Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tofaş Murat 1242.5 Hybrid Executive | 2016 Tofaş Murat 124 Executive — Bakımları Yeni Tofaş Murat 124 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2016 · 196.000 km · Sarı 4.850.000 ₺ | 2016 | 196.000 km | Sarı | 4.850.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Volkswagen Amarok2.5 Hybrid Urban | 2017 Volkswagen Amarok Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Amarok 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 164.000 km · Gümüş 8.670.000 ₺ | 2017 | 164.000 km | Gümüş | 8.670.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Ferrari 4882.5 Hybrid Design | 2016 Ferrari 488 Design — Değişensiz Ferrari 488 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 159.000 km · Kahverengi 3.750.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Kahverengi | 3.750.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Honda City1.8 Hybrid Design | 2020 Honda City Design — Az Yakan Honda City 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2020 · 119.000 km · Lacivert 2.910.000 ₺ | 2020 | 119.000 km | Lacivert | 2.910.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| — | Satılık Uçak · Sincan — 2006 Model, 3.146 uçuş saatiBireysel 2006 21.900.000 ₺ | 2006 | — | — | 21.900.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Opel Astra1.6 Elite | 2019 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.6 Elite Fiyatı Düştü2019 · 75.500 km · Sarı 1.600.000 ₺ | 2019 | 75.500 km | Sarı | 1.600.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Dacia Bigster1.0 TSI Design | 2021 Dacia Bigster Design — Tramer Kaydı Düşük Dacia Bigster 1.0 TSI Design Ekspertizli2021 · 98.000 km · Siyah 1.210.000 ₺ | 2021 | 98.000 km | Siyah | 1.210.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Toyota RAV41.5 e-Hybrid Titanium | 2022 Toyota RAV4 Titanium — İlk Elden Toyota RAV4 1.5 e-Hybrid Titanium 2022 · 76.500 km · Gümüş 2.020.000 ₺ | 2022 | 76.500 km | Gümüş | 2.020.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Chevrolet Impala2.0 Turbo Elite | 2014 Chevrolet Impala Elite — Değişensiz Chevrolet Impala 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2014 · 115.500 km · Bordo 766.000 ₺ | 2014 | 115.500 km | Bordo | 766.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Volkswagen Polo1.8 Hybrid Design | 2016 Volkswagen Polo Design — Masrafsız Volkswagen Polo 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 104.000 km · Turuncu 2.960.000 ₺ | 2016 | 104.000 km | Turuncu | 2.960.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Kia EV61.6 LPG Sport | 2021 Kia EV6 Sport — Az Yakan Kia EV6 1.6 LPG Sport Ekspertizli2021 · 79.000 km · Turuncu 6.240.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Turuncu | 6.240.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Ford Tourneo Custom1.4 LPG Titanium | 2017 Ford Tourneo Custom Titanium — Masrafsız Ford Tourneo Custom 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2017 · 123.000 km · Gri 2.750.000 ₺ | 2017 | 123.000 km | Gri | 2.750.000 ₺ | TrabzonOrtahisar | ||
| Fiat Tempra1.8 Hybrid Comfort | 2015 Fiat Tempra Comfort — Bakımları Yeni Fiat Tempra 1.8 Hybrid Comfort Fiyatı Düştü2015 · 167.000 km · Kahverengi 1.720.000 ₺ | 2015 | 167.000 km | Kahverengi | 1.720.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Honda50 Touring | 2020 Honda · Kızıltepe — Tramer Kaydı Düşük Honda 50 Touring Hızlı Satış2020 · 21.000 km · Turuncu 219.000 ₺ | 2020 | 21.000 km | Turuncu | 219.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.5 e-Hybrid Urban | 2023 Mercedes-Benz E Serisi Urban — İlk Elden Mercedes-Benz E Serisi 1.5 e-Hybrid Urban Yeni2023 · 59.500 km · Mavi 5.010.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Mavi | 5.010.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Chery Tiggo 71.8 Hybrid Elite | 2019 Chery Tiggo 7 Elite — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 1.8 Hybrid Elite Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Lacivert 1.330.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Lacivert | 1.330.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Jeep Avenger1.6 TDI Design | 2021 Jeep Avenger Design — Değişensiz Jeep Avenger 1.6 TDI Design Takasa Uygun2021 · 51.500 km · Sarı 1.480.000 ₺ | 2021 | 51.500 km | Sarı | 1.480.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| ToggStandart Menzil Sport | 2010 Togg Sport — Ekspertiz Raporlu Togg Standart Menzil Sport Ekspertizli2010 · 224.500 km · Gri 4.860.000 ₺ | 2010 | 224.500 km | Gri | 4.860.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Opel Crossland1.8 Hybrid Comfort | 2011 Opel Crossland Comfort — Değişensiz Opel Crossland 1.8 Hybrid Comfort Fiyatı Düştü2011 · 300.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2011 | 300.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Toyota Corolla Cross1.6 TDI Comfort | 2010 Toyota Corolla Cross Comfort — Garaj Aracı Toyota Corolla Cross 1.6 TDI Comfort Hızlı Satış2010 · 296.500 km · Sarı 1.680.000 ₺ | 2010 | 296.500 km | Sarı | 1.680.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Tesla Model X2.0 d Design | 2016 Tesla Model X Design — Az Yakan Tesla Model X 2.0 d Design Ekspertizli2016 · 151.000 km · Bordo 4.240.000 ₺ | 2016 | 151.000 km | Bordo | 4.240.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| BMW X12.0 TDI Sport | 2011 BMW X1 Sport — Bakımları Yeni BMW X1 2.0 TDI Sport Ekspertizli2011 · 268.000 km · Lacivert 1.530.000 ₺ | 2011 | 268.000 km | Lacivert | 1.530.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Citroën C12.0 Turbo Urban | 2023 Citroën C1 Urban — Değişensiz Citroën C1 2.0 Turbo Urban Ekspertizli2023 · 44.000 km · Bej 3.210.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Bej | 3.210.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Cupra Leon1.4 LPG Executive | 2021 Cupra Leon Executive — Az Yakan Cupra Leon 1.4 LPG Executive Takasa Uygun2021 · 63.000 km · Bej 1.040.000 ₺ | 2021 | 63.000 km | Bej | 1.040.000 ₺ | AdanaKozan | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























