Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Albea1.2 PureTech Executive | 2024 Fiat Albea Executive — Değişensiz Fiat Albea 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2024 · 37.500 km · Siyah 1.920.000 ₺ | 2024 | 37.500 km | Siyah | 1.920.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Rolls-Royce Phantom1.5 dCi Comfort | 2022 Rolls-Royce Phantom Comfort — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2022 · 52.500 km · Lacivert 3.270.000 ₺ | 2022 | 52.500 km | Lacivert | 3.270.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| DS Automobiles DS 42.0 PHEV Style | 2013 DS Automobiles DS 4 Style — İlk Elden DS Automobiles DS 4 2.0 PHEV Style Fiyatı Düştü2013 · 184.000 km · Bordo 1.950.000 ₺ | 2013 | 184.000 km | Bordo | 1.950.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Maserati Quattroporte1.0 TSI Style | 2021 Maserati Quattroporte Style — Bakımları Yeni Maserati Quattroporte 1.0 TSI Style Ekspertizli2021 · 70.500 km · Sarı 1.920.000 ₺ | 2021 | 70.500 km | Sarı | 1.920.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Dacia Bigster1.2 PureTech Executive | 2021 Dacia Bigster Executive — Az Yakan Dacia Bigster 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2021 · 64.000 km · Yeşil 5.670.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Yeşil | 5.670.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Premium | 2013 Mitsubishi Outlander Premium — Az Yakan Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2013 · 125.500 km · Sarı 4.330.000 ₺ | 2013 | 125.500 km | Sarı | 4.330.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 TDI Elite | 2024 KGM (SsangYong) Tivoli Elite — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2024 · 18.000 km · Sarı 3.320.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 3.320.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Audi TT2.0 Turbo Premium | 2017 Audi TT Premium — Tramer Kaydı Düşük Audi TT 2.0 Turbo Premium Takasa Uygun2017 · 151.500 km · Gümüş 2.080.000 ₺ | 2017 | 151.500 km | Gümüş | 2.080.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| BMW X32.0 Turbo Style | 2019 BMW X3 Style — Bakımları Yeni BMW X3 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2019 · 116.000 km · Gri 4.220.000 ₺ | 2019 | 116.000 km | Gri | 4.220.000 ₺ | Aydınİncirliova | ||
| Nissan Ariya2.0 PHEV Sport | 2011 Nissan Ariya Sport — Garaj Aracı Nissan Ariya 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2011 · 157.000 km · Gri 1.780.000 ₺ | 2011 | 157.000 km | Gri | 1.780.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Hyundai Staria2.0 PHEV Style | 2019 Hyundai Staria Style — Ekspertiz Raporlu Hyundai Staria 2.0 PHEV Style Fiyatı Düştü2019 · 112.000 km · Kahverengi 1.390.000 ₺ | 2019 | 112.000 km | Kahverengi | 1.390.000 ₺ | AydınNazilli | ||
| — | Satılık Çekici · Dinar — 2019 Model, OtomatikTakasa Uygun 2019 · 133.000 km · Siyah 875.000 ₺ | 2019 | 133.000 km | Siyah | 875.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| BMW Z Serisi1.4 LPG Design | 2018 BMW Z Serisi Design — Masrafsız BMW Z Serisi 1.4 LPG Design Fiyatı Düştü2018 · 94.000 km · Gri 5.630.000 ₺ | 2018 | 94.000 km | Gri | 5.630.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Citroën Saxo2.0 d Titanium | 2022 Citroën Saxo Titanium — İlk Elden Citroën Saxo 2.0 d Titanium Ekspertizli2022 · 39.000 km · Bordo 6.030.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Bordo | 6.030.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ford Explorer1.6 TDI Premium | 2017 Ford Explorer Premium — Garaj Aracı Ford Explorer 1.6 TDI Premium Ekspertizli2017 · 144.000 km · Sarı 4.160.000 ₺ | 2017 | 144.000 km | Sarı | 4.160.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Opel Ascona2.5 Hybrid Elite | 2016 Opel Ascona Elite — İlk Elden Opel Ascona 2.5 Hybrid Elite Hızlı Satış2016 · 101.000 km · Turuncu 3.100.000 ₺ | 2016 | 101.000 km | Turuncu | 3.100.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 LPG Comfort | 2020 Rolls-Royce Phantom Comfort — Masrafsız Rolls-Royce Phantom 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 120.500 km · Kahverengi 752.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Kahverengi | 752.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| VolvoStandart Menzil Elite | 2012 Volvo Elite — Tramer Kaydı Düşük Volvo Standart Menzil Elite Ekspertizli2012 · 211.000 km · Yeşil 4.750.000 ₺ | 2012 | 211.000 km | Yeşil | 4.750.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| FiatStandart Menzil Design | 2010 Fiat Design — Az Yakan Fiat Standart Menzil Design Ekspertizli2010 · 163.000 km · Gümüş 2.630.000 ₺ | 2010 | 163.000 km | Gümüş | 2.630.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort | 2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 255.500 km · Gümüş 962.000 ₺ | 2013 | 255.500 km | Gümüş | 962.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Volkswagen Caravelle2.5 Hybrid Elite | 2017 Volkswagen Caravelle Elite — Değişensiz Volkswagen Caravelle 2.5 Hybrid Elite Takasa Uygun2017 · 91.500 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2017 | 91.500 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Peugeot 3071.4 TSI Style | 2019 Peugeot 307 Style — Bakımları Yeni Peugeot 307 1.4 TSI Style Fiyatı Düştü2019 · 93.000 km · Kırmızı 1.630.000 ₺ | 2019 | 93.000 km | Kırmızı | 1.630.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Opel Grandland2.0 PHEV Urban | 2011 Opel Grandland Urban — Bakımları Yeni Opel Grandland 2.0 PHEV Urban Hızlı Satış2011 · 249.000 km · Siyah 3.200.000 ₺ | 2011 | 249.000 km | Siyah | 3.200.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Seat Tarraco3.0 d Titanium | 2019 Seat Tarraco Titanium — Tramer Kaydı Düşük Seat Tarraco 3.0 d Titanium Takasa Uygun2019 · 89.500 km · Bordo 3.600.000 ₺ | 2019 | 89.500 km | Bordo | 3.600.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























