Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia Niro1.0 TSI Design | 2010 Kia Niro Design — Değişensiz Kia Niro 1.0 TSI Design Ekspertizli2010 · 245.000 km · Kahverengi 1.300.000 ₺ | 2010 | 245.000 km | Kahverengi | 1.300.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Land Rover Range Rover Sport2.0 Turbo Sport | 2017 Land Rover Range Rover Sport Prestige — Bakımları Yeni Land Rover Range Rover Sport 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2017 · 119.000 km · Gri 1.330.000 ₺ | 2017 | 119.000 km | Gri | 1.330.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Citroën C4 X2.0 TDI Design | 2011 Citroën C4 X Design — Değişensiz Citroën C4 X 2.0 TDI Design Fiyatı Düştü2011 · 248.500 km · Turuncu 3.920.000 ₺ | 2011 | 248.500 km | Turuncu | 3.920.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Nissan Primera2.0 PHEV Style | 2016 Nissan Primera Style — Masrafsız Nissan Primera 2.0 PHEV Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Volkswagen T-Cross1.2 PureTech Comfort | 2022 Volkswagen T-Cross Comfort — Bakımları Yeni Volkswagen T-Cross 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2022 · 58.000 km · Yeşil 2.550.000 ₺ | 2022 | 58.000 km | Yeşil | 2.550.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Citroën Jumpy1.2 PureTech Sport | 2019 Citroën Jumpy Sport — Ekspertiz Raporlu Citroën Jumpy 1.2 PureTech Sport 2019 · 127.500 km · Kırmızı 1.010.000 ₺ | 2019 | 127.500 km | Kırmızı | 1.010.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| BMW 8 Serisi2.0 PHEV Sport | 2024 BMW 8 Serisi Sport — Ekspertiz Raporlu BMW 8 Serisi 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2024 · 29.500 km · Sarı 657.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Sarı | 657.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Fiat Siena1.8 Hybrid Prestige | 2018 Fiat Siena Prestige — İlk Elden Fiat Siena 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2018 · 143.500 km · Yeşil 1.730.000 ₺ | 2018 | 143.500 km | Yeşil | 1.730.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Urban | 2024 Ford Fiesta Urban — Az Yakan Ford Fiesta 1.6 LPG Urban Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Honda City1.8 Hybrid Comfort | 2021 Honda City Comfort — Tramer Kaydı Düşük Honda City 1.8 Hybrid Comfort Takasa Uygun2021 · 79.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2021 | 79.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Volkswagen Passat Variant1.5 e-Hybrid Premium | 2017 Volkswagen Passat Variant Premium — Az Yakan Volkswagen Passat Variant 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2017 · 160.000 km · Lacivert 3.030.000 ₺ | 2017 | 160.000 km | Lacivert | 3.030.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| BMW X72.0 Turbo Urban | 2023 BMW X7 Urban — Ekspertiz Raporlu BMW X7 2.0 Turbo Urban Takasa Uygun2023 · 60.000 km · Turuncu 8.710.000 ₺ | 2023 | 60.000 km | Turuncu | 8.710.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Lexus LC2.5 Hybrid Prestige | 2016 Lexus LC Prestige — Garaj Aracı Lexus LC 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2016 · 199.500 km · Kırmızı 1.640.000 ₺ | 2016 | 199.500 km | Kırmızı | 1.640.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan · Develi — 2013 Model, Yarı OtomatikBireysel 2013 2.290 ₺ | 2013 | — | — | 2.290 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Audi e-tron GT1.5 dCi Titanium | 2023 Audi e-tron GT Titanium — Az Yakan Audi e-tron GT 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2023 · 28.000 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 28.000 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| — | Satılık Römork — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 57.500 km · Beyaz 2.440.000 ₺ | 2021 | 57.500 km | Beyaz | 2.440.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ferrari 8122.0 TDI Comfort | 2014 Ferrari 812 Comfort — Bakımları Yeni Ferrari 812 2.0 TDI Comfort Takasa Uygun2014 · 243.500 km · Sarı 2.440.000 ₺ | 2014 | 243.500 km | Sarı | 2.440.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Peugeot 4071.5 e-Hybrid Executive | 2015 Peugeot 407 Executive — Bakımları Yeni Peugeot 407 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2015 · 168.000 km · Kırmızı 2.440.000 ₺ | 2015 | 168.000 km | Kırmızı | 2.440.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Nissan Micra1.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Nissan Micra Prestige — İlk Elden Nissan Micra 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2022 · 81.000 km · Bordo 2.100.000 ₺ | 2022 | 81.000 km | Bordo | 2.100.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Renault Clio1.6 LPG Urban | 2023 Renault Clio Urban — İlk Elden Renault Clio 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.000 km · Bej 2.020.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Bej | 2.020.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Ford Ranger2.5 Hybrid Style | 2023 Ford Ranger Style — Az Yakan Ford Ranger 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2023 · 30.000 km · Kırmızı 8.070.000 ₺ | 2023 | 30.000 km | Kırmızı | 8.070.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Ford Ka1.4 TSI Sport | 2025 Ford Ka Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 1.4 TSI Sport Hızlı Satış2025 · 20.500 km · Gümüş 1.030.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gümüş | 1.030.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Opel Insignia1.4 LPG Titanium | 2015 Opel Insignia Titanium — Ekspertiz Raporlu Opel Insignia 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2015 · 227.500 km · Lacivert 713.000 ₺ | 2015 | 227.500 km | Lacivert | 713.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Volkswagen Scirocco2.0 PHEV Urban | 2021 Volkswagen Scirocco Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Scirocco 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2021 · 105.000 km · Bej 692.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Bej | 692.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























