Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo XC401.6 LPG Titanium | 2013 Volvo XC40 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volvo XC40 1.6 LPG Titanium Yeni2013 · 168.000 km · Mavi 1.620.000 ₺ | 2013 | 168.000 km | Mavi | 1.620.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Mazda Mazda 22.5 Hybrid Sport | 2016 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 2.5 Hybrid Sport Hızlı Satış2016 · 104.000 km · Gri 1.790.000 ₺ | 2016 | 104.000 km | Gri | 1.790.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Toyota Hilux1.2 PureTech Sport | 2015 Toyota Hilux Sport — Bakımları Yeni Toyota Hilux 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2015 · 186.500 km · Gri 5.140.000 ₺ | 2015 | 186.500 km | Gri | 5.140.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Cupra Formentor2.5 Hybrid Titanium | 2013 Cupra Formentor Titanium — Masrafsız Cupra Formentor 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2013 · 197.500 km · Gümüş 6.290.000 ₺ | 2013 | 197.500 km | Gümüş | 6.290.000 ₺ | AydınSöke | ||
| MG ZS1.4 LPG Prestige | 2012 MG ZS Prestige — Az Yakan MG ZS 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2012 · 272.500 km · Yeşil 5.090.000 ₺ | 2012 | 272.500 km | Yeşil | 5.090.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Volkswagen Bora2.0 TDI Comfort | 2016 Volkswagen Bora Comfort — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Bora 2.0 TDI Comfort 2016 · 182.500 km · Gümüş 6.290.000 ₺ | 2016 | 182.500 km | Gümüş | 6.290.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Jeep Renegade1.5 e-Hybrid Elite | 2018 Jeep Renegade Elite — Bakımları Yeni Jeep Renegade 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2018 · 141.000 km · Turuncu 4.090.000 ₺ | 2018 | 141.000 km | Turuncu | 4.090.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.4 LPG Urban | 2015 KGM (SsangYong) Tivoli Urban — Tramer Kaydı Düşük KGM (SsangYong) Tivoli 1.4 LPG Urban Fiyatı Düştü2015 · 172.500 km · Kahverengi 7.310.000 ₺ | 2015 | 172.500 km | Kahverengi | 7.310.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Renault Koleos2.0 TDI Titanium | 2015 Renault Koleos Titanium — Değişensiz Renault Koleos 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2015 · 217.000 km · Lacivert 4.310.000 ₺ | 2015 | 217.000 km | Lacivert | 4.310.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite | 2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2022 · 79.000 km · Sarı 1.450.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Sarı | 1.450.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz Citan1.0 TSI Premium | 2011 Mercedes-Benz Citan Premium — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Citan 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2011 · 186.500 km · Mavi 1.570.000 ₺ | 2011 | 186.500 km | Mavi | 1.570.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Aston Martin Vantage2.0 PHEV Comfort | 2013 Aston Martin Vantage Comfort — İlk Elden Aston Martin Vantage 2.0 PHEV Comfort Takasa Uygun2013 · 121.000 km · Siyah 3.000.000 ₺ | 2013 | 121.000 km | Siyah | 3.000.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Chevrolet Spark1.0 TSI Sport | 2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Kahverengi 2.390.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Kahverengi | 2.390.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Lada Samara1.6 Prestige | 2015 Lada Samara Prestige — Tramer Kaydı Düşük Lada Samara 1.6 Prestige Ekspertizli2015 · 170.500 km · Lacivert 1.140.000 ₺ | 2015 | 170.500 km | Lacivert | 1.140.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Chery Omoda 51.8 Hybrid Elite | 2018 Chery Omoda 5 Elite — Garaj Aracı Chery Omoda 5 1.8 Hybrid Elite Bireysel2018 · 162.500 km · Kırmızı 1.420.000 ₺ | 2018 | 162.500 km | Kırmızı | 1.420.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| — | Satılık Çekme Karavan · Canik — 2015 Model 2015 · 161.500 km 4.180.000 ₺ | 2015 | 161.500 km | — | 4.180.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Rolls-Royce Wraith1.6 TDI Prestige | 2019 Rolls-Royce Wraith Prestige — Garaj Aracı Rolls-Royce Wraith 1.6 TDI Prestige Bireysel2019 · 143.500 km · Mavi 2.720.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Mavi | 2.720.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Cupra Born1.6 LPG Style | 2018 Cupra Born Style — Değişensiz Cupra Born 1.6 LPG Style Ekspertizli2018 · 84.000 km · Gri 712.000 ₺ | 2018 | 84.000 km | Gri | 712.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Suzuki500 Adventure | 2019 Suzuki — Az Yakan Suzuki 500 Adventure Takasa Uygun2019 · 36.000 km · Gümüş 459.000 ₺ | 2019 | 36.000 km | Gümüş | 459.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Hyundai Tucson3.0 d Urban | 2014 Hyundai Tucson Urban — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Tucson 3.0 d Urban Ekspertizli2014 · 111.500 km · Siyah 1.290.000 ₺ | 2014 | 111.500 km | Siyah | 1.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Mercedes-Benz GLA1.8 Hybrid Comfort | 2011 Mercedes-Benz GLA Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz GLA 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2011 · 293.500 km · Gri 6.980.000 ₺ | 2011 | 293.500 km | Gri | 6.980.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| BMW 7 Serisi1.5 e-Hybrid Urban | 2017 BMW 7 Serisi Urban — Bakımları Yeni BMW 7 Serisi 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 108.000 km · Kırmızı 4.040.000 ₺ | 2017 | 108.000 km | Kırmızı | 4.040.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ferrari California1.5 dCi Design | 2025 Ferrari California Design — Değişensiz Ferrari California 1.5 dCi Design Ekspertizli2025 · 14.000 km · Kırmızı 6.050.000 ₺ | 2025 | 14.000 km | Kırmızı | 6.050.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Tesla Model 33.0 d Executive | 2010 Tesla Model 3 Executive — Masrafsız Tesla Model 3 3.0 d Executive Bireysel2010 · 171.000 km · Bej 1.080.000 ₺ | 2010 | 171.000 km | Bej | 1.080.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























