
Hatay Otomobil İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tesla Model 3Uzun Menzil Style | 2011 Tesla Model 3 Style — Değişensiz Tesla Model 3 Uzun Menzil Style 2011 · 141.500 km · Sarı 1.580.000 ₺ | 2011 | 141.500 km | Sarı | 1.580.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Fiat Panda2.0 PHEV Premium | 2024 Fiat Panda Premium — İlk Elden Fiat Panda 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2024 · 23.000 km · Bej 776.000 ₺ | 2024 | 23.000 km | Bej | 776.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Mazda MX-52.0 PHEV Style | 2025 Mazda MX-5 Style — Değişensiz Mazda MX-5 2.0 PHEV Style Ekspertizli2025 · 20.500 km · Gri 803.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gri | 803.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Nissan GT-R1.2 PureTech Elite | 2017 Nissan GT-R Elite — Masrafsız Nissan GT-R 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2017 · 122.500 km · Bordo 2.670.000 ₺ | 2017 | 122.500 km | Bordo | 2.670.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Volvo V401.0 TSI Style | 2012 Volvo V40 Style — Masrafsız Volvo V40 1.0 TSI Style Hızlı Satış2012 · 136.500 km · Bej 2.520.000 ₺ | 2012 | 136.500 km | Bej | 2.520.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Citroën Saxo1.4 LPG Design | 2016 Citroën Saxo Design — Az Yakan Citroën Saxo 1.4 LPG Design Takasa Uygun2016 · 91.500 km · Kırmızı 1.280.000 ₺ | 2016 | 91.500 km | Kırmızı | 1.280.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Nissan Almera1.2 PureTech Sport | 2019 Nissan Almera Sport — Değişensiz Nissan Almera 1.2 PureTech Sport Takasa Uygun2019 · 141.500 km · Sarı 2.670.000 ₺ | 2019 | 141.500 km | Sarı | 2.670.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Porsche 7181.5 dCi Titanium | 2011 Porsche 718 Titanium — Değişensiz Porsche 718 1.5 dCi Titanium Takasa Uygun2011 · 180.500 km · Siyah 4.860.000 ₺ | 2011 | 180.500 km | Siyah | 4.860.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Mercedes-Benz C Serisi1.0 TSI Prestige | 2017 Mercedes-Benz C Serisi Prestige — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 1.0 TSI Prestige Fiyatı Düştü2017 · 117.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 117.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Volvo S902.5 Hybrid Urban | 2022 Volvo S90 Urban — Bakımları Yeni Volvo S90 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 54.500 km · Gri 1.790.000 ₺ | 2022 | 54.500 km | Gri | 1.790.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Volkswagen Beetle1.5 e-Hybrid Style | 2017 Volkswagen Beetle Style — Değişensiz Volkswagen Beetle 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2017 · 111.000 km · Turuncu 2.950.000 ₺ | 2017 | 111.000 km | Turuncu | 2.950.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Fiat Punto1.0 TSI Titanium | 2022 Fiat Punto Titanium — Bakımları Yeni Fiat Punto 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2022 · 39.000 km · Yeşil 2.970.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Yeşil | 2.970.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Chevrolet Spark2.0 PHEV Prestige | 2011 Chevrolet Spark Prestige — Masrafsız Chevrolet Spark 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2011 · 304.000 km · Siyah 1.750.000 ₺ | 2011 | 304.000 km | Siyah | 1.750.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Citroën C51.6 LPG Titanium | 2014 Citroën C5 Titanium — Garaj Aracı Citroën C5 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2014 · 148.500 km · Lacivert 5.420.000 ₺ | 2014 | 148.500 km | Lacivert | 5.420.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Chevrolet Camaro2.0 d Executive | 2023 Chevrolet Camaro Executive — Garaj Aracı Chevrolet Camaro 2.0 d Executive Ekspertizli2023 · 59.500 km · Mavi 933.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Mavi | 933.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
Hatay Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Hatay genelinde şu anda 44 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 652.000 ₺ ile 6.350.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.690.000 ₺. En çok ilan Reyhanlı (10), İskenderun (9) ve Antakya (8) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Hyundai (4), Audi (3) ve Chevrolet (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Hatay Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Hatay otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Reyhanlı ilçesinde (10 ilan). Ardından İskenderun (9) ve Antakya (8) geliyor.
Hatay otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Hyundai (4), Audi (3), Chevrolet (3) ve Mercedes-Benz (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Hatay otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 44 ilana göre Hatay otomobil fiyatları 652.000 ₺ ile 6.350.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.262.455 ₺.
Hatay otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.














