Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Hilux1.5 e-Hybrid Design | 2015 Toyota Hilux Design — Değişensiz Toyota Hilux 1.5 e-Hybrid Design 2015 · 155.000 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2015 | 155.000 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Dacia Dokker1.6 LPG Premium | 2014 Dacia Dokker Premium — Az Yakan Dacia Dokker 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2014 · 203.500 km · Beyaz 3.920.000 ₺ | 2014 | 203.500 km | Beyaz | 3.920.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| — | Satılık Çekme Karavan — 2014 ModelBireysel 2014 · 192.500 km 3.070.000 ₺ | 2014 | 192.500 km | — | 3.070.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Nissan GT-R1.4 LPG Elite | 2011 Nissan GT-R Elite — Garaj Aracı Nissan GT-R 1.4 LPG Elite Ekspertizli2011 · 203.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Kymco1000 Classic | 2012 Kymco · Yahyalı — Tramer Kaydı Düşük Kymco 1000 Classic Takasa Uygun2012 · 81.500 km · Bej 148.000 ₺ | 2012 | 81.500 km | Bej | 148.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Renault Trafic2.5 Hybrid Titanium | 2020 Renault Trafic Titanium — İlk Elden Renault Trafic 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2020 · 120.500 km · Beyaz 765.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Beyaz | 765.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| BMW 4 Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2018 BMW 4 Serisi Comfort — Tramer Kaydı Düşük BMW 4 Serisi 1.8 Hybrid Comfort 2018 · 152.000 km · Lacivert 2.460.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Lacivert | 2.460.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Isuzu D-Max3.0 d Premium | 2010 Isuzu D-Max Premium — Bakımları Yeni Isuzu D-Max 3.0 d Premium Takasa Uygun2010 · 310.000 km · Kırmızı 9.490.000 ₺ | 2010 | 310.000 km | Kırmızı | 9.490.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Seat Ateca1.6 TDI Design | 2025 Seat Ateca Design — İlk Elden Seat Ateca 1.6 TDI Design 2025 · 17.000 km · Gri 5.090.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Gri | 5.090.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Performance Premium | 2015 Diğer Markalar Premium — İlk Elden Performance Premium Hızlı Satış2015 · 113.500 km · Mavi 1.850.000 ₺ | 2015 | 113.500 km | Mavi | 1.850.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| BMW 8 Serisi3.0 d Prestige | 2013 BMW 8 Serisi Prestige — Bakımları Yeni BMW 8 Serisi 3.0 d Prestige Ekspertizli2013 · 268.000 km · Siyah 2.350.000 ₺ | 2013 | 268.000 km | Siyah | 2.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Porsche Taycan1.6 LPG Prestige | 2016 Porsche Taycan Prestige — Bakımları Yeni Porsche Taycan 1.6 LPG Prestige Bireysel2016 · 208.500 km · Siyah 6.290.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Siyah | 6.290.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Tesla Model S1.8 Hybrid Premium | 2017 Tesla Model S Premium — Ekspertiz Raporlu Tesla Model S 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 188.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2017 | 188.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Peugeot Bipper1.8 Hybrid Prestige | 2016 Peugeot Bipper Prestige — Masrafsız Peugeot Bipper 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2016 · 122.500 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Sport | 2012 Dacia Jogger Sport — İlk Elden Dacia Jogger 1.4 LPG Sport 2012 · 147.500 km · Yeşil 1.950.000 ₺ | 2012 | 147.500 km | Yeşil | 1.950.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Royal Enfield500 Sport | 2016 Royal Enfield — Bakımları Yeni Royal Enfield 500 Sport Bireysel2016 · 41.000 km · Lacivert 737.000 ₺ | 2016 | 41.000 km | Lacivert | 737.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot 3071.8 Hybrid Executive | 2023 Peugeot 307 Executive — Az Yakan Peugeot 307 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2023 · 54.500 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Mercedes-Benz 1901.8 Hybrid Urban | 2012 Mercedes-Benz 190 Urban — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz 190 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 223.000 km · Kahverengi 1.810.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Kahverengi | 1.810.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| AudiUzun Menzil Executive | 2013 Audi Executive — Bakımları Yeni Audi Uzun Menzil Executive Takasa Uygun2013 · 258.000 km · Bej 2.830.000 ₺ | 2013 | 258.000 km | Bej | 2.830.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| BMWe-5 | 2024 BMW — Ekspertiz Raporlu BMW e-5 Takasa Uygun2024 · 13.500 km · Sarı 240.000 ₺ | 2024 | 13.500 km | Sarı | 240.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| 2.0 d | Hasarlı Arazi & SUV · Kayapınar — 2018 Model, Motor Arızalı 2.0 d 2018 · 79.000 km 558.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | — | 558.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| BMW 8 Serisi1.6 LPG Titanium | 2015 BMW 8 Serisi Titanium — Değişensiz BMW 8 Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2015 · 172.500 km · Gümüş 5.010.000 ₺ | 2015 | 172.500 km | Gümüş | 5.010.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Opel Corsa1.0 TSI Sport | 2020 Opel Corsa Sport — Değişensiz Opel Corsa 1.0 TSI Sport Ekspertizli2020 · 85.500 km · Beyaz 1.420.000 ₺ | 2020 | 85.500 km | Beyaz | 1.420.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| BYD Seal U1.5 e-Hybrid Elite | 2017 BYD Seal U Elite — Az Yakan BYD Seal U 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2017 · 95.500 km · Mavi 1.260.000 ₺ | 2017 | 95.500 km | Mavi | 1.260.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























