Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz EQB2.0 Turbo Design | 2016 Mercedes-Benz EQB Design — İlk Elden Mercedes-Benz EQB 2.0 Turbo Design Takasa Uygun2016 · 118.000 km · Gri 1.920.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Gri | 1.920.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Ferrari Roma2.5 Hybrid Comfort | 2024 Ferrari Roma Comfort — Ekspertiz Raporlu Ferrari Roma 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.210.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.210.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Mercedes-Benz EQS1.4 TSI Premium | 2014 Mercedes-Benz EQS Premium — İlk Elden Mercedes-Benz EQS 1.4 TSI Premium Takasa Uygun2014 · 127.500 km · Lacivert 4.430.000 ₺ | 2014 | 127.500 km | Lacivert | 4.430.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Volkswagen Beetle2.5 Hybrid Design | 2022 Volkswagen Beetle Design — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2022 · 76.000 km · Yeşil 2.360.000 ₺ | 2022 | 76.000 km | Yeşil | 2.360.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| — | Satılık Planör · Saray — 1998 Model, 3.713 uçuş saati 1998 12.900.000 ₺ | 1998 | — | — | 12.900.000 ₺ | TekirdağSaray | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan · Şehzadeler — 2016 Model, OtomatikBireysel 2016 3.580 ₺ | 2016 | — | — | 3.580 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Audi S Serisi1.0 TSI Design | 2019 Audi S Serisi Design — Değişensiz Audi S Serisi 1.0 TSI Design 2019 · 128.000 km · Lacivert 4.930.000 ₺ | 2019 | 128.000 km | Lacivert | 4.930.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Ford Bronco1.6 TDI Comfort | 2025 Ford Bronco Comfort — Değişensiz Ford Bronco 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2025 · 17.000 km · Lacivert 2.020.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Lacivert | 2.020.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Toyota C-HR2.0 TDI Titanium | 2011 Toyota C-HR Titanium — Ekspertiz Raporlu Toyota C-HR 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2011 · 194.500 km · Turuncu 4.470.000 ₺ | 2011 | 194.500 km | Turuncu | 4.470.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Citroën C11.5 e-Hybrid Elite | 2022 Citroën C1 Elite — İlk Elden Citroën C1 1.5 e-Hybrid Elite 2022 · 79.500 km · Siyah 1.820.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Siyah | 1.820.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Kia Optima1.8 Hybrid Prestige | 2020 Kia Optima Prestige — Az Yakan Kia Optima 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2020 · 58.500 km · Bej 2.570.000 ₺ | 2020 | 58.500 km | Bej | 2.570.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Mazda CX-302.0 PHEV Premium | 2023 Mazda CX-30 Premium — Az Yakan Mazda CX-30 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2023 · 35.000 km · Bej 3.230.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Bej | 3.230.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Mazda Mazda 22.0 PHEV Design | 2025 Mazda Mazda 2 Design — Bakımları Yeni Mazda Mazda 2 2.0 PHEV Design Ekspertizli2025 · 20.000 km · Gümüş 2.250.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Gümüş | 2.250.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| — | Kiralık Otomobil · Ceyhan — 2015 Model, ManuelFiyatı Düştü 2015 5.130 ₺ | 2015 | — | — | 5.130 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Bentley Continental2.0 PHEV Executive | 2020 Bentley Continental Executive — Garaj Aracı Bentley Continental 2.0 PHEV Executive Bireysel2020 · 84.000 km · Turuncu 740.000 ₺ | 2020 | 84.000 km | Turuncu | 740.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Comfort | 2023 Toyota Yaris Comfort — Garaj Aracı Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2023 · 31.000 km · Turuncu 1.710.000 ₺ | 2023 | 31.000 km | Turuncu | 1.710.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Opel Frontera1.5 dCi Comfort | 2016 Opel Frontera Comfort — Değişensiz Opel Frontera 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2016 · 160.500 km · Gri 3.870.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Gri | 3.870.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Porsche Taycan2.5 Hybrid Elite | 2016 Porsche Taycan Elite — Bakımları Yeni Porsche Taycan 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 134.000 km · Bordo 821.000 ₺ | 2016 | 134.000 km | Bordo | 821.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Toyota Camry2.5 Hybrid Sport | 2022 Toyota Camry Sport — Az Yakan Toyota Camry 2.5 Hybrid Sport 2022 · 64.000 km · Kırmızı 1.320.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Kırmızı | 1.320.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı — 2015 Model, ManuelTakasa Uygun 2015 · 124.500 km · Bej 656.000 ₺ | 2015 | 124.500 km | Bej | 656.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Chevrolet Cruze2.0 d Prestige | 2015 Chevrolet Cruze Prestige — Garaj Aracı Chevrolet Cruze 2.0 d Prestige Ekspertizli2015 · 129.500 km · Kahverengi 1.860.000 ₺ | 2015 | 129.500 km | Kahverengi | 1.860.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Citroën C51.6 LPG Titanium | 2014 Citroën C5 Titanium — Garaj Aracı Citroën C5 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2014 · 148.500 km · Lacivert 5.420.000 ₺ | 2014 | 148.500 km | Lacivert | 5.420.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 LPG Titanium | 2012 Mercedes-Benz A Serisi Titanium — Bakımları Yeni Mercedes-Benz A Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 185.000 km · Mavi 5.660.000 ₺ | 2012 | 185.000 km | Mavi | 5.660.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Peugeot 4061.6 TDI Urban | 2014 Peugeot 406 Urban — Değişensiz Peugeot 406 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2014 · 129.000 km · Bordo 4.830.000 ₺ | 2014 | 129.000 km | Bordo | 4.830.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























