Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Porsche 9111.5 e-Hybrid Elite | 2010 Porsche 911 Elite — Garaj Aracı Porsche 911 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2010 · 247.000 km · Mavi 784.000 ₺ | 2010 | 247.000 km | Mavi | 784.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Kymco1000 Sport | 2024 Kymco — Ekspertiz Raporlu Kymco 1000 Sport Hızlı Satış2024 · 9.000 km · Mavi 82.600 ₺ | 2024 | 9.000 km | Mavi | 82.600 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Citroën Nemo1.8 Hybrid Urban | 2023 Citroën Nemo Urban — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2023 · 36.500 km · Kahverengi 2.910.000 ₺ | 2023 | 36.500 km | Kahverengi | 2.910.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| 1.0 TSI | 2022 Toyota SUV — Engelli Plakalı, Sol Ayak Gaz Pedalı 1.0 TSI Takasa Uygun2022 · 54.500 km · Sarı 2.590.000 ₺ | 2022 | 54.500 km | Sarı | 2.590.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| — | Satılık Ultralight — 2000 Model, 1.373 uçuş saatiYeni 2000 6.510.000 ₺ | 2000 | — | — | 6.510.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Ford Fiesta1.5 e-Hybrid Design | 2023 Ford Fiesta Design — Bakımları Yeni Ford Fiesta 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.500 km · Mavi 2.730.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Mavi | 2.730.000 ₺ | VanTuşba | ||
| MG Marvel R1.5 dCi Style | 2025 MG Marvel R Style — Değişensiz MG Marvel R 1.5 dCi Style Bireysel2025 · 21.000 km · Kırmızı 4.040.000 ₺ | 2025 | 21.000 km | Kırmızı | 4.040.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Skoda Kodiaq1.5 e-Hybrid Prestige | 2023 Skoda Kodiaq Prestige — Az Yakan Skoda Kodiaq 1.5 e-Hybrid Prestige 2023 · 29.500 km · Kahverengi 4.820.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Kahverengi | 4.820.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| — | Satılık UTV · Özalp — 2025 Model, ManuelTakasa Uygun 2025 · 16.500 km 540.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | — | 540.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Chevrolet Kalos1.6 Sport | 2018 Chevrolet Kalos Sport — Ekspertiz Raporlu Chevrolet Kalos 1.6 Sport Ekspertizli2018 · 91.000 km · Kahverengi 1.610.000 ₺ | 2018 | 91.000 km | Kahverengi | 1.610.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Harley-Davidson50 ABS | 2015 Harley-Davidson · Onikişubat — Ekspertiz Raporlu Harley-Davidson 50 ABS Takasa Uygun2015 · 36.000 km · Gri 588.000 ₺ | 2015 | 36.000 km | Gri | 588.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| BMW 1 Serisi1.2 PureTech Design | 2018 BMW 1 Serisi Design — Az Yakan BMW 1 Serisi 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2018 · 130.500 km · Lacivert 837.000 ₺ | 2018 | 130.500 km | Lacivert | 837.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| MINI Cabrio2.0 PHEV Executive | 2014 MINI Cabrio Executive — İlk Elden MINI Cabrio 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2014 · 134.500 km · Yeşil 1.110.000 ₺ | 2014 | 134.500 km | Yeşil | 1.110.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| MINI Clubman1.5 e-Hybrid Comfort | 2020 MINI Clubman Comfort — Garaj Aracı MINI Clubman 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2020 · 68.000 km · Kırmızı 2.540.000 ₺ | 2020 | 68.000 km | Kırmızı | 2.540.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Hyundai Tucson1.6 Urban | 2021 Hyundai Tucson Urban — Az Yakan Hyundai Tucson 1.6 Urban Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Gümüş 3.840.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Gümüş | 3.840.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Jeep Renegade1.2 PureTech Style | 2018 Jeep Renegade Style — Masrafsız Jeep Renegade 1.2 PureTech Style 2018 · 104.500 km · Gümüş 6.900.000 ₺ | 2018 | 104.500 km | Gümüş | 6.900.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Opel Astra2.0 d Prestige | 2011 Opel Astra Prestige — Değişensiz Opel Astra 2.0 d Prestige Ekspertizli2011 · 229.000 km · Bordo 1.480.000 ₺ | 2011 | 229.000 km | Bordo | 1.480.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Hyundai Bayon2.5 Hybrid Titanium | 2023 Hyundai Bayon Titanium — İlk Elden Hyundai Bayon 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 59.500 km · Gümüş 4.200.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Gümüş | 4.200.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Toyota RAV42.0 PHEV Elite | 2016 Toyota RAV4 Elite — İlk Elden Toyota RAV4 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2016 · 97.500 km · Bordo 3.570.000 ₺ | 2016 | 97.500 km | Bordo | 3.570.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Ford Transit Connect1.6 LPG Titanium | 2015 Ford Transit Connect Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Connect 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2015 · 214.000 km · Gümüş 3.950.000 ₺ | 2015 | 214.000 km | Gümüş | 3.950.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Mercedes-Benz GLB1.4 LPG Titanium | 2022 Mercedes-Benz GLB Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz GLB 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 61.000 km · Gümüş 1.960.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Gümüş | 1.960.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| MINI Cabrio1.4 TSI Titanium | 2021 MINI Cabrio Titanium — Garaj Aracı MINI Cabrio 1.4 TSI Titanium Yeni2021 · 45.000 km · Gümüş 5.240.000 ₺ | 2021 | 45.000 km | Gümüş | 5.240.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Ford EcoSport1.6 TDI Prestige | 2021 Ford EcoSport Prestige — Değişensiz Ford EcoSport 1.6 TDI Prestige 2021 · 64.000 km · Gri 7.500.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Gri | 7.500.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Lexus NX Titanium — Bakımları Yeni Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2018 · 154.000 km · Kahverengi 2.890.000 ₺ | 2018 | 154.000 km | Kahverengi | 2.890.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























