Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Albea1.6 LPG Premium | 2011 Fiat Albea Premium — Bakımları Yeni Fiat Albea 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2011 · 206.500 km · Siyah 814.000 ₺ | 2011 | 206.500 km | Siyah | 814.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Hyundai Accent2.0 PHEV Comfort | 2011 Hyundai Accent Comfort — Bakımları Yeni Hyundai Accent 2.0 PHEV Comfort Fiyatı Düştü2011 · 141.500 km · Beyaz 1.060.000 ₺ | 2011 | 141.500 km | Beyaz | 1.060.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2015 Ford Kuga Style — Garaj Aracı Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 179.500 km · Siyah 1.770.000 ₺ | 2015 | 179.500 km | Siyah | 1.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Opel Astra1.6 LPG Sport | 2023 Opel Astra Sport — İlk Elden Opel Astra 1.6 LPG Sport Ekspertizli2023 · 51.500 km · Lacivert 2.750.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Lacivert | 2.750.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Subaru BRZ1.2 PureTech Prestige | 2023 Subaru BRZ Prestige — Tramer Kaydı Düşük Subaru BRZ 1.2 PureTech Prestige Takasa Uygun2023 · 34.500 km · Kahverengi 987.000 ₺ | 2023 | 34.500 km | Kahverengi | 987.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Peugeot 50081.6 LPG Style | 2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.6 LPG Style Bireysel2016 · 173.500 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2016 | 173.500 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Porsche Panamera1.6 LPG Design | 2016 Porsche Panamera Design — Tramer Kaydı Düşük Porsche Panamera 1.6 LPG Design Fiyatı Düştü2016 · 114.000 km · Kırmızı 1.880.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Kırmızı | 1.880.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Toyota Prius1.8 Hybrid Prestige | 2015 Toyota Prius Prestige — Değişensiz Toyota Prius 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 176.000 km · Siyah 727.000 ₺ | 2015 | 176.000 km | Siyah | 727.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Mazda CX-603.0 d Sport | 2012 Mazda CX-60 Sport — İlk Elden Mazda CX-60 3.0 d Sport Ekspertizli2012 · 141.000 km · Bordo 7.840.000 ₺ | 2012 | 141.000 km | Bordo | 7.840.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Mercedes-Benz EQA1.2 PureTech Sport | 2022 Mercedes-Benz EQA Sport — İlk Elden Mercedes-Benz EQA 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2022 · 52.500 km · Sarı 2.710.000 ₺ | 2022 | 52.500 km | Sarı | 2.710.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Chevrolet Lacetti2.5 Hybrid Premium | 2017 Chevrolet Lacetti Premium — Ekspertiz Raporlu Chevrolet Lacetti 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 152.500 km · Kırmızı 2.090.000 ₺ | 2017 | 152.500 km | Kırmızı | 2.090.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Maserati Ghibli1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Maserati Ghibli Comfort — İlk Elden Maserati Ghibli 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 181.000 km · Siyah 4.630.000 ₺ | 2017 | 181.000 km | Siyah | 4.630.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Mercedes-Benz EQS1.5 e-Hybrid Prestige | 2019 Mercedes-Benz EQS Prestige — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz EQS 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2019 · 87.000 km · Kahverengi 5.590.000 ₺ | 2019 | 87.000 km | Kahverengi | 5.590.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Honda ZR-V1.2 PureTech Premium | 2015 Honda ZR-V Premium — Ekspertiz Raporlu Honda ZR-V 1.2 PureTech Premium 2015 · 215.000 km · Kırmızı 9.420.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Kırmızı | 9.420.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Ferrari SF902.0 PHEV Executive | 2025 Ferrari SF90 Executive · Kumru — Ekspertiz Raporlu Ferrari SF90 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2025 · 11.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Kia XCeed1.6 Prestige | 2019 Kia XCeed Prestige — Değişensiz Kia XCeed 1.6 Prestige Takasa Uygun2019 · 78.500 km · Siyah 1.990.000 ₺ | 2019 | 78.500 km | Siyah | 1.990.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Triumphe-7 | 2018 Triumph — Değişensiz Triumph e-7 Takasa Uygun2018 · 37.000 km · Turuncu 84.400 ₺ | 2018 | 37.000 km | Turuncu | 84.400 ₺ | OrduKumru | ||
| Benelli750 Touring | 2016 Benelli — Masrafsız Benelli 750 Touring Takasa Uygun2016 · 51.000 km · Kahverengi 217.000 ₺ | 2016 | 51.000 km | Kahverengi | 217.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Alfa Romeo 1591.8 Hybrid Comfort | 2018 Alfa Romeo 159 Comfort — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo 159 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2018 · 102.000 km · Kırmızı 2.310.000 ₺ | 2018 | 102.000 km | Kırmızı | 2.310.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Rolls-Royce Wraith1.5 dCi Premium | 2018 Rolls-Royce Wraith Premium — Bakımları Yeni Rolls-Royce Wraith 1.5 dCi Premium Fiyatı Düştü2018 · 130.000 km · Bordo 1.690.000 ₺ | 2018 | 130.000 km | Bordo | 1.690.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Ferrari 8121.2 PureTech Comfort | 2020 Ferrari 812 Comfort — Ekspertiz Raporlu Ferrari 812 1.2 PureTech Comfort Hızlı Satış2020 · 70.000 km · Lacivert 1.550.000 ₺ | 2020 | 70.000 km | Lacivert | 1.550.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Suzuki Swift1.8 Hybrid Urban | 2022 Suzuki Swift Urban — Ekspertiz Raporlu Suzuki Swift 1.8 Hybrid Urban 2022 · 65.500 km · Lacivert 1.080.000 ₺ | 2022 | 65.500 km | Lacivert | 1.080.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Jeep Compass2.0 d Prestige | 2016 Jeep Compass Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Compass 2.0 d Prestige Ekspertizli2016 · 123.500 km · Yeşil 6.870.000 ₺ | 2016 | 123.500 km | Yeşil | 6.870.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Fiat Doblo2.0 PHEV Design | 2010 Fiat Doblo Design — İlk Elden Fiat Doblo 2.0 PHEV Design 2010 · 319.000 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2010 | 319.000 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























