Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 4881.4 LPG Comfort | 2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz Ferrari 488 1.4 LPG Comfort 2018 · 104.000 km · Sarı 721.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Sarı | 721.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Hyundai Sonata1.4 TSI Comfort | 2020 Hyundai Sonata Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Sonata 1.4 TSI Comfort 2020 · 55.500 km · Beyaz 5.280.000 ₺ | 2020 | 55.500 km | Beyaz | 5.280.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Jaguar XF1.6 TDI Style | 2016 Jaguar XF Style — İlk Elden Jaguar XF 1.6 TDI Style Ekspertizli2016 · 139.000 km · Beyaz 1.900.000 ₺ | 2016 | 139.000 km | Beyaz | 1.900.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mercedes-Benz EQB2.0 d Executive | 2015 Mercedes-Benz EQB Executive — İlk Elden Mercedes-Benz EQB 2.0 d Executive Hızlı Satış2015 · 165.500 km · Kahverengi 4.140.000 ₺ | 2015 | 165.500 km | Kahverengi | 4.140.000 ₺ | OrduKumru | ||
| — | Satılık Ticari Tekne · Osmangazi — 2017 Model, 18 mBireysel 2017 25.000.000 ₺ | 2017 | — | — | 25.000.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Peugeot Expert1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Peugeot Expert Comfort — Az Yakan Peugeot Expert 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 110.500 km · Gümüş 1.170.000 ₺ | 2017 | 110.500 km | Gümüş | 1.170.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Kia Cerato1.0 TSI Sport | 2014 Kia Cerato Sport — Az Yakan Kia Cerato 1.0 TSI Sport Ekspertizli2014 · 127.000 km · Yeşil 712.000 ₺ | 2014 | 127.000 km | Yeşil | 712.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Mercedes-Benz SLK1.8 Hybrid Style | 2025 Mercedes-Benz SLK Style — Garaj Aracı Mercedes-Benz SLK 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2025 · 16.000 km · Bej 2.430.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Bej | 2.430.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Seat Ateca2.5 Hybrid Prestige | 2016 Seat Ateca Prestige — Ekspertiz Raporlu Seat Ateca 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2016 · 174.000 km · Yeşil 1.440.000 ₺ | 2016 | 174.000 km | Yeşil | 1.440.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Ford Tourneo Custom2.5 Hybrid Sport | 2020 Ford Tourneo Custom Sport — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Custom 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2020 · 96.500 km · Gri 3.180.000 ₺ | 2020 | 96.500 km | Gri | 3.180.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Fiat Panda2.0 PHEV Premium | 2024 Fiat Panda Premium — İlk Elden Fiat Panda 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2024 · 23.000 km · Bej 776.000 ₺ | 2024 | 23.000 km | Bej | 776.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Chery Tiggo 71.6 LPG Sport | 2012 Chery Tiggo 7 Sport — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 1.6 LPG Sport Ekspertizli2012 · 229.000 km · Bej 1.220.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Bej | 1.220.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Bajaje-7 | 2022 Bajaj · Erdemli — İlk Elden Bajaj e-7 Hızlı Satış2022 · 17.000 km · Bej 108.000 ₺ | 2022 | 17.000 km | Bej | 108.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Fiat Grande Punto3.0 d Premium | 2010 Fiat Grande Punto Premium — Tramer Kaydı Düşük Fiat Grande Punto 3.0 d Premium Bireysel2010 · 184.500 km · Gri 659.000 ₺ | 2010 | 184.500 km | Gri | 659.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Toyota Supra2.0 PHEV Elite | 2012 Toyota Supra Elite — Değişensiz Toyota Supra 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2012 · 267.500 km · Turuncu 2.750.000 ₺ | 2012 | 267.500 km | Turuncu | 2.750.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 LPG Titanium | 2014 Mercedes-Benz GLA Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz GLA 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2014 · 205.000 km · Kahverengi 1.240.000 ₺ | 2014 | 205.000 km | Kahverengi | 1.240.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Ferrari Roma1.6 Design | 2014 Ferrari Roma Design — İlk Elden Ferrari Roma 1.6 Design Ekspertizli2014 · 148.000 km · Mavi 966.000 ₺ | 2014 | 148.000 km | Mavi | 966.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Mitsubishi Space Star1.5 e-Hybrid Executive | 2025 Mitsubishi Space Star Executive — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Space Star 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2025 · 11.000 km · Bordo 2.390.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bordo | 2.390.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| BMW1000 Classic | 2015 BMW — Tramer Kaydı Düşük BMW 1000 Classic 2015 · 69.000 km · Lacivert 1.030.000 ₺ | 2015 | 69.000 km | Lacivert | 1.030.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Skoda Scala1.8 Hybrid Comfort | 2016 Skoda Scala Comfort — Az Yakan Skoda Scala 1.8 Hybrid Comfort Hızlı Satış2016 · 122.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Fiat Fullback1.5 e-Hybrid Comfort | 2018 Fiat Fullback Comfort — İlk Elden Fiat Fullback 1.5 e-Hybrid Comfort 2018 · 141.000 km · Siyah 4.460.000 ₺ | 2018 | 141.000 km | Siyah | 4.460.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.4 TSI Design | 2023 KGM (SsangYong) Tivoli Design — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Tivoli 1.4 TSI Design Hızlı Satış2023 · 29.000 km · Siyah 4.580.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Siyah | 4.580.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Citroën C4 X2.0 Turbo Executive | 2010 Citroën C4 X Executive — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 X 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2010 · 300.000 km · Lacivert 1.410.000 ₺ | 2010 | 300.000 km | Lacivert | 1.410.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Opel Corsa2.0 TDI Executive | 2015 Opel Corsa Executive — Bakımları Yeni Opel Corsa 2.0 TDI Executive Bireysel2015 · 119.500 km · Siyah 1.220.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Siyah | 1.220.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























