Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | Satılık Römork · Haliliye — 2013 Model, ManuelBireysel 2013 · 216.500 km · Yeşil 2.180.000 ₺ | 2013 | 216.500 km | Yeşil | 2.180.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| — | Satılık Jet Ski · Altıeylül — 2008 Model, 7 m 2008 3.350.000 ₺ | 2008 | — | — | 3.350.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Lexus LC2.5 Hybrid Premium | 2017 Lexus LC Premium — Az Yakan Lexus LC 2.5 Hybrid Premium 2017 · 115.500 km · Mavi 2.120.000 ₺ | 2017 | 115.500 km | Mavi | 2.120.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Hyundai Ioniq 52.5 Hybrid Elite | 2018 Hyundai Ioniq 5 Elite — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Ioniq 5 2.5 Hybrid Elite Takasa Uygun2018 · 77.000 km · Lacivert 3.690.000 ₺ | 2018 | 77.000 km | Lacivert | 3.690.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.6 LPG Urban | 2023 KGM (SsangYong) Musso Urban — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Musso 1.6 LPG Urban Fiyatı Düştü2023 · 54.500 km · Kahverengi 7.100.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Kahverengi | 7.100.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| 1.6 LPG | Hasarlı Arazi & SUV · Milas — 2014 Model, Orta Hasarlı 1.6 LPG 2014 · 175.000 km 931.000 ₺ | 2014 | 175.000 km | — | 931.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Audi TT1.5 e-Hybrid Style | 2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni Audi TT 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 284.000 km · Yeşil 772.000 ₺ | 2010 | 284.000 km | Yeşil | 772.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Ferrari 2962.0 PHEV Sport | 2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı Ferrari 296 2.0 PHEV Sport 2013 · 128.000 km · Lacivert 2.130.000 ₺ | 2013 | 128.000 km | Lacivert | 2.130.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Toyota GR861.6 LPG Premium | 2025 Toyota GR86 Premium — Ekspertiz Raporlu Toyota GR86 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2025 · 20.500 km · Mavi 707.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Mavi | 707.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Ford Tourneo Courier1.6 Prestige | 2021 Ford Tourneo Courier Prestige — Az Yakan Ford Tourneo Courier 1.6 Prestige Ekspertizli2021 · 78.500 km · Bej 2.920.000 ₺ | 2021 | 78.500 km | Bej | 2.920.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Ioniq1.4 LPG Prestige | 2012 Hyundai Ioniq Prestige — Masrafsız Hyundai Ioniq 1.4 LPG Prestige 2012 · 187.500 km · Lacivert 719.000 ₺ | 2012 | 187.500 km | Lacivert | 719.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Subaru XV1.4 LPG Executive | 2015 Subaru XV Executive — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 1.4 LPG Executive Ekspertizli2015 · 126.500 km · Turuncu 2.080.000 ₺ | 2015 | 126.500 km | Turuncu | 2.080.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Mercedes-BenzUzun Menzil Design | 2012 Mercedes-Benz Design — Az Yakan Mercedes-Benz Uzun Menzil Design Takasa Uygun2012 · 282.000 km · Lacivert 5.030.000 ₺ | 2012 | 282.000 km | Lacivert | 5.030.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| — | Satılık UTV · Gölcük — 2016 Model, OtomatikTakasa Uygun 2016 · 144.000 km 931.000 ₺ | 2016 | 144.000 km | — | 931.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Audi TT1.6 LPG Style | 2016 Audi TT Style — Az Yakan Audi TT 1.6 LPG Style Hızlı Satış2016 · 167.500 km · Bej 3.760.000 ₺ | 2016 | 167.500 km | Bej | 3.760.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Citroën C41.6 Style | 2011 Citroën C4 Style — Tramer Kaydı Düşük Citroën C4 1.6 Style 2011 · 248.000 km · Yeşil 900.000 ₺ | 2011 | 248.000 km | Yeşil | 900.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Nissan 370Z1.4 LPG Comfort | 2012 Nissan 370Z Comfort — Ekspertiz Raporlu Nissan 370Z 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2012 · 200.000 km · Siyah 5.160.000 ₺ | 2012 | 200.000 km | Siyah | 5.160.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Opel Corsa1.0 TSI Comfort | 2011 Opel Corsa Comfort — Ekspertiz Raporlu Opel Corsa 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2011 · 281.000 km · Turuncu 729.000 ₺ | 2011 | 281.000 km | Turuncu | 729.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Skoda Enyaq1.2 PureTech Comfort | 2012 Skoda Enyaq Comfort — Az Yakan Skoda Enyaq 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2012 · 274.500 km · Yeşil 9.080.000 ₺ | 2012 | 274.500 km | Yeşil | 9.080.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| CFMoto1000 Sport | 2024 CFMoto — Az Yakan CFMoto 1000 Sport Bireysel2024 · 9.000 km · Yeşil 704.000 ₺ | 2024 | 9.000 km | Yeşil | 704.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Fiat Linea2.0 PHEV Sport | 2024 Fiat Linea Sport — Garaj Aracı Fiat Linea 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2024 · 35.000 km · Kahverengi 955.000 ₺ | 2024 | 35.000 km | Kahverengi | 955.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Jeep Wrangler1.5 e-Hybrid Prestige | 2016 Jeep Wrangler Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2016 · 159.000 km · Lacivert 2.240.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Lacivert | 2.240.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| MINI Countryman1.8 Hybrid Prestige | 2012 MINI Countryman Prestige — İlk Elden MINI Countryman 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2012 · 255.500 km · Siyah 4.200.000 ₺ | 2012 | 255.500 km | Siyah | 4.200.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Ferrari SF901.6 LPG Executive | 2025 Ferrari SF90 Executive — Masrafsız Ferrari SF90 1.6 LPG Executive Bireysel2025 · 15.000 km · Bordo 4.100.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Bordo | 4.100.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























