İçeriğe geç

Vasıta İlanları

2.558 ilan bulundu

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
MINI Cooper3.0 d Sport2013 MINI Cooper Sport — Değişensiz

MINI Cooper 3.0 d Sport

Takasa Uygun

2013 · 132.500 km · Mavi

1.830.000 ₺

Battalgazi, Malatya · 01 Ekim

2013132.500 kmMavi1.830.000 ₺MalatyaBattalgazi
TeslaStandart Menzil Sport2016 Tesla Sport — Ekspertiz Raporlu

Tesla Standart Menzil Sport

Ekspertizli

2016 · 155.000 km · Gri

3.870.000 ₺

Elbistan, Kahramanmaraş · 01 Ekim

2016155.000 kmGri3.870.000 ₺KahramanmaraşElbistan
Citroën C-Elysée1.2 PureTech Style2013 Citroën C-Elysée Style — Ekspertiz Raporlu

Citroën C-Elysée 1.2 PureTech Style

Ekspertizli

2013 · 156.000 km · Siyah

4.210.000 ₺

Sincan, Ankara · 01 Ekim

2013156.000 kmSiyah4.210.000 ₺AnkaraSincan
BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden

BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort

Ekspertizli

2024 · 21.500 km · Bordo

6.050.000 ₺

Perşembe, Ordu · 01 Ekim

202421.500 kmBordo6.050.000 ₺OrduPerşembe
Volkswagen Multivan1.5 dCi Elite2015 Volkswagen Multivan Elite — İlk Elden

Volkswagen Multivan 1.5 dCi Elite

Takasa Uygun

2015 · 117.500 km · Yeşil

1.690.000 ₺

Hendek, Sakarya · 01 Ekim

2015117.500 kmYeşil1.690.000 ₺SakaryaHendek
Renault Taliant1.6 LPG Elite2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük

Renault Taliant 1.6 LPG Elite

Ekspertizli

2021 · 52.000 km · Bordo

843.000 ₺

Antakya, Hatay · 01 Ekim

202152.000 kmBordo843.000 ₺HatayAntakya
Fiat 500X2.0 PHEV Sport2019 Fiat 500X Sport — Bakımları Yeni

Fiat 500X 2.0 PHEV Sport

Ekspertizli

2019 · 87.500 km · Mavi

3.580.000 ₺

Haliliye, Şanlıurfa · 01 Ekim

201987.500 kmMavi3.580.000 ₺ŞanlıurfaHaliliye
Renault R 191.6 TDI Executive2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu

Renault R 19 1.6 TDI Executive

Fiyatı Düştü

2018 · 75.500 km · Turuncu

4.710.000 ₺

Muratpaşa, Antalya · 01 Ekim

201875.500 kmTuruncu4.710.000 ₺AntalyaMuratpaşa
Land Rover Range Rover Velar1.8 Hybrid Prestige2012 Land Rover Range Rover Velar Prestige — İlk Elden

Land Rover Range Rover Velar 1.8 Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2012 · 240.500 km · Gri

7.350.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 01 Ekim

2012240.500 kmGri7.350.000 ₺AnkaraYenimahalle
Toyota C-HR1.6 LPG Prestige2022 Toyota C-HR Prestige — Bakımları Yeni

Toyota C-HR 1.6 LPG Prestige

2022 · 72.500 km · Sarı

1.520.000 ₺

Canik, Samsun · 01 Ekim

202272.500 kmSarı1.520.000 ₺SamsunCanik
Renault Talisman2.0 PHEV Style2022 Renault Talisman Style — Az Yakan

Renault Talisman 2.0 PHEV Style

Ekspertizli

2022 · 82.000 km · Gümüş

2.030.000 ₺

Altınordu, Ordu · 01 Ekim

202282.000 kmGümüş2.030.000 ₺OrduAltınordu
Volkswagen Polo1.0 TSI Titanium2011 Volkswagen Polo Titanium — Bakımları Yeni

Volkswagen Polo 1.0 TSI Titanium

Takasa Uygun

2011 · 185.000 km · Kahverengi

1.060.000 ₺

Akşehir, Konya · 01 Ekim

2011185.000 kmKahverengi1.060.000 ₺KonyaAkşehir
Ford Transit Connect1.8 Hybrid Executive2014 Ford Transit Connect Executive — Masrafsız

Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Executive

Hızlı Satış

2014 · 185.000 km · Gümüş

2.280.000 ₺

Oğuzeli, Gaziantep · 01 Ekim

2014185.000 kmGümüş2.280.000 ₺GaziantepOğuzeli
Lexus ES1.6 LPG Sport2022 Lexus ES Sport — Masrafsız

Lexus ES 1.6 LPG Sport

2022 · 57.000 km · Yeşil

4.550.000 ₺

Kozan, Adana · 01 Ekim

202257.000 kmYeşil4.550.000 ₺AdanaKozan
Mercedes-Benz G Serisi2.0 PHEV Comfort2022 Mercedes-Benz G Serisi Comfort — Masrafsız

Mercedes-Benz G Serisi 2.0 PHEV Comfort

Ekspertizli

2022 · 74.000 km · Bordo

3.190.000 ₺

Alanya, Antalya · 01 Ekim

202274.000 kmBordo3.190.000 ₺AntalyaAlanya
BMW X61.8 Hybrid Executive2018 BMW X6 Executive — Az Yakan

BMW X6 1.8 Hybrid Executive

Fiyatı Düştü

2018 · 163.000 km · Kırmızı

4.120.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 01 Ekim

2018163.000 kmKırmızı4.120.000 ₺ManisaŞehzadeler
Hyundai Santa Fe2.0 Turbo Prestige2011 Hyundai Santa Fe Prestige — Ekspertiz Raporlu

Hyundai Santa Fe 2.0 Turbo Prestige

Ekspertizli

2011 · 149.000 km · Siyah

2.820.000 ₺

Gemlik, Bursa · 01 Ekim

2011149.000 kmSiyah2.820.000 ₺BursaGemlik
Ford Escort1.6 LPG Sport2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı

Ford Escort 1.6 LPG Sport

2017 · 131.000 km · Bordo

6.490.000 ₺

İnegöl, Bursa · 30 Eylül

2017131.000 kmBordo6.490.000 ₺Bursaİnegöl
Standart Menzil Elite2017 Diğer Markalar Elite — Tramer Kaydı Düşük

Standart Menzil Elite

Ekspertizli

2017 · 168.500 km · Gri

4.340.000 ₺

Siverek, Şanlıurfa · 30 Eylül

2017168.500 kmGri4.340.000 ₺ŞanlıurfaSiverek
Kymco250 Touring2012 Kymco — Masrafsız

Kymco 250 Touring

2012 · 81.000 km · Gri

629.000 ₺

Bayraklı, İzmir · 30 Eylül

201281.000 kmGri629.000 ₺İzmirBayraklı
Ford Mondeo1.4 LPG Executive2016 Ford Mondeo Executive — Bakımları Yeni

Ford Mondeo 1.4 LPG Executive

Ekspertizli

2016 · 128.000 km · Kahverengi

3.640.000 ₺

Mazıdağı, Mardin · 30 Eylül

2016128.000 kmKahverengi3.640.000 ₺MardinMazıdağı
Hyundai i201.5 dCi Urban2020 Hyundai i20 Urban — Değişensiz

Hyundai i20 1.5 dCi Urban

Takasa Uygun

2020 · 115.000 km · Bordo

1.060.000 ₺

Marmaris, Muğla · 30 Eylül

2020115.000 kmBordo1.060.000 ₺MuğlaMarmaris
Opel Zafira2.0 TDI Style2020 Opel Zafira Style — İlk Elden

Opel Zafira 2.0 TDI Style

Ekspertizli

2020 · 80.500 km · Kahverengi

1.160.000 ₺

Eyyübiye, Şanlıurfa · 30 Eylül

202080.500 kmKahverengi1.160.000 ₺ŞanlıurfaEyyübiye
Uzun Menzil Prestige2020 Diğer Markalar Prestige — Tramer Kaydı Düşük

Uzun Menzil Prestige

Takasa Uygun

2020 · 123.000 km · Mavi

1.420.000 ₺

Sivrihisar, Eskişehir · 30 Eylül

2020123.000 kmMavi1.420.000 ₺EskişehirSivrihisar

Türkiye Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.

Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.

Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.