
İstanbul Ümraniye Otomobil İlanları
16 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Siena1.6 LPG Style | 2025 Fiat Siena Style — Değişensiz Fiat Siena 1.6 LPG Style Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bordo 993.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bordo | 993.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Volkswagen Bora1.6 LPG Titanium | 2015 Volkswagen Bora Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Bora 1.6 LPG Titanium 2015 · 106.500 km · Gri 3.280.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 3.280.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Jaguar XJ1.0 TSI Comfort | 2022 Jaguar XJ Comfort — Ekspertiz Raporlu Jaguar XJ 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2022 · 75.000 km · Gümüş 1.420.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Gümüş | 1.420.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Mercedes-Benz SLK1.8 Hybrid Style | 2025 Mercedes-Benz SLK Style — Garaj Aracı Mercedes-Benz SLK 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2025 · 16.000 km · Bej 2.430.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Bej | 2.430.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Renault Zoe1.6 TDI Urban | 2023 Renault Zoe Urban — Garaj Aracı Renault Zoe 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2023 · 39.500 km · Gümüş 4.600.000 ₺ | 2023 | 39.500 km | Gümüş | 4.600.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Rolls-Royce Spectre2.5 Hybrid Design | 2020 Rolls-Royce Spectre Design — Ekspertiz Raporlu Rolls-Royce Spectre 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2020 · 54.500 km · Siyah 731.000 ₺ | 2020 | 54.500 km | Siyah | 731.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Chevrolet Lacetti1.2 PureTech Sport | 2011 Chevrolet Lacetti Sport — Değişensiz Chevrolet Lacetti 1.2 PureTech Sport 2011 · 234.500 km · Yeşil 4.370.000 ₺ | 2011 | 234.500 km | Yeşil | 4.370.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Lamborghini Huracan2.0 PHEV Style | 2025 Lamborghini Huracan Style — Bakımları Yeni Lamborghini Huracan 2.0 PHEV Style Ekspertizli2025 · 13.500 km · Sarı 2.000.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Sarı | 2.000.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Hyundai Elantra1.6 Elite | 2019 Hyundai Elantra Elite — Az Yakan Hyundai Elantra 1.6 Elite Takasa Uygun2019 · 64.000 km · Siyah 3.700.000 ₺ | 2019 | 64.000 km | Siyah | 3.700.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Renault Zoe1.8 Hybrid Style | 2019 Renault Zoe Style — Tramer Kaydı Düşük Renault Zoe 1.8 Hybrid Style 2019 · 90.000 km · Sarı 5.290.000 ₺ | 2019 | 90.000 km | Sarı | 5.290.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Volvo S602.0 TDI Comfort | 2013 Volvo S60 Comfort — Az Yakan Volvo S60 2.0 TDI Comfort Takasa Uygun2013 · 253.500 km · Kahverengi 5.270.000 ₺ | 2013 | 253.500 km | Kahverengi | 5.270.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Peugeot 3061.5 e-Hybrid Comfort | 2016 Peugeot 306 Comfort — Değişensiz Peugeot 306 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2016 · 181.000 km · Gümüş 2.620.000 ₺ | 2016 | 181.000 km | Gümüş | 2.620.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Peugeot 3011.6 Elite | 2019 Peugeot 301 Elite — Az Yakan Peugeot 301 1.6 Elite Hızlı Satış2019 · 85.000 km · Kahverengi 1.310.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Kahverengi | 1.310.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Audi e-tron GT1.4 LPG Design | 2025 Audi e-tron GT Design — Değişensiz Audi e-tron GT 1.4 LPG Design Ekspertizli2025 · 20.000 km · Mavi 1.820.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Mavi | 1.820.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| BMW 3 Serisi1.2 PureTech Elite | 2010 BMW 3 Serisi Elite — Az Yakan BMW 3 Serisi 1.2 PureTech Elite 2010 · 297.500 km · Bej 1.080.000 ₺ | 2010 | 297.500 km | Bej | 1.080.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 LPG Comfort | 2020 Rolls-Royce Phantom Comfort — Masrafsız Rolls-Royce Phantom 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 120.500 km · Kahverengi 752.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Kahverengi | 752.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
İstanbul Ümraniye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
İstanbul Ümraniye genelinde şu anda 16 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 731.000 ₺ ile 5.290.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.215.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Peugeot (2), Renault (2) ve Rolls-Royce (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %88.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
İstanbul Ümraniye Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
İstanbul Ümraniye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Peugeot (2), Renault (2), Rolls-Royce (2) ve Audi (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
İstanbul Ümraniye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 16 ilana göre İstanbul Ümraniye otomobil fiyatları 731.000 ₺ ile 5.290.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.604.125 ₺.
İstanbul Ümraniye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.















