Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MINI Cooper3.0 d Sport | 2013 MINI Cooper Sport — Değişensiz MINI Cooper 3.0 d Sport Takasa Uygun2013 · 132.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2013 | 132.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| TeslaStandart Menzil Sport | 2016 Tesla Sport — Ekspertiz Raporlu Tesla Standart Menzil Sport Ekspertizli2016 · 155.000 km · Gri 3.870.000 ₺ | 2016 | 155.000 km | Gri | 3.870.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Citroën C-Elysée1.2 PureTech Style | 2013 Citroën C-Elysée Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C-Elysée 1.2 PureTech Style Ekspertizli2013 · 156.000 km · Siyah 4.210.000 ₺ | 2013 | 156.000 km | Siyah | 4.210.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 21.500 km · Bordo 6.050.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Bordo | 6.050.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Volkswagen Multivan1.5 dCi Elite | 2015 Volkswagen Multivan Elite — İlk Elden Volkswagen Multivan 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Yeşil 1.690.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Yeşil | 1.690.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Elite | 2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.6 LPG Elite Ekspertizli2021 · 52.000 km · Bordo 843.000 ₺ | 2021 | 52.000 km | Bordo | 843.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Fiat 500X2.0 PHEV Sport | 2019 Fiat 500X Sport — Bakımları Yeni Fiat 500X 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2019 · 87.500 km · Mavi 3.580.000 ₺ | 2019 | 87.500 km | Mavi | 3.580.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.8 Hybrid Prestige | 2012 Land Rover Range Rover Velar Prestige — İlk Elden Land Rover Range Rover Velar 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2012 · 240.500 km · Gri 7.350.000 ₺ | 2012 | 240.500 km | Gri | 7.350.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Toyota C-HR1.6 LPG Prestige | 2022 Toyota C-HR Prestige — Bakımları Yeni Toyota C-HR 1.6 LPG Prestige 2022 · 72.500 km · Sarı 1.520.000 ₺ | 2022 | 72.500 km | Sarı | 1.520.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Style | 2022 Renault Talisman Style — Az Yakan Renault Talisman 2.0 PHEV Style Ekspertizli2022 · 82.000 km · Gümüş 2.030.000 ₺ | 2022 | 82.000 km | Gümüş | 2.030.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Volkswagen Polo1.0 TSI Titanium | 2011 Volkswagen Polo Titanium — Bakımları Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI Titanium Takasa Uygun2011 · 185.000 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2011 | 185.000 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Ford Transit Connect1.8 Hybrid Executive | 2014 Ford Transit Connect Executive — Masrafsız Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Executive Hızlı Satış2014 · 185.000 km · Gümüş 2.280.000 ₺ | 2014 | 185.000 km | Gümüş | 2.280.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Lexus ES1.6 LPG Sport | 2022 Lexus ES Sport — Masrafsız Lexus ES 1.6 LPG Sport 2022 · 57.000 km · Yeşil 4.550.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Yeşil | 4.550.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Mercedes-Benz G Serisi2.0 PHEV Comfort | 2022 Mercedes-Benz G Serisi Comfort — Masrafsız Mercedes-Benz G Serisi 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2022 · 74.000 km · Bordo 3.190.000 ₺ | 2022 | 74.000 km | Bordo | 3.190.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| BMW X61.8 Hybrid Executive | 2018 BMW X6 Executive — Az Yakan BMW X6 1.8 Hybrid Executive Fiyatı Düştü2018 · 163.000 km · Kırmızı 4.120.000 ₺ | 2018 | 163.000 km | Kırmızı | 4.120.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Santa Fe2.0 Turbo Prestige | 2011 Hyundai Santa Fe Prestige — Ekspertiz Raporlu Hyundai Santa Fe 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2011 · 149.000 km · Siyah 2.820.000 ₺ | 2011 | 149.000 km | Siyah | 2.820.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Standart Menzil Elite | 2017 Diğer Markalar Elite — Tramer Kaydı Düşük Standart Menzil Elite Ekspertizli2017 · 168.500 km · Gri 4.340.000 ₺ | 2017 | 168.500 km | Gri | 4.340.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Kymco250 Touring | 2012 Kymco — Masrafsız Kymco 250 Touring 2012 · 81.000 km · Gri 629.000 ₺ | 2012 | 81.000 km | Gri | 629.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Ford Mondeo1.4 LPG Executive | 2016 Ford Mondeo Executive — Bakımları Yeni Ford Mondeo 1.4 LPG Executive Ekspertizli2016 · 128.000 km · Kahverengi 3.640.000 ₺ | 2016 | 128.000 km | Kahverengi | 3.640.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Hyundai i201.5 dCi Urban | 2020 Hyundai i20 Urban — Değişensiz Hyundai i20 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2020 · 115.000 km · Bordo 1.060.000 ₺ | 2020 | 115.000 km | Bordo | 1.060.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Opel Zafira2.0 TDI Style | 2020 Opel Zafira Style — İlk Elden Opel Zafira 2.0 TDI Style Ekspertizli2020 · 80.500 km · Kahverengi 1.160.000 ₺ | 2020 | 80.500 km | Kahverengi | 1.160.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Uzun Menzil Prestige | 2020 Diğer Markalar Prestige — Tramer Kaydı Düşük Uzun Menzil Prestige Takasa Uygun2020 · 123.000 km · Mavi 1.420.000 ₺ | 2020 | 123.000 km | Mavi | 1.420.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























