.850.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mazda MX-51.4 LPG Sport | 2011 Mazda MX-5 Sport — Değişensiz Mazda MX-5 1.4 LPG Sport Fiyatı Düştü2011 · 204.500 km · Yeşil 1.290.000 ₺ | 2011 | 204.500 km | Yeşil | 1.290.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Nissan 370Z1.4 LPG Comfort | 2012 Nissan 370Z Comfort — Ekspertiz Raporlu Nissan 370Z 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2012 · 200.000 km · Siyah 5.160.000 ₺ | 2012 | 200.000 km | Siyah | 5.160.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Opel Ascona1.6 LPG Elite | 2019 Opel Ascona Elite — Az Yakan Opel Ascona 1.6 LPG Elite Ekspertizli2019 · 99.500 km · Mavi 4.190.000 ₺ | 2019 | 99.500 km | Mavi | 4.190.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Hyundai i101.8 Hybrid Urban | 2017 Hyundai i10 Urban — Ekspertiz Raporlu Hyundai i10 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 155.000 km · Yeşil 3.580.000 ₺ | 2017 | 155.000 km | Yeşil | 3.580.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mazda Mazda 61.6 Comfort | 2010 Mazda Mazda 6 Comfort — Masrafsız Mazda Mazda 6 1.6 Comfort Ekspertizli2010 · 168.500 km · Turuncu 2.580.000 ₺ | 2010 | 168.500 km | Turuncu | 2.580.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.8 Hybrid Titanium | 2017 Mercedes-Benz E Serisi Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz E Serisi 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2017 · 95.500 km · Sarı 4.210.000 ₺ | 2017 | 95.500 km | Sarı | 4.210.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mitsubishi Lancer1.2 PureTech Urban | 2017 Mitsubishi Lancer Urban — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Lancer 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2017 · 163.000 km · Bej 761.000 ₺ | 2017 | 163.000 km | Bej | 761.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
Bursa Nilüfer Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Bursa Nilüfer genelinde şu anda 14 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 761.000 ₺ ile 5.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.935.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Chevrolet (2), Mazda (2) ve Subaru (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Bursa Nilüfer Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Bursa Nilüfer otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Chevrolet (2), Mazda (2), Subaru (2) ve BMW (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Bursa Nilüfer otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 14 ilana göre Bursa Nilüfer otomobil fiyatları 761.000 ₺ ile 5.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.479.071 ₺.
Bursa Nilüfer otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.













