
Mersin Akdeniz Otomobil İlanları
10 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari California1.4 LPG Elite | 2010 Ferrari California Elite — Az Yakan Ferrari California 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2010 · 323.500 km · Sarı 3.830.000 ₺ | 2010 | 323.500 km | Sarı | 3.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Mitsubishi Space Star1.5 e-Hybrid Executive | 2025 Mitsubishi Space Star Executive — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Space Star 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2025 · 11.000 km · Bordo 2.390.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bordo | 2.390.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Prestige | 2025 Renault Taliant Prestige — Değişensiz Renault Taliant 1.8 Hybrid Prestige 2025 · 14.500 km · Turuncu 715.000 ₺ | 2025 | 14.500 km | Turuncu | 715.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Audi A51.6 TDI Design | 2011 Audi A5 Design — Az Yakan Audi A5 1.6 TDI Design 2011 · 304.500 km · Lacivert 1.500.000 ₺ | 2011 | 304.500 km | Lacivert | 1.500.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Citroën C4 X1.6 LPG Prestige | 2022 Citroën C4 X Prestige — İlk Elden Citroën C4 X 1.6 LPG Prestige 2022 · 74.500 km · Bordo 1.920.000 ₺ | 2022 | 74.500 km | Bordo | 1.920.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Escort1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Ford Escort Premium — Garaj Aracı Ford Escort 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 207.500 km · Gri 1.900.000 ₺ | 2016 | 207.500 km | Gri | 1.900.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Seat Cordoba1.2 PureTech Sport | 2018 Seat Cordoba Sport · Akdeniz — Değişensiz Seat Cordoba 1.2 PureTech Sport 2018 · 137.000 km · Lacivert 2.370.000 ₺ | 2018 | 137.000 km | Lacivert | 2.370.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Fusion2.0 d Premium | 2022 Ford Fusion Premium — Ekspertiz Raporlu Ford Fusion 2.0 d Premium Ekspertizli2022 · 83.000 km · Turuncu 5.830.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Turuncu | 5.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Honda Accord2.5 Hybrid Urban | 2019 Honda Accord Urban — Değişensiz Honda Accord 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 115.000 km · Bej 3.170.000 ₺ | 2019 | 115.000 km | Bej | 3.170.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Maserati GranTurismo1.6 LPG Executive | 2013 Maserati GranTurismo Executive — Az Yakan Maserati GranTurismo 1.6 LPG Executive Ekspertizli2013 · 142.500 km · Gri 814.000 ₺ | 2013 | 142.500 km | Gri | 814.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
Mersin Akdeniz Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin Akdeniz genelinde şu anda 10 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 715.000 ₺ ile 5.830.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.145.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (2), Audi (1) ve Citroën (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Akdeniz Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin Akdeniz otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (2), Audi (1), Citroën (1) ve Ferrari (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin Akdeniz otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 10 ilana göre Mersin Akdeniz otomobil fiyatları 715.000 ₺ ile 5.830.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.443.900 ₺.
Mersin Akdeniz otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.









