Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seat Arona1.4 TSI Titanium | 2020 Seat Arona Titanium — Az Yakan Seat Arona 1.4 TSI Titanium 2020 · 63.500 km · Bordo 7.810.000 ₺ | 2020 | 63.500 km | Bordo | 7.810.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| BMWUzun Menzil Comfort | 2010 BMW Comfort — Az Yakan BMW Uzun Menzil Comfort Hızlı Satış2010 · 323.500 km · Gümüş 4.830.000 ₺ | 2010 | 323.500 km | Gümüş | 4.830.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| BMW 5 Serisi2.5 Hybrid Premium | 2015 BMW 5 Serisi Premium — Masrafsız BMW 5 Serisi 2.5 Hybrid Premium Fiyatı Düştü2015 · 201.000 km · Siyah 2.170.000 ₺ | 2015 | 201.000 km | Siyah | 2.170.000 ₺ | BalıkesirBandırma | ||
| Hyundai Accent Era2.5 Hybrid Comfort | 2020 Hyundai Accent Era Comfort — Az Yakan Hyundai Accent Era 2.5 Hybrid Comfort Takasa Uygun2020 · 74.500 km · Lacivert 944.000 ₺ | 2020 | 74.500 km | Lacivert | 944.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Renault Laguna1.4 LPG Prestige | 2019 Renault Laguna Prestige — İlk Elden Renault Laguna 1.4 LPG Prestige 2019 · 66.500 km · Lacivert 3.560.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | Lacivert | 3.560.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Mercedes-Benz SL2.5 Hybrid Elite | 2012 Mercedes-Benz SL Elite — Değişensiz Mercedes-Benz SL 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2012 · 160.000 km · Gümüş 1.880.000 ₺ | 2012 | 160.000 km | Gümüş | 1.880.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Renault R 91.6 LPG Titanium | 2014 Renault R 9 Titanium — Az Yakan Renault R 9 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2014 · 211.000 km · Siyah 992.000 ₺ | 2014 | 211.000 km | Siyah | 992.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| BMW X42.5 Hybrid Sport | 2018 BMW X4 Sport — Garaj Aracı BMW X4 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 149.000 km · Kahverengi 8.890.000 ₺ | 2018 | 149.000 km | Kahverengi | 8.890.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Suzuki S-Cross1.8 Hybrid Design | 2014 Suzuki S-Cross Design — Garaj Aracı Suzuki S-Cross 1.8 Hybrid Design 2014 · 189.000 km · Gümüş 3.330.000 ₺ | 2014 | 189.000 km | Gümüş | 3.330.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Renault Fluence1.0 TSI Premium | 2010 Renault Fluence Premium — Değişensiz Renault Fluence 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2010 · 320.000 km · Beyaz 3.280.000 ₺ | 2010 | 320.000 km | Beyaz | 3.280.000 ₺ | VanTuşba | ||
| BMW X21.0 TSI Sport | 2012 BMW X2 Sport — Değişensiz BMW X2 1.0 TSI Sport Ekspertizli2012 · 228.500 km · Beyaz 2.830.000 ₺ | 2012 | 228.500 km | Beyaz | 2.830.000 ₺ | BalıkesirBandırma | ||
| Mercedes-Benz GLS1.4 LPG Comfort | 2021 Mercedes-Benz GLS Comfort — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLS 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2021 · 66.500 km · Kahverengi 4.430.000 ₺ | 2021 | 66.500 km | Kahverengi | 4.430.000 ₺ | AydınDidim | ||
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2012 Renault Talisman Elite — Değişensiz Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 165.000 km · Yeşil 5.480.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Yeşil | 5.480.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2011 Seat Toledo Premium — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.6 LPG Premium Bireysel2011 · 187.000 km · Siyah 1.790.000 ₺ | 2011 | 187.000 km | Siyah | 1.790.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Suzuki SX42.5 Hybrid Titanium | 2010 Suzuki SX4 Titanium — Garaj Aracı Suzuki SX4 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2010 · 227.000 km · Sarı 4.700.000 ₺ | 2010 | 227.000 km | Sarı | 4.700.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.0 TSI Design | 2021 Mitsubishi Eclipse Cross Design — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Eclipse Cross 1.0 TSI Design Fiyatı Düştü2021 · 66.500 km · Bordo 3.660.000 ₺ | 2021 | 66.500 km | Bordo | 3.660.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Mitsubishi Pajero1.6 LPG Elite | 2023 Mitsubishi Pajero Elite — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Pajero 1.6 LPG Elite Ekspertizli2023 · 52.000 km · Sarı 2.490.000 ₺ | 2023 | 52.000 km | Sarı | 2.490.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Skoda Karoq2.0 PHEV Comfort | 2012 Skoda Karoq Comfort — Az Yakan Skoda Karoq 2.0 PHEV Comfort 2012 · 253.000 km · Siyah 3.390.000 ₺ | 2012 | 253.000 km | Siyah | 3.390.000 ₺ | VanErciş | ||
| Volvo S801.6 LPG Sport | 2022 Volvo S80 Sport — İlk Elden Volvo S80 1.6 LPG Sport Ekspertizli2022 · 65.000 km · Yeşil 1.090.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Yeşil | 1.090.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Audi Q23.0 d Executive | 2021 Audi Q2 Executive — Ekspertiz Raporlu Audi Q2 3.0 d Executive Ekspertizli2021 · 74.500 km · Bej 4.880.000 ₺ | 2021 | 74.500 km | Bej | 4.880.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Jeep Cherokee3.0 d Comfort | 2011 Jeep Cherokee Comfort — Bakımları Yeni Jeep Cherokee 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2011 · 191.000 km · Kırmızı 1.250.000 ₺ | 2011 | 191.000 km | Kırmızı | 1.250.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Peugeot 50081.0 TSI Comfort | 2012 Peugeot 5008 Comfort — Masrafsız Peugeot 5008 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 188.500 km · Gri 5.650.000 ₺ | 2012 | 188.500 km | Gri | 5.650.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Yamaha750 ABS | 2014 Yamaha — Ekspertiz Raporlu Yamaha 750 ABS 2014 · 71.500 km · Mavi 74.900 ₺ | 2014 | 71.500 km | Mavi | 74.900 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Peugeot Partner1.5 dCi Sport | 2010 Peugeot Partner Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.5 dCi Sport 2010 · 208.000 km · Lacivert 2.610.000 ₺ | 2010 | 208.000 km | Lacivert | 2.610.000 ₺ | BursaMudanya | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























