Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia Sportage2.5 Hybrid Sport | 2025 Kia Sportage Titanium — Az Yakan Kia Sportage 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2025 · 17.000 km · Siyah 5.150.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Siyah | 5.150.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Mitsubishi Pajero1.4 TSI Design | 2010 Mitsubishi Pajero Design — Az Yakan Mitsubishi Pajero 1.4 TSI Design Takasa Uygun2010 · 183.000 km · Siyah 2.030.000 ₺ | 2010 | 183.000 km | Siyah | 2.030.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ferrari 4881.4 TSI Sport | 2014 Ferrari 488 Sport — Bakımları Yeni Ferrari 488 1.4 TSI Sport Ekspertizli2014 · 112.000 km · Kırmızı 4.520.000 ₺ | 2014 | 112.000 km | Kırmızı | 4.520.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| — | Satılık Kamyon & Kamyonet — 2011 Model, OtomatikTakasa Uygun 2011 · 172.500 km · Bej 1.450.000 ₺ | 2011 | 172.500 km | Bej | 1.450.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Volkswagen T-Roc1.4 LPG Sport | 2013 Volkswagen T-Roc Sport — Ekspertiz Raporlu Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Sport Ekspertizli2013 · 167.500 km · Gri 1.680.000 ₺ | 2013 | 167.500 km | Gri | 1.680.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Ford Taunus2.0 Turbo Prestige | 2015 Ford Taunus Prestige — Bakımları Yeni Ford Taunus 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2015 · 188.500 km · Bej 5.110.000 ₺ | 2015 | 188.500 km | Bej | 5.110.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Mitsubishi Colt1.2 PureTech Design | 2025 Mitsubishi Colt Design — Garaj Aracı Mitsubishi Colt 1.2 PureTech Design 2025 · 13.000 km · Kahverengi 2.670.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Kahverengi | 2.670.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Citroën Nemo2.0 d Style | 2021 Citroën Nemo Style — Az Yakan Citroën Nemo 2.0 d Style Yeni2021 · 73.500 km · Lacivert 2.440.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Lacivert | 2.440.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Fiat Scudo1.5 e-Hybrid Comfort | 2024 Fiat Scudo Comfort — Garaj Aracı Fiat Scudo 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Kahverengi 2.100.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Kahverengi | 2.100.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Peugeot 1061.5 dCi Style | 2010 Peugeot 106 Style — İlk Elden Peugeot 106 1.5 dCi Style Ekspertizli2010 · 262.500 km · Bej 703.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Bej | 703.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Hyundai Accent2.5 Hybrid Design | 2023 Hyundai Accent Design — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Accent 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2023 · 56.500 km · Bej 3.270.000 ₺ | 2023 | 56.500 km | Bej | 3.270.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Peugeot 4061.5 e-Hybrid Urban | 2023 Peugeot 406 Urban — Az Yakan Peugeot 406 1.5 e-Hybrid Urban 2023 · 29.500 km · Sarı 3.540.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Sarı | 3.540.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Urban | 2012 Cupra Ateca Urban — Değişensiz Cupra Ateca 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 144.000 km · Bordo 3.180.000 ₺ | 2012 | 144.000 km | Bordo | 3.180.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Aston Martin DB121.2 PureTech Comfort | 2022 Aston Martin DB12 Comfort — Tramer Kaydı Düşük Aston Martin DB12 1.2 PureTech Comfort 2022 · 50.500 km · Bej 968.000 ₺ | 2022 | 50.500 km | Bej | 968.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Hyundai Ioniq 51.8 Hybrid Premium | 2025 Hyundai Ioniq 5 Premium — İlk Elden Hyundai Ioniq 5 1.8 Hybrid Premium 2025 · 12.000 km · Bordo 7.740.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Bordo | 7.740.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| — | Satılık Ticari Tekne · Akdeniz — 2021 Model, 11 m 2021 2.250.000 ₺ | 2021 | — | — | 2.250.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Chevrolet Lacetti1.0 TSI Sport | 2014 Chevrolet Lacetti Sport — İlk Elden Chevrolet Lacetti 1.0 TSI Sport 2014 · 194.500 km · Sarı 1.620.000 ₺ | 2014 | 194.500 km | Sarı | 1.620.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Land Rover Range Rover Evoque2.5 Hybrid Style | 2015 Land Rover Range Rover Evoque Style — Ekspertiz Raporlu Land Rover Range Rover Evoque 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 114.000 km · Bej 4.750.000 ₺ | 2015 | 114.000 km | Bej | 4.750.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Mercedes-Benz SL1.2 PureTech Design | 2024 Mercedes-Benz SL Design — Değişensiz Mercedes-Benz SL 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2024 · 20.500 km · Bordo 1.150.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Bordo | 1.150.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Jaguar F-Type1.6 TDI Executive | 2014 Jaguar F-Type Executive — İlk Elden Jaguar F-Type 1.6 TDI Executive Ekspertizli2014 · 179.000 km · Gri 1.590.000 ₺ | 2014 | 179.000 km | Gri | 1.590.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Bentley Flying Spur1.8 Hybrid Sport | 2013 Bentley Flying Spur Sport — Tramer Kaydı Düşük Bentley Flying Spur 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2013 · 196.000 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2013 | 196.000 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Ford Fusion Urban — Tramer Kaydı Düşük Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 128.500 km · Siyah 3.010.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Siyah | 3.010.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Nissan Primera3.0 d Titanium | 2013 Nissan Primera Titanium — Masrafsız Nissan Primera 3.0 d Titanium Ekspertizli2013 · 151.000 km · Bordo 5.170.000 ₺ | 2013 | 151.000 km | Bordo | 5.170.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| BYD Atto 3Standart Menzil Comfort | 2018 BYD Atto 3 Comfort — Bakımları Yeni BYD Atto 3 Standart Menzil Comfort Takasa Uygun2018 · 79.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























