Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo XC601.6 LPG Titanium | 2023 Volvo XC60 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volvo XC60 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2023 · 38.000 km · Gümüş 2.950.000 ₺ | 2023 | 38.000 km | Gümüş | 2.950.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Nissan Almera1.6 Titanium | 2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.6 Titanium Takasa Uygun2013 · 230.000 km · Lacivert 752.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Lacivert | 752.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Toyota Camry2.5 Hybrid Passion | 2019 Toyota Camry 2.5 Hybrid Passion — Az Yakan, Sorunsuz Toyota Camry 2.5 Hybrid Passion Fiyatı Düştü2019 · 96.000 km · Gri 1.685.000 ₺ | 2019 | 96.000 km | Gri | 1.685.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Fiat Albea1.4 LPG Urban | 2021 Fiat Albea Urban — Az Yakan Fiat Albea 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2021 · 73.000 km · Beyaz 2.280.000 ₺ | 2021 | 73.000 km | Beyaz | 2.280.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Maserati MC201.6 Design | 2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı Maserati MC20 1.6 Design Ekspertizli2012 · 218.000 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2012 | 218.000 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Lamborghini Aventador2.0 d Elite | 2018 Lamborghini Aventador Elite — İlk Elden Lamborghini Aventador 2.0 d Elite Ekspertizli2018 · 126.500 km · Gri 2.500.000 ₺ | 2018 | 126.500 km | Gri | 2.500.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Nissan Ariya1.6 TDI Urban | 2016 Nissan Ariya Urban — Masrafsız Nissan Ariya 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2016 · 122.000 km · Bordo 3.850.000 ₺ | 2016 | 122.000 km | Bordo | 3.850.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Porsche Cayenne2.0 PHEV Urban | 2016 Porsche Cayenne Urban — Tramer Kaydı Düşük Porsche Cayenne 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2016 · 163.000 km · Beyaz 1.830.000 ₺ | 2016 | 163.000 km | Beyaz | 1.830.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Fiat Palio1.6 TDI Elite | 2010 Fiat Palio Elite — Bakımları Yeni Fiat Palio 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 190.000 km · Mavi 1.910.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Mavi | 1.910.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| KGM (SsangYong) Korando1.8 Hybrid Executive | 2022 KGM (SsangYong) Korando Executive — Az Yakan KGM (SsangYong) Korando 1.8 Hybrid Executive 2022 · 51.500 km · Kahverengi 7.280.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Kahverengi | 7.280.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan · Siverek — 2023 Model, Yarı OtomatikBireysel 2023 4.080 ₺ | 2023 | — | — | 4.080 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Aston Martin DB121.2 PureTech Urban | 2024 Aston Martin DB12 Urban — Az Yakan Aston Martin DB12 1.2 PureTech Urban Bireysel2024 · 24.500 km · Bej 4.910.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Bej | 4.910.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Mercedes-Benz SLK2.0 Turbo Prestige | 2012 Mercedes-Benz SLK Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz SLK 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2012 · 263.000 km · Gümüş 955.000 ₺ | 2012 | 263.000 km | Gümüş | 955.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Toyota Prius1.6 LPG Premium | 2023 Toyota Prius Premium — Tramer Kaydı Düşük Toyota Prius 1.6 LPG Premium Ekspertizli2023 · 35.000 km · Lacivert 3.410.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Lacivert | 3.410.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Chery Tiggo 81.8 Hybrid Elite | 2016 Chery Tiggo 8 Elite — Garaj Aracı Chery Tiggo 8 1.8 Hybrid Elite 2016 · 191.000 km · Gri 6.310.000 ₺ | 2016 | 191.000 km | Gri | 6.310.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Renault Kangoo1.6 Style | 2021 Renault Kangoo Style — Masrafsız Renault Kangoo 1.6 Style Ekspertizli2021 · 87.500 km · Gri 3.510.000 ₺ | 2021 | 87.500 km | Gri | 3.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Audi Q81.6 TDI Titanium | 2016 Audi Q8 Titanium — Ekspertiz Raporlu Audi Q8 1.6 TDI Titanium Takasa Uygun2016 · 153.500 km · Beyaz 8.120.000 ₺ | 2016 | 153.500 km | Beyaz | 8.120.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Toyota RAV41.4 LPG Titanium | 2017 Toyota RAV4 Titanium — Değişensiz Toyota RAV4 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2017 · 140.500 km · Yeşil 4.140.000 ₺ | 2017 | 140.500 km | Yeşil | 4.140.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Mondial1000 Sport | 2017 Mondial — İlk Elden Mondial 1000 Sport 2017 · 34.000 km · Turuncu 86.700 ₺ | 2017 | 34.000 km | Turuncu | 86.700 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Audi TT1.8 Hybrid Elite | 2015 Audi TT Elite — Masrafsız Audi TT 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2015 · 219.000 km · Bej 2.640.000 ₺ | 2015 | 219.000 km | Bej | 2.640.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Porsche Cayenne1.0 TSI Style | 2022 Porsche Cayenne Style — Ekspertiz Raporlu Porsche Cayenne 1.0 TSI Style 2022 · 66.000 km · Bej 1.810.000 ₺ | 2022 | 66.000 km | Bej | 1.810.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Mercedes-Benz 1902.0 Turbo Style | 2020 Mercedes-Benz 190 Style — İlk Elden Mercedes-Benz 190 2.0 Turbo Style Bireysel2020 · 118.500 km · Beyaz 1.330.000 ₺ | 2020 | 118.500 km | Beyaz | 1.330.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Opel Zafira1.2 PureTech Titanium | 2018 Opel Zafira Titanium — Masrafsız Opel Zafira 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2018 · 147.000 km · Lacivert 2.350.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Lacivert | 2.350.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| BYDPerformance Comfort | 2012 BYD Comfort — Az Yakan BYD Performance Comfort Ekspertizli2012 · 138.000 km · Kahverengi 1.950.000 ₺ | 2012 | 138.000 km | Kahverengi | 1.950.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























